Păreri Panic Button

(2011)

Panic Button

xerses pe 23 Noiembrie 2011 16:50
Filmul a reusit sa ma captiveze pana la sfarsit.Subiect interesant.
nikkolle pe 27 Decembrie 2011 19:29
hmmmmmmmm
Ar trebui sa fim mai atenti ce anume postam pe site-urile de socializare unde avem cont deschis ! Intradevar toate datele care se inregistreaza acolo raman arhivate foarte mult timp chiar daca noi stergem contul! Insa ce am vazut in acest film e chiar cutremurator, subiectul filmului te face sa vezi si o alta latura pe care o detine tehnologia !
radu3455 pe 08 Decembrie 2011 22:13
un thriler terifiant,cu un subiect destul de reusit
arnoldroland pe 15 Aprilie 2012 22:29
CApodopera !
Un film thriller nou extrem de reusit, nu imi imaginam sa fie nici pe sfert cat a fost de bine realizat...absolut totul mi-a placut si mi-a captat la maximum atentia.... nu pot da mai putin de 10, chiar daca nu se incadreaza in genul meu preferat, horror. Il recomand din toata inima, intr-adevar merita, vizionare placuta :o
crisalisa pe 15 Aprilie 2012 22:58
Un thriller foarte reusit, mult peste asteptarile mele. Felicitari lui Chris Crow pentru regie, in pofida a ce spun altii despre el.Nota 10!
misterx2002 pe 09 Decembrie 2011 22:23
un film cat de cat bunicel.....recomand tutoror amatorilor de filme de genu thriller
Kuhaylan pe 16 Noiembrie 2016 21:33
........................................................
craita1218 pe 23 Iunie 2013 12:11
O surpriza placuta!
un filme destul de reusit,un thriller bun cu valente pshiologice si cu o idee interesanta si de actualitate,aviz,mai ales,pentru freneticii siturilor de socializare!!!
Yasmina001 pe 15 Septembrie 2012 17:43
sfarsitul vine si online :)
O poveste interesanta si actuala, avand in vedere cat de mult a evoluat comunicarea prin intermediul internetului. Cel mai tare e faptul ca povestea ar putea fi si reala, bine pusa la punct de o minte diabolica. Merita!
Miaunel18 pe 19 Decembrie 2011 00:58
Film din clasa de duzina
un film care se vede ca este de mana a 2-a........cu un regizor mai bun si o caliatate mai buna.... ...ar fii avut o sansa ...asa ramane un film de duzina.....sorry....se cam copie idei de filme atat tot
crisalisa pe 15 aprilie 2012 22:55
Lumineaza-ne, dupa ce film s-a copiat ideea? Si ce nu ti-a convenit in privinta calitatii??