10:30
ap
Vorbeşte lumea
13:00
Ştirile Pro Tv
14:00
ap
Lecţii de viaţă
15:00
La Maruţă
17:00
Ştirile Pro Tv
18:00
Ce spun românii
19:00
Ştirile Pro Tv
08:00
PUBLIKA RO
08:30
Publika (рус.)
09:00
Publika (ro)
09:30
Publika (рус.)
10:00
Publika (ro)
10:30
Publika (ro)
11:00
Publika (рус.)
11:30
Publika (рус.)
12:00
Publika (ro)
12:20
Publika Report
13:00
Publika (рус.)
13:20
Zi deZi (ru)
14:00
Publika (ro)
14:30
Publika (ro)
15:00
Publika (рус.)
15:30
Publika (рус.)
16:00
Publika (ro)
16:20
Publika Report
17:00
Publika (ro)
18:00
Publika (ru)
18:20
Zi deZi (ru)
19:00
Publika (ro)
19:50
FABRIKA
07:50
08:40
Utta Danella: Secretul trecutului
10:10
Rosamunde Pilcher: Lasă iubirea în viaţa ta
11:40
12:30
13:20
O croazieră de vis: Cambodgia
14:50
Totul, dar numai iubire nu
16:20
Omul din carul cu fân
17:50
Rosamunde Pilcher: Triumful iubirii
19:20
08:00
Dimineața cu speranță
10:00
În obiectiv
11:00
Timpul speranţei
12:00
Repere
13:00
Dialog
14:00
Şcoala Cuvântului
14:30
Popas de suflet
15:00
Provocările vieţii
15:50
GPS
16:00
Trăieste înţelept
17:00
Educaţie pentru viaţă
18:00
Dialog
18:55
Creştinismul la minut
19:00
Starea de bine
19:50
GPS
20:30
12
21:30
ap
23:00
ap
00:00
Ştirile Pro Tv
00:15
Teleshopping
00:45
ap
La Maruţă (R)
02:15
Ştirile Pro Tv (R)
03:30
12
04:30
Ştirile Pro Tv (R)
04:45
Regina (R)
06:00
Ştirile Pro Tv
21:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
22:00
Publika Ro (R)
23:00
PUBLIKA RO + Publika Report (R)
00:00
FABRIKA (R)
01:15
Publika Report (R)
02:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
03:00
Publika RO (R)
04:00
PUBLIKA RO + Publika Report (R)
05:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
06:00
PUBLIKA RO (R)
20:10
21:00
Rosamunde Pilcher: Săgeţile iubirii
22:30
Rosamunde Pilcher: Cerul deasupra lui Cornwall
00:00
00:50
01:40
Rosamunde Pilcher: Săgeţile iubirii
03:10
Rosamunde Pilcher: Cerul deasupra lui Cornwall
04:40
05:30
06:20
Inga Lindström: Moştenirea lui Granlunda
20:00
În obiectiv
21:00
Timpul speranţei
22:00
Provocările vieţii
22:55
Creştinismul la minut
23:00
Şcoala Cuvântului
23:30
Popas de suflet
00:00
Educaţie pentru viaţă
00:50
GPS
01:00
În obiectiv
02:00
Timpul speranţei
03:00
Şcoala Cuvântului
03:30
Popas de suflet
04:00
Dor de libertate
05:00
Repere
06:00
Provocările vieții
jinglebells