Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Cinematografia romaneasca

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21 Aug 2005, 11:08   #1
Marge Gunderson
Junior
 
Marge Gunderson
 
Join Date: Aug 2005
Location: Brainerd Police Department
Posts: 66
Gundersoniada veselä si tristä

[Intrucât nu mä consider un demn urmas al lui Larry Flint, nici mäcar vrednic de a mi se dedica nominal un topic aparte, am schimbat acest titlu, fost "The People vs. Pitbull", cu unul mai cuprinzätor.
De fapt, initialul termen "The People" ar fi arätat mult mai adecvat cu grafia "Da Beoble", adicä "Boboru'", cäci se revendicä imuabil din Republica de la Ploiesti, cea mult dragä coanei Mitza Baston, fata din popor.
Ca atare, asteptäm cu interes / cel de-al XV-lea... - ästa, atacurile cu vitrion ale viitoarei rivulutii cinemagÃ*ce (cu accentul pe Ã*, din respect pentru rima cu "bolsevice".)
Proceed - sau "purcedeti".]

[later edit
Mi-am amintit un banc din 1984 - vezi pagina 5 - asa c-am mai corectat o datä titlul topicului, în neostoita purcesiune spre intangibilul Adevär Absolut...]


si mai later edit al autorului subiectului
Insist pe titlul original al topicului. Este vorba despre prestatia lui Pitbull ca moderator aici. Eu, un simplu user, il acuz. A schimba un titlu deloc nepotrivit cu subiectul si a pune in loc insulte la adresa novicelui care sunt reprezinta un gest nedemn de un moderator (dupa a doua modificare, titlul lui Pitbull a fost "Menstruatia Cinemagica".) Vedeti mai jos multe alte exemple de comportament execrabil al lui Pitbull "in exercitiul functiunii".

Inteleg cä Tzutzu tine la jucärioara ei, asa cä - fie: a fost "The People vs. Pitbull", apoi "Rivulutia CineMagÃ*cä", apoi "Menstruatia CineMagÃ*cä", iar de-acum poate sä rämânä cum vrea ea, altfel, o putem tine-asa pânä la loc comanda - cu P.M.S., cu N.F.S., cu etc., etc. Lasä, Tzutzu, fie cum vrea muschii lu' matale.

Quote:
Oricum, Giulika, îti admir entuziasmul copiläresc, dar dacä vrei cumva (nu stiu, poate gresesc) sä urmezi calea criticii de film, trebuie sä devii mai obiectivä si mai temperatä. Nu-i bai, ai tot timpul sä deprinzi buchile, iar CineMagia are mäcar calitatea de a fi o scoalä autenticä în sensul ästa. Vino mai des pe-aici, ai ce înväta, si de la cine!
Apropo, înainte sä blochez topicul, ti-am täiat si "capodopera" aia din titlu. Orgasme de-astea nu prea au ce sä caute în atitudinea lucidä a criticului. (Sä zicem cä asta a fost lectia nr. 1... )

Inainte sa ma lansez, moderator Pitbull... Ti-ai cerut cumva, intre timp, scuze novicelui de maxim potential pentru Cinemagia Giulika?

Daca nu, intentionezi sa o faci in curand si in public? Sau preferi sa renunti simplu la postul de moderator, fiind incapabil sa te detasezi de agenda personala si de anumite, hmm, loialitati? Entuziasmul si disponibilitatea nu sunt nici pe departe suficiente pentru jobu' cu pricina.

Chief Gunderson
__________________
"I'm not sure I agree with you a hunnert percent on your policework there, Lou."
Marge Gunderson is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 12:08   #2
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Re: The People vs. Pitbull

Originally Posted by Marge Gunderson:
Inainte sa ma lansez, moderator Pitbull... Ti-ai cerut cumva, intre timp, scuze novicelui de maxim potential pentru Cinemagia Giulika?

