Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Vreau sa stiu

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 04 Sep 2009, 09:15   #1
redeemer79
Novice
 
redeemer79
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 7
Laura Vasiliu ?

Hai buna.
prima data pe forum si va scriu din New York.

Ma intereseaza sa stiu mai multe despre acesta actrita Laura Vasiliu. Mai precis "adevarul" daca ii pot spune asa - Aici a ajuns doar 432 si asta a venit si a trecut intr-o saptamina. Am cumparat DVD-ul darun film mu este indeajuns in a alege o actrita.

Si vreau/vrem sa vad/vedem sau sa stiu/stim mai multe despre Laura. Suntem un grup de 3 Romani ce am terminat NYU (film School) avem 200,000 $ de la Sundance si investitori privati bazat pe un scenariu lucrat la Sundance Workshop si vrem sa facem un film 100% Romanesc dar despre cum e viata de roman aici - cu visele si sacrificile, cu dezamagirile si rutina, cu iubiri si uitari, etc,

E, filmul are ca personaj principal of o Femei care este suava dar si puternica si noi ne-am gindit la Laura - dar nu avem prea multe informatii.

Asa ca va rugam orice informatie despre jocul ei - daca ati vazut-o pe scena sau oriunde altundeva jucind va rugam dati-ne un mesaj. ne intereseaza impactul si capaciteatea ei de a transmite adevarul. si sincer orice informatie ce ne poate ajuta in a ne documenta mai mult si mai bine inainte de a face o propunere - este super bine venita.

Nu vrem sa o contactam pina nu avem o opinie formata - asa ca intrebam "publicul" roman cunoscator (VOI) si oameni care au lucrat cu ea...

Cum Este Laura Vasiliu ca actrita?
Cum este Laura Vasiliu ca persoana?

Va multumim mult!
Iulia, Gabriela si Vlad

Last edited by redeemer79 : 07 Sep 2009 at 08:44.
redeemer79 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Sep 2009, 09:43   #2
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Laura este o actrita foarte buna si o femeie in banca ei, chiar timida uneori as zice.
Judex is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Sep 2009, 09:50   #3
g3nov3s3
Junior
 
g3nov3s3
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 32
Ce fel de film vreti sa faceti?
g3nov3s3 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 04 Sep 2009, 10:52   #4
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by redeemer79:
vrem sa facem un film 100% Romanesc dar despre cum e viata de roman aici - cu visele si sacrificile, cu dezamagirile si rutina, cu iubiri si uitari, etc, E, filmul are ca personaj principal of o Femei care este suava dar si puternica si noi ne-am gindit la Laura
..
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Sep 2009, 11:18   #5
redeemer79
Novice
 
redeemer79
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 7
Multam fain.
acum citeva intrebari mai la subiect:

1. stiti link-uri cu Online stores de unde se pot procura inregistrarire pieselor de teatru in care joaca Laura Vasiliu (macar unele dintre ele)? Pentru ca nu exista un DVD REEL online.

2. Are cu adevarat 5.6ft (1,68m) inaltime cum spune IMDB? intreb pentru ca actorul principal are 5.10ft inaltime.

Ciao!
Iulia

Last edited by redeemer79 : 07 Sep 2009 at 08:45.
redeemer79 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:17.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells