07:00
1 Matinal
07:50
Discover Romania
08:00
Regional cafe
09:00
Cântec şi poveste (R)
10:00
Ghici cine vine la cină? (R)
11:00
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Discover Romania
13:10
Maşina timpului
13:15
Jocurile Olimpice de Iarnă PyeongChang 2018
16:00
În prelungiri
17:00
Telejurnal regional
18:00
Telejurnal Moldova
19:00
Cântec şi poveste
07:00
matinal
08:00
Bună dimineaţa, Transilvania!
09:00
Observator transilvan
10:00
Bună dimineaţa, Transilvania!
11:00
MATINAL TVR 1
11:50
Regi şi pioni
12:00
Transilvania la zi
12:30
tvrcluj.ro
12:45
Jurnal militar
13:00
Cântec şi poveste
14:00
Fără prejudecăţi
15:00
Gustă Transilvania
15:30
Transilvania culturala
16:00
Observator transilvan
17:00
Transilvania Policromă I
18:00
Jurnal Regional
18:30
Transilvania Policromă II
19:00
Un stil de viaţă sănătos
07:00
Cap de afiş
08:00
La pas prin Oltenia
08:30
Caravana TVR3
09:30
Vedere cu olteni
09:45
Magazinul de muzică
10:30
Cântec şi poveste
11:30
Elixirul Dragostei
13:30
Cap de afiş
15:00
Retransmisie TVR 3
17:00
Cap de afiş
18:00
Jurnal Regional
18:15
Spectacol aniversar
07:00
Retransmisie TVR 1
09:00
Telejurnal
10:00
Pridvoarele credinţei (R)
11:00
TVR Iaşi 25 (R)
13:30
Memoria locurilor (R)
17:00
Împreună lângă brad
18:00
Jurnal Regional
18:30
Reporter special: Nicu Ioniţă, supravieţuitor al experimentului Piteşti
19:00
Cântec şi poveste (R)
20:00
Cap de afiş
21:00
Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
21:55
Poesis
22:00
Cap de afiş
23:55
Maşina timpului
00:00
Craiova, metropolă culturală
01:00
Telejurnal regional (R)
02:00
Cap de afiş (R)
03:00
Cântec şi poveste (R)
04:00
În prelungiri (R)
05:00
Toţi împreună (R)
06:55
Imnul României
20:00
Sfertul academic
21:00
Telejurnal regional
22:00
Un stil de viaţă sănătos
23:00
Jurnal Regional
23:30
Transilvania Policroma
00:00
Observator transilvan
01:00
Sfertul academic
02:00
Gustă Transilvania
02:30
Transilvania culturală
03:00
Telejurnal regional
04:00
Jurnal Regional
04:30
Transilvania Policroma
05:00
Sfertul academic
06:00
Un stil de viaţă sănătos
21:45
Jurnal Regional
22:00
Retransmisie TVR 3
20:00
Împreună lângă brad (R)
21:00
Jurnal Regional (R)
21:30
Reporter special (R)
22:00
Retransmisie TVR 3
jinglebells