Daca nu, intentionezi sa o faci in curand si in public? Sau preferi sa renunti simplu la postul de moderator, fiind incapabil sa te detasezi de agenda personala si de anumite, hmm, loialitati? Entuziasmul si disponibilitatea nu sunt nici pe departe suficiente pentru jobu' cu pricina.

Chief Gunderson
Ce sa spunem, te doare parul pubian .....
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=8gqeK...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=JnX_5...eature=related
nume is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 13:31   #3
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
asta ori e una din fostele lu' Pitbull ori e neleganata si are chef.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 13:56   #4
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Mamäää, ce interesant devine! :lol:
Va's'cä, iacätä si presonajul maniakal-optsesiv - cela ce când i se pune pata pe careva, se-apucä de scormone prin mesaje, gäseste câte ceva de care sä se-agate, si HATZ, se-AGATZ'! Si dä-i, si luptä!
Eee, da' uite cä deocamdatä nu-mi väd capu' de treburi, asa cä mi-e cam preste mânä sä scormon la rându-mi prin circumvolutiunile persoanei (desi e tentant, cä de, vorba aia: Ã* Freudien, Freudien et demi!). Enjoy the show, people, join in if you feel like - numa' nu înjurati, cä voi fi nevoit sä moderez, si pe urmä m-aud fäcut si dictatore! Fiti finuti si dräguti, comme la Margarine!
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 14:12   #5
Marge Gunderson
Junior
 
Marge Gunderson
 
Join Date: Aug 2005
Location: Brainerd Police Department
Posts: 66
Se consemneaza:

Pitbull trece prin forum, vede ca un user novice continua sa fie agresat cu maxima vulgaritate de un alt moderator (!!!!) - si in mesaje de sub trei randuri, cum acesta pasamite n-ar accepte pe sectiunea sa - ca si de un troll binecunoscut al locului si nu intreprinde nimic. Nu curata nici o marlanie. Cum nu a facut-o nici aseara - cand chiar pareau in complicitate, cei doi "moderatori".

Cat despre complicitatea lui Pitbull cu troll-ul nume aceasta este, se pare, celebra deja prin partea locului. Fie si numai pentru acest motiv, Pitbull este nenimerit sa modereze aceasta sectiune. Ramane mai potrivit decat altii, totusi - eventual, mutat la "Horror"? Mai la periferie, asa... Macar pana invata meserie?..

Cazul Giulika n-a fost doar o intamplare nefericita deci, exista pe Cinemagia moderatori execrabili, care jignesc utilizatorii nou veniti - si poate mai ales pe aceia cu avataruri si nick-uri feminine. Mai studiem.

Lucrurile acestea trebuie musai sa se schimbe. "Cinemagia", si in special sectiunea "Cinematografia romaneasca" merita sa fie un spatiu virtual civilizat - si ne vom bate pentru asta.

Proba la dosar,

Chief Gunderson
__________________
"I'm not sure I agree with you a hunnert percent on your policework there, Lou."
Marge Gunderson is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 15:18   #6
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Auleo, a scäpat Luminita Solcanu din Franta! :o Si se pare cä urmätorul pe lista neagrä este... este... Mamaaa, mi-e fricäää!!!

