18:00
ap
Live Formula 1: antrenamente Marele Premiu al Statelor Unite
19:45
ap
Premiera UCL Magazin
18:00
ap
Live Baschet M: BCMU Pitesti - CS SCM Timisoara Liga Nationala
19:45
ap
Stirile Digi Sport
13:45
Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
19:55
Ştirile Eurosport
18:00
Fotbal de sală: Jocurile Olimpice de vară ale tineretului, la Buenos Aires, în Argentina - Masculin finala
19:00
Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia -
20:15
ap
Premiera UEL Magazin
21:00
ap
Live Handbal M.: Nexe - Steaua SEHA League
22:45
ap
Avanpremiera Bundesliga
23:15
ap
Avanpremiera La Liga
23:45
ap
Avanpremiera Serie A
00:15
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
UCL Magazin
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
02:30
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
03:30
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
04:30
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
05:30
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
06:30
ap
Stirile Digi Sport
20:00
ap
Live Baschet M.: BC Khimki - Anadolu Euroliga
21:45
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Live Formula 1: antrenamente Marele Premiu al Statelor Unite
23:30
ap
Premiera Baschet M: Real Madrid - Baskonia Vitoria Gasteiz
01:15
ap
Handbal M: Nexe - Steaua SEHA League
02:45
ap
Formula 1: antrenamente Marele Premiu al Statelor Unite
04:15
ap
UCL Magazin
04:45
ap
Avanpremiera Ligue 1
05:15
ap
Fotbal: Lyon - Nimes Ligue 1
20:00
Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
20:45
Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
23:55
Ştirile Eurosport
00:05
Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia
01:25
Ştirile Eurosport
01:35
Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
02:30
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
03:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
03:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
06:30
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
20:10
Ştirile Eurosport
20:15
Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin - Ziua 1
23:25
Ştirile Eurosport
23:30
Superbike: Campionatul Mondial - Prima cursă
00:00
Superbike: Campionatul Mondial - Cursa a doua
00:40
Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
01:10
Jocurile olimpice: Legende vii - A. Karelin (Rusia)
01:40
Ştirile Eurosport
01:45
Superbike: Campionatul Mondial - Cursa a doua
02:30
Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit - Sferturi de finală Inclusiv avancronica programului britanic
04:00
Motocros: Campionatul Mondial , în Statele Unite - Cursa a treia
04:30
Omnisport: Watts - Ediţie specială - luna octombrie
05:00
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Atlanta 1996
06:00
Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit - Sferturi de finală Inclusiv avancronica programului britanic
jinglebells