08:30
09:30
ap
Vouă (R)
09:45
ap
10:45
Teleshopping
11:00
ap
Baronii (R)
11:30
ap
12:45
Teleshopping
13:00
ap
Ştiri Naţional TV
13:15
Teleshopping
13:30
ap
Vouă (R)
13:45
ap
15:45
Teleshopping
16:15
ap
17:15
ap
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
09:00
Știrile B1
09:50
Bon Chef - filler
10:00
Știrile B1
11:00
Talk B1
12:00
Știrile B1
13:00
Știrile B1
14:00
Talk B1
15:00
Știrile B1
16:00
Talk B1
17:00
Evenimentul Zilei
18:00
Știrile B1
18:55
Meteo
19:00
Talk B1
19:55
Dosar de politician
09:00
Gustul Moldovei
10:00
Documentar 360°-GEO
11:00
La fix
12:00
Telejurnal TVR 2
12:25
Jocurile Olimpice Rio 2016
12:30
Televiziunea, dragostea mea
13:20
ap
Tată de vacanță - partea I
14:15
Teleshopping
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
15:50
Jocurile Olimpice Rio 2016
16:00
Ieri-Azi-Mâine
17:00
Actual pe 2
18:00
Ora e ştiri
19:00
Jocurile Olimpice Rio 2016
19:10
ap
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Sănătate ca la Carte
11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul de spiritualitate
12:05
Documentar
12:30
Profesioniști în devenire
14:30
Te iubește Adrian
15:30
Misterele Universului
17:00
Dimensiuni Spirituale
19:00
Spirit, Energie, Materie
20:15
ap
21:15
12
23:15
12
Fosta mea iubire (R)
00:15
15
Fosta mea iubire (R)
01:00
12
03:00
Albumul Naţional (R)
05:00
Ştiri Naţional TV (R)
05:30
ap
Baronii (R)
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
20:00
Știrile B1
20:55
Dosar de politician
21:00
Talk B1
22:00
Știrile B1
22:55
Dosar de politician
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Un pont pe zi
00:30
Știrile B1 (R)
01:20
Talk B1 (R)
02:10
Știrile B1 (R)
03:00
Evenimentul Zilei (R)
20:10
Bani de dus, bani de-ntors
22:00
Telejurnal TVR 2
22:30
Jocurile Olimpice Rio 2016
22:40
Dincolo de viitor
23:10
Locuri, oameni şi comori
23:40
Replay
01:10
Europa 360°
01:40
Drumul lui Leşe
02:30
Cap compas
03:00
La fix
03:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
04:00
Interviurile Festivalului Internaţional George Enescu
05:00
Ieri-Azi-Mâine
05:50
5 minure de ştiinţă
06:00
Ora de ştiri
06:50
Jocurile Olimpice Rio 2016
06:55
Imnul României
20:00
Realitatea Românească
21:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tau
23:30
Documentar
00:00
Sănătate ca la Carte
01:00
Valori Euroatlantice
03:00
Direct cu Roberto Grosa
04:00
Între Spațiu și Timp
05:00
O minte sănătoasă,
06:00
Omul… între cer și pământ
06:55
Imnul Național
jinglebells
Feedback