Dar serios acum. Cazul începe sä-si piardä hazul, si sä devinä funest. Am väzut cu totii destule situatii, si pe-aici, si pe-aiurea, când câte un nou venit într-o comunitate virtualä (dar nu numai), dupä douä-trei priviri superficiale aruncate-n jur, prin ceata propriei înfumuräri (sau fumul propriei încetosäri mintale), se-apuca sä dea decrete si verdicte... Câtä vreme ne mentinem la nivelul lui McLuhan Digital, poate fi un divertisment inofensiv, dar pe vremea când foloseam masini de calculat mecanice sau abacuri, lucrurile luau alte turnuri, mult mai dramatice... Venirä unii asa cu niste tancuri, pe razele de luminä "de la Räsärit", sä ne "civilizeze", mä-ntelegi... Mai antzärtz, tätucii lor au fäcut aceeasi trebusoarä chiar în zisul Räsärit... Iar si mai odinioarä, s-au transplantat unii din Bavaria, cicä "Iluminati" îsi ziceau ei, si-au iluminat toatä Franta cu ghilotine si teroare... Si, ce sä vezi, TOTI ästia foloseau un limbaj cu damfuri intelectualiste de sä stea mâta-n coadä si mai multe nu, doar-doar le-o acoperi duhorile paranoic-schizoide. Era Weishaupt un analfabet? Era Robespierre un troglodit? Vorbea Bakunin cu "este multe"? Pânä si Mao încropise de-o "cärticicä", iar alde Walter Rosman si Petre Borilä chiar stiau sä lege douä vorbe...
Vorbe care, iacätä, se fructificau frecvent în mutatul oamenilor ca pe tabla de sah, dupä criteriile dementei lor... Avocati, profesori, medici, mäturând prin curte pe la abator... Tärani gospodari din Banat si Transilvania, dislocati în Bärägan si Dobrogea... Kulaci debarcati în Siberia si-n deserturile Asiei Centrale... Un "I.M.G.B. / Face or-di-ne!" avant la lettre!
Vorbe care, ce sä vezi, ades se constituiau în "probe la dosar" - dosare care-au trimis oarece milioane de suflete prin gulaguri.
Vorbe care, NOTA BENE, ca un leitmotiv chemau "sä ne batem" si la "lupta de clasä"!
Puneti mâna pe Koestler, dragilor, si cititi "The Yogi and the Comissioner" - precum si "Darkness at Noon". Vezi vedea acolo portretul standard al COMISARULUI - si-l veti regäsi exemplificat atât în Rubashov, cât mai ales în Gletkin (precum si în rafinat-maleficul O'Brien al lui Orwell).
Noroc cä entitatea de fatä e fixatä într-un verbiaj decent, astfel încât am o scuzä sä n-o cenzurez. Asemenea exemple ale degenerärii umane, ale potentialului criminal cu zâmbetul pe buze, sunt mai mult decât instructive si utile, sunt OBLIGATORII. Spre luare aminte!
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 16:02   #7
silver_boy
Guru
 
silver_boy
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 893
...eu cand v-am spus ca "ospatababa" s-a logat pe site...
Marge, doua Timisoreana pls.
__________________
Beauty is in the eye of the beer holder
silver_boy is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 16:08   #8
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Nu-i de râs, Silver, crede-mä... Nu-i de râs.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 18:40   #9
Marge Gunderson
Junior
 
Marge Gunderson
 
Join Date: Aug 2005
Location: Brainerd Police Department
Posts: 66
Originally Posted by Pitbull:
Venirä unii asa cu niste tancuri, pe razele de luminä "de la Räsärit", sä ne "civilizeze", mä-ntelegi... Mai antzärtz, tätucii lor au fäcut aceeasi trebusoarä chiar în zisul Räsärit... Iar si mai odinioarä, s-au transplantat unii din Bavaria, cicä "Iluminati" îsi ziceau ei, si-au iluminat toatä Franta cu ghilotine si teroare... Si, ce sä vezi, TOTI ästia foloseau un limbaj cu damfuri intelectualiste de sä stea mâta-n coadä si mai multe nu, doar-doar le-o acoperi duhorile paranoic-schizoide. Era Weishaupt un analfabet? Era Robespierre un troglodit? Vorbea Bakunin cu "este multe"? Pânä si Mao încropise de-o "cärticicä", iar alde Walter Rosman si Petre Borilä chiar stiau sä lege douä vorbe...
...Vadim?!?
Originally Posted by Pitbull:
Vorbe care, iacätä, se fructificau frecvent în mutatul oamenilor ca pe tabla de sah, dupä criteriile dementei lor... Avocati, profesori, medici, mäturând prin curte pe la abator... Tärani gospodari din Banat si Transilvania, dislocati în Bärägan si Dobrogea... Kulaci debarcati în Siberia si-n deserturile Asiei Centrale... Un "I.M.G.B. / Face or-di-ne!" avant la lettre!
Vorbe care, ce sä vezi, ades se constituiau în "probe la dosar" - dosare care-au trimis oarece milioane de suflete prin gulaguri.
Vorbe care, NOTA BENE, ca un leitmotiv chemau "sä ne batem" si la "lupta de clasä"!
Pitbull? "Hon"? Wake up, you must be dreaming!

E doar un forum, un forum romanesc, cu tematica de cinema... Tu esti doar un moderator pe o sectiune, iar eu un user nemultumit de primirea facuta aici si de prestatia ta - pe masura ce o inteleg si o cunosc. Nu e nici o tragedie in viata ta sa pierzi postul de moderator aici. Si poate sa le faca bine multora. Da-le si altora sansa sa incerce, tu chiar n-ai facut mare lucru. Te-ai avantat in povestea cu serialul si ai neglijat cu totul restul. In plus, impardonabil, ai tratat cu siktir un om de cinema de mare calibru din Romania. "Cinemagia" e o intreprindere, si fata de ea ai gresit foarte serios si continui sa gresesti. Esti un avantat - fa altceva cu entuziasmul asta, moderarea nu e pentru tine.

Originally Posted by Pitbull:
Noroc cä entitatea de fatä e fixatä într-un verbiaj decent, astfel încât am o scuzä sä n-o cenzurez. Asemenea exemple ale degenerärii umane, ale potentialului criminal cu zâmbetul pe buze, sunt mai mult decât instructive si utile, sunt OBLIGATORII. Spre luare aminte!

"Entitatea" este un simplu omulet care a venit aici cu intentia ferma sa scrie o cronica pe zi si sa isi gaseasca interlocutori. A vazut un forum in deriva (pacat!) si si-a dat seama ca depinde de utilizatori (deci si de ea insasi) sa actioneze impotriva acestei stari de lucruri. Nu sunt multe "bube", si pot fi rezolvate - sau macar tinute in frau.

Si ar fi culmea sa ma cenzurezi PE MINE, in politetea mea bine intentionata (dar deh, "bine" ca in "binele public", sorry for the casualties), dupa ce lasi mizeriile unora ca Nightwane si nume sa se lafaie in vazul tuturor. Pe silver_boy cu "ospatababa" lui il iert, pe motiv de umor mult substandard. Chit ca si tu cu "margarina" esti la acelasi nivel. Poate d-aia va merge colaborarea. Ei si, ce? A fost "La bloc", e loc si de "Casa creatorilor". Publicul romanesc suporta multe.

Cat despre joaca mea de-a Chief Gunderson - ya know? Cre' ca personajul ma inspira si imi da idei Voi erati criminalii on a rampage si eu o simpla si cinstita femeie a legii, cu picioarele pe pamant. Big fun! Eu chiar ma distrez in timp ce incerc foarte onest sa rezolv acest casse-tête care a devenit "Cinemagia". Cand voi avea echivalentul unui business plan pentru situatia data, nu voi ezita sa il inaintez celor cu putere de decizie. E totul pro bono. I like this place si sunt convinsa ca multi useri ar iesi din "culise" odata terenul devenit propice.

Take it easy!
__________________
"I'm not sure I agree with you a hunnert percent on your policework there, Lou."
Marge Gunderson is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 19:58   #10
europe_east
Guru
 
europe_east
 
Join Date: Oct 2004
Location: N of Sierra Madre
Posts: 1,012
This is funny. Marge, faci un deserviciu Fargo-ului. How many ppl you think are still gonna like the REAL Marge after you've gone after them with everything you've got?

