Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21 Feb 2009, 22:36   #1
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Banarea lui Mistah J pt a "n-1" oara!

STEFAAAN DOOO !!!!
(va puteti imagina cam cum il striga Ahile pe Hector in "Troy" 8) )

STEFAAAAN DOOOOOOOOO!!!! :hmm:

STEFAN, DOOOOOOOOOOOOOO !!!!

De ce l-ai bannat pe Mistah J pt a "N-1" oara?!?
Ce mai facuse?!?
Nu a fost de ajuns ca saracu' baiat a primit atatea suturi in fund?!?
Las' ca i le dau eu daca e pe-asa, sa mi se dea mie dreptul sa ma ocup (clinic) de Mistah Jay, nu mai vreau sa aud ca a primit bann, am treburi cu el, treburi importante, cum imi termin treburile iti redau tie drepturile sa-l faci sac de box, dar pana atunci vreau sa (macar) incerc sa-l reabilitez si readuc pe drumul cel bun: dragostea de film!
Sunt singurul capabil sa faca asta!

OKAY?!?

----

Hai, nu te stresa, da-mi raspunsul acum ca nu mai scriu aici, nu am timp de asta, ia-l ca pe un mail mai traznit, te-am vazut pe filmuletz si imi esti simpatic, nu intentionez sa fac scandal, stai linistit, leafa nu iti va fi periclitata de mine. In caz ca Mistah J (Gengar) insista in idiotenii si nu fac fata "Iepurasului Zbughitor", iti inmanez "cazul" dar nu se va intampla asta, trust-me!
So?! :huh:
Ce s-a intamplat, re-intamplat, de ce, cum si iar de ce?
CHIAR NU SE POATE FACE NIMIC CU EL??? Eu nu cred, "This is not the End", no?
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Feb 2009, 12:59   #2
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
scrie-i gloriei pe privat, n-am absolut nimic de-a face cu banarea lui Gengar
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Feb 2009, 13:23   #3
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
A postat o batjocurä gratuitä într-un topic absolut decent, deschis de Gloria, în calitate de administrator. Nu stiam cä l-a bannat, dar dacä asa e, o tratez c-un ok pupic merciu. Individul strica aerul, ca de obicei.
Deci gata, acuma stii, n-o mai deranja. Ce atâtea mesaje private?
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Feb 2009, 16:01   #4
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
N-am deranjat-o pe privat pe Gloria si nici nu intentionez, n-am motive atat de intemeiate. DAR, s-ar putea sa mi se faca "dor" de Mistah J, stii ca lucrez la un scenariu in care el e un personaj inspirat (mai mult ca sigur) din Jokerul lui Tim Burton. Cred c-ar fi interesant un scenariu in care un personaj (Neuptolem) inspirat din "Joker"-ul lui Nolan sa se intralneasca cu varianta jack-nicholsoniana, cu siguranta ar iesi scantei si postarea pe cinemagia ar aduce beneficii sub forma de rating in crescendo, automat bannere mai scumpe, posibil regizori autohtoni renumiti, o imagine mai buna site-ului. Ca sa pot face toate astea am nevoie de Mistah J(oker).
Sa inteleg ca neastampararea lui e o jignire la adresa mea, caci, i-am tot tinut apararea. O sa i-o tin in continuare, tot sper ca o sa-si canalizeze energia negativa spre ceva folositor si sa se reabiliteze.
Deci am sa-l tratez ca atare si ar face bine sa citeasca acum.
Topicul se poate bloca.
OVER
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Feb 2016, 21:07   #5
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Angry Un salbatic...

Despre specimenul Neuptolem ( credeti-ma , am cautat alte locuri unde sa postez , dar n-am gasit) Mai demult , pe contul mihnea_badea , i-am trimis acestui specimen agramat si certat cu inteligenta si logica o cerere de prietenie . El mi-a trimis un mesaj injurios ( nu-l pot reproduce aici ) care continea si o chestie cu handralai si cocosi .L-am rugat sa-mi explice , dar el m-a injurat si tot asa . Asa ca , nu-i trimiteti cereri de prietenie acestui nesiporc agramat si certat cu bunele maniere si bunul-simt daca nu vreti sa fiti injurati si sa va pomeneasca tot neamul in "epitetele" adresate voua , da??/ Numai cand ma gandesc la injuraturile lui , ma apuca scarba... de un milion de ori
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:20.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells