10:00
ap
La Maruţă (R)
11:30
Acasă la români (R)
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
România, te iubesc! (R)
14:00
ap
Lecţii de viaţă
14:45
Arena bucătarilor
15:15
Ce spun românii (R)
16:15
Gospodar fără pereche (R)
18:00
I Like IT
18:30
Ce se întâmplă doctore ?
19:00
Ştirile Pro Tv
11:00
Publika (рус.)
11:25
In Prim Plan (R)
12:00
Publika (ro)
12:15
Publika Report
13:00
Publika (рус.)
13:30
Publika (рус.)
14:00
Publika (ro)
14:30
Publika (ro)
15:00
Publika (рус.)
15:30
Publika (рус.)
16:00
Publika (ro)
17:00
Publika (ro)
17:20
Доходное дело (рус.)
18:00
Publika (ru)
18:20
Zi deZi (ru)
19:00
Publika (ro)
10:55
11:45
12:35
13:25
Rosamunde Pilcher: Logodit, îndrăgostit, amețit
14:55
O croazieră de vis - Malaysia
16:25
Toată puterea copiilor
17:55
18:00
Inga Lindström: Prinţesa inimii
19:30
Rosamunde Pilcher: O chestiune de onoare
11:00
Predica de Sabat
12:00
Străinul din Galileea
13:00
Oglindiri
14:00
Sola Scriptura
14:55
Lumini din trecut
15:00
Din toată inima
15:30
Confluenţe spirituale
16:00
Destinaţii
17:00
Biserica în acţiune
18:00
Pas cu pas
18:55
Lumini din trecut
19:00
Punctul de plecare
20:30
12
Pe bune?!
21:30
ap
00:00
Teleshopping
00:30
Lecţii de viaţă (R)
01:15
I Like IT (R)
01:45
Ce se întâmplă doctore ?
02:15
Ştirile Pro Tv (R)
03:15
12
Pe bune?! (R)
04:00
12
Regina (R)
05:00
Acasă la români (R)
06:15
Ce spun românii (R)
20:00
PUBLIKA RO + Dohodnoe Delo (R)
21:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
22:00
PUBLIKA RO (R)
23:00
FILM DISCOVERY / NATIONAL GEOGRAPHIC
00:00
Publika (ro) (R)
01:00
PUBLIKA RO + Dohodnoe Delo (R)
02:00
FILM DISCOVERY / NATIONAL GEOGRAPHIC
03:00
PUBLIKA REPORT (R)
03:40
PUBLIKA ON LINE (R)
04:00
EURODICTIONAR (R)
04:40
IN PRIM PLAN (R)
06:00
PUBLIKA RU+ZI DE ZI (R)
21:00
Lilly Schönauer: Nunta surorii mele
22:30
Trăiri în Frühling
00:00
Rosamunde Pilcher: Femeia de pe stâncă
01:30
Lilly Schönauer: Nunta surorii mele
03:00
Trăiri în Frühling
04:30
04:35
04:40
04:45
Emilie Richards: Dor de Noua Zeelandă
06:15
Katie Fforde: Dispoziţie de sărbătoare
20:00
Dialog pe scara Richter
20:55
Lumini din trecut
21:00
Invincibilii
22:00
Popas de suflet
22:30
Pomul vieţii
23:00
Emisiune în limba engleză
23:30
Buletin ANN
00:00
Lecţia de viaţă
01:00
Dialog pe scara Richter
01:39
Pâinea cea de toate zilele
02:00
Invincibilii
04:00
Popas de suflet
04:00
Punctul de plecare
04:30
Pomul vieţii
05:00
Străinul din Galileea
06:00
Sola Scriptura
jinglebells