Gluma la o parte, Pitbull, cu tot respectul pentru faptul ca te cunosc si pentru ca ai fost intotdeauna prietenos fata de mine, deci te consider prieten (si si eu tin la loialitate), Marge are dreptate: ai fost prea dur cu "Giulika". Si aici esti un pic orbit de "loialitate": Nightwane a sarit intr-adevar calul. Marge a venit cu argumente si bun simt. Iar tu te-ai ofensat. Si din cauza asta raspunsul tau nu e la inaltime.

Oricum, pe Cinemagia bunul simt nu e valuta forte. Mai degraba bascalia. Get used to it, Marge. You might loose this one. Otherwise, I agree with your police work hunnert percent.
europe_east is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 20:04   #11
vladvaidianu
Senior
 
vladvaidianu
 
Join Date: Apr 2005
Location: chicago
Posts: 132
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cand apare cd-ul acestui topic?
vladvaidianu is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 22:08   #12
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Originally Posted by Pitbull:
Va's'cä, iacätä si presonajul maniakal-optsesiv - cela ce când i se pune pata pe careva, se-apucä de scormone prin mesaje, gäseste câte ceva de care sä se-agate, si HATZ, se-AGATZ'! Si dä-i, si luptä!
E clona frate, n-are de unde sa stie atatea decat daca o arde de vreo 4 luni pe forum.

In ceea ce-o priveste pe giulika ("vestita critica de film") sa fim seriosi ....
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=8gqeK...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=JnX_5...eature=related
nume is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 23:04   #13
Marge Gunderson
Junior
 
Marge Gunderson
 
Join Date: Aug 2005
Location: Brainerd Police Department
Posts: 66
Note to self:

Troll-ul a declarat ca "stiu multe". Inseamna ca observatiile mele sunt corecte. Stiam, dar e placut sa mi se confirme.

(prin statie) Thanks a bunch, Europe East!!! You ROCK! Yah. Say, ya hear the one about the guy who couldn't think of a proper nick, so he went and called himself "name"?

Acum, mi-ai dat de gandit cu comentariile despre personalitatea lui Marge pe care, sugerezi tu, nu o proiectez prea bine :? Ai dreptate, voi incerca sa fiu si mai senina. The "can do attitude" eu zic ca imi iese, macar fiindca nu o "joc". Dar, indiferent de prestatia mea, Marge e printre primele 50 de personaje ale lumii, dupa Premiere, mai precis, pe locul al 27-lea... Fura toate scenele si nu cred ca experienta cuiva la vizionarea lui Fargo ar putea fi afectata de amintirea unui personaj de forum mai impetuos decat norma, sa zicem, si care crede ca se pot schimba relativ usor cateva lucruri pe aici. :oops:
__________________
"I'm not sure I agree with you a hunnert percent on your policework there, Lou."
Marge Gunderson is offline   sendpm.gif
Old 21 Aug 2005, 23:41   #14
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Originally Posted by Marge Gunderson:
crede ca se pot schimba relativ usor cateva lucruri pe aici. :oops:

Uite unde ne era Iisusu'. Vorba 'ceea "ISUS VINE!" ca tot o dai de gard filozoficeste.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Old 22 Aug 2005, 00:25   #15
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Cam anticlimactic... Deja se repetä... In fine, încerc sä-mi înghit dezgustul, sä fiu întelegätor, si mai las deschisä circoteca asta, sä vedem ce s-o mai întâmpla.

Apropo, pentru Europe, Leonard si alti useri care n-au prins faza cu "Giulika":
E pe-aici pe undeva un topic despre "Italiencele", deschis de ea si, ulterior, încuiat de mine, din simplul motiv cä-l dubla pe cel principal. Intru acolo, si... ce väd? Un text cum nici I.M.M. n-ar fi fost în stare sä scrie. Sincer convins cä era al unei pustoicute aspirante si entuziaste, pe cale de a deveni viitoare tânärä sperantä, i-am räspuns binevoitor si cu condescendenta fireascä unui asemenea prezumptiv raport de vârste (biologice si profesionale). Când colo, Ambra, amuzat, îmi atrage mai apoi atentia cä fata chiar ESTE criticä de film si se numeste Giulia Dobre.
Ce era sä fac? Sä zic, "A, pardon-scuzati-bonsoar, gata, textul nu mai e prost, acuma-i bun?" Sorry, încercati la altä masä.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 22 Aug 2005, 00:38   #16
Marge Gunderson
Junior
 
Marge Gunderson
 
Join Date: Aug 2005
Location: Brainerd Police Department
Posts: 66
Lou?

