12:30
Eu şi cei 7 pitici
13:00
Balto III: Aripile schimbării
14:20
Peştişorul Aura
14:30
Limite
15:00
Pasărea Albastră A Fericirii
15:30
Secretul Lenei
16:00
Şcoala peştelui arcaş
16:30
Dragoni de salvat, curaj imediat – Partea a doua
17:00
Trăiască regele Julien!
17:30
Peripeţiile Motanului Încălţat
18:00
Dinotrux
18:30
“Domnul Peabody şi Sherman” Show
19:00
Phuddle se mută
19:30
Sabrina e răpită
12:40
Shimmer si Shine
13:00
Max & Ruby
13:25
Micul Regat al lui Ben si Holly
13:35
Micul Regat al lui Ben si Holly
13:47
Când Henry s-a întâlnit cu...
13:52
Când Henry s-a întâlnit cu...
13:55
Când Henry s-a întâlnit cu...
14:00
Blaze si masinile uriase
14:25
Blaze si masinile uriase
14:45
Echipa Umizoomi
15:10
Echipa Umizoomi
15:30
Patrula catelusilor
15:55
Patrula catelusilor
16:20
Shimmer si Shine
16:40
Shimmer si Shine
17:05
Nella, Prințesa Cavaler
17:25
Nella, Prințesa Cavaler
17:50
Rusty Rivets
18:15
Rusty Rivets
18:35
Blaze si masinile uriase
19:00
Blaze si masinile uriase
19:25
Patrula catelusilor
19:35
Dora Exploratoarea
12:35
Testoasele Ninja Adolescente
13:45
Familia Thunderman
14:15
Henry Pericol
14:40
Henry Pericol
15:05
Jocurile succesului
15:35
Jocurile succesului
16:00
Testoasele Ninja Adolescente
16:25
Bestia Bunsen 
16:55
Bestia Bunsen 
17:20
Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
17:50
Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
18:15
Ciudații mei părinți
18:50
SpongeBob Pantaloni Patrati
19:10
Testoasele Ninja Adolescente
19:40
Şcoala de rock
12:25
Schneemann sucht Schneefrau
14:00
ZIB
14:10
Notizen aus dem Ausland
14:15
quer
15:00
Kunst & Krempel
15:30
Sehnsuchtsland Italien
16:00
Wildes Venedig
17:00
Mama kommt!
18:30
Marrakesch
20:00
My Little Pony: Equestria Girls – Jocurile prieteniei
21:15
Visul grădinarului
21:30
Trăiască regele Julien!
22:00
Peripeţiile Motanului Încălţat
22:30
Dinotrux
23:00
“Domnul Peabody şi Sherman” Show
23:30
Phuddle se mută
00:00
Un premiu pentru Ferma Martin
00:30
Un spirit mic
00:50
Călătorie pe lună
01:00
Curiosul George
01:30
Impostorul
02:00
Excavatoarele nu pot sări
02:15
Plouă cu peşti !
02:30
Lily şi unicornul
02:50
Concursul de talente
03:00
Curiosul George
03:30
Izgonit
04:00
Agitaţie înainte de nuntă
04:15
Bule enigmatice
04:30
Minuni mici
04:50
Găinile bunicii purceluşa
05:00
Curiosul George
05:30
Saltul
06:00
Surpriza lui Wendy
06:15
Misterul picioarelor grele
06:30
Comoara lui "Tutanka-iepure"
06:50
Parcul de distracţii
20:00
Nella, Prințesa Cavaler
20:20
Baloane si Gupi
20:45
Blaze si masinile uriase
21:05
Dora Exploratoarea
21:55
Când Henry s-a întâlnit cu...
22:00
Patrula catelusilor
22:25
Nella, Prințesa Cavaler
22:45
Blaze si masinile uriase
23:05
Baloane si Gupi
23:30
Max & Ruby
23:55
Patrula catelusilor
00:15
Zack și Quack
00:40
3 micute vrajitoare
01:00
Shimmer si Shine
01:25
Baloane si Gupi
01:50
Echipa Umizoomi
02:10
Patrula catelusilor
02:35
Nella, Prințesa Cavaler
02:55
Micul Regat al lui Ben si Holly
03:05
Micul Regat al lui Ben si Holly
03:20
Patrula catelusilor
03:30
Patrula catelusilor
03:55
Patrula catelusilor
04:20
Shimmer si Shine
04:40
Shimmer si Shine
05:05
Nella, Prințesa Cavaler
05:25
Nella, Prințesa Cavaler
05:50
Rusty Rivets
06:15
Rusty Rivets
06:35
Blaze si masinile uriase
20:05
Henry Pericol
20:35
Familia Thunderman
20:55
Bunsen is a beast
21:20
Bestia Bunsen 
21:50
SpongeBob Pantaloni Patrati
22:15
SpongeBob Pantaloni Patrati
22:40
Testoasele Ninja Adolescente
23:10
Testoasele Ninja Adolescente
23:40
Ciudații mei părinți
00:05
Ciudații mei părinți
00:35
Henry Pericol
01:00
Henry Pericol
01:25
Familia Thunderman
01:55
Familia Thunderman
02:20
Testoasele Ninja Adolescente
02:45
Testoasele Ninja Adolescente
03:10
SpongeBob Pantaloni Patrati
03:35
SpongeBob Pantaloni Patrati
03:55
Ciudații mei părinți
04:15
Ciudații mei părinți
04:40
Henry Pericol
05:00
Henry Pericol
05:20
Familia Thunderman
05:40
Familia Thunderman
06:00
Dora Exploratoarea
06:20
Dora Exploratoarea
06:45
Shimmer si Shine
20:00
heute
20:30
Kulturrevolution auf Polnisch
21:00
Tagesschau
21:15
Kleine große Stimme
22:45
Die Indianer kommen
23:30
Den Humboldts auf der Spur
23:45
Precht
00:30
Maischberger
01:45
lebensArt
02:45
das aktuelle sportstudio
04:10
Zwei gnadenlose Profis
05:45
Traumorte - Kapstadt
06:30
Südamerikas Traumroute
jinglebells