Uite ce-am gasit pe "Vreau sa stiu", la "IMM":

Originally Posted by Pitbull:
Emi, e clar! Ai nevoie de-un adjunct si la Vreau sä stiu!
Si cum la Cinematografia româneascä domnesc o liniste si-o pace de-a dreptul mioritice, mä ofertez. Mai ales cäci cu multä voluptate-l voi zburätäci pe ästa.

Lou, omul zice ca pe aici e mioritic. Liniste si pace. Trollu' si moderatrollu' fiindu-i amici, el poate chiar nu vede. Se "oferteaza", vrea sa capete tot mai multa influenta pe site-ul acesta. Asta nu e bine, Lou. Crezi ca e amic de bere cu Emi? Si ce daca, Emi must be a corporate type, ya know? Cand e vorba de binele site-ului cred ca e corect.

Dar stii ce mult imi plac mesajele de prin 2002? Cum s-a ajuns aici? Stiu ca uneori sunt suficienti doi-trei trolli sa strice un forum - heck, am vazut un bulletin board inchis din cauza unuia singur - s-au mutat toti intr-un cadru moderat. Oare asa de nocivi sa fie cand apar? Sau intr-un sistem ca acesta pot fi controlati de moderatori buni? Trebuie sa vedem ce se intampla peste tot in rest. Deschidem alt dosar? In "Vreau sa stiu"? Poate ne ajuta si altii...

Lou, cica Bagheera won't press charges against silver_boy. Daca nu i-a citit mesajele, nici n-are de ce. Presimt ca silver_boy le va sterge inainte. Si poate Pitbull il va ajuta stergand ce am citat eu. Asta ar fi un gest de moderare antologic, Lou. Te rog trage un snapshot discutiei asa cum e acum.

Auzi, Lou? Si daca strigam si noi la Emi si ne oferim direct ajutorul, vad ca se poarta? Ar fi cel mai simplu si mai usor. Hai sa schitam business planu' ala. Si poate se mai "oferteaza" si altcineva, let's rock this place. Si-asa au prea putine tipe la carma, e incorect.

Europe East sau Ricutza oare ar avea timp?
__________________
"I'm not sure I agree with you a hunnert percent on your policework there, Lou."
Marge Gunderson is offline   sendpm.gif
Old 22 Aug 2005, 00:43   #17
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
^
|
|
|
|
|

Madam pute a feminista frustrata si schizoida.
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Old 22 Aug 2005, 00:45   #18
Marge Gunderson
Junior
 
Marge Gunderson
 
Join Date: Aug 2005
Location: Brainerd Police Department
Posts: 66
Il rog pe Emi sa mute acest subiect la "Condica de sugestii si reclamatii" pana nu il sterge impricinatul. Ar fi in stare.

Nu stie meserie, clar.
__________________
"I'm not sure I agree with you a hunnert percent on your policework there, Lou."
Marge Gunderson is offline   sendpm.gif
Old 22 Aug 2005, 00:54   #19
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Nici nu mä gândesc sä-l sterg. Cine vrea sä-si ridice poalele-n public, din partea mea n-are decât.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 22 Aug 2005, 00:54   #20
Nightwane
SadoMasoChrist
 
Nightwane
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 2,772
Pot sa mi le ridic eu?


Acum ca tot se stie de unde esti: Vous êtes francofizde et schyzophrènique , Madame Freud?

Je veux vous defrigidiser avec un scie rouilli. Mais OUI!
__________________
Switched On Lotus
Nightwane is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:52.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells