08:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 6-a
10:00
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 6-a
12:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 6-a
15:15
Tenis: Game Schett And Mats Extra
15:30
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Ştafeta feminină
17:00
Fotbal: Premier League
FOTBAL, Premier League
19:00
Fotbal: Premier League
,
19:30
Fotbal: Premier League
FOTBAL, Premier League
21:25
Ştirile Eurosport
21:35
Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Semifinale Inclusiv avancronica programului britanic
00:25
Ştirile Eurosport
00:35
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 6-a
01:45
Tenis: Game Schett And Mats Extra
02:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 7-a
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 7-a
06:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 7-a
08:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 7-a
10:00
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 7-a
12:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 7-a
15:15
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
15:45
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Feminin, 12,5 km, cu start în bloc
16:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
18:45
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Masculin, 15 km, start în bloc
19:15
Schi alpin: Cupa Mondială, la Wengen, în Elveţia
Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
19:55
Ştirile Eurosport
20:05
Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Finala Programul britanic
20:45
Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
00:25
Ştirile Eurosport
00:35
Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Cambridge
01:30
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
06:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
08:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
10:00
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
12:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
15:15
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
15:45
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
17:00
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Feminin, 12,5 km, cu start în bloc
17:30
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Masculin, 15 km, start în bloc
18:00
Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
19:55
Ştirile Eurosport
20:05
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
22:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
23:30
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Feminin, 12,5 km, cu start în bloc
00:00
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Masculin, 15 km, start în bloc
00:25
Ştirile Eurosport
00:35
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Ziua a 8-a
01:30
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
06:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
08:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
10:00
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
13:00
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
14:30
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Feminin, 12,5 km, cu start în bloc
15:00
Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
17:00
Călărie: Cupa Mondială FEI, la Leipzig, în Germania
Sărituri peste obstacole
18:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
19:30
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Masculin, 15 km, start în bloc
19:55
Ştirile Eurosport
20:05
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
22:00
Biatlon: Cupa Mondială, la Ruhpolding, în Germania
Feminin, 12,5 km, cu start în bloc
22:25
Hochei pe iarbă:
22:30
Formula e: Campionatul FIA, la Santiago, în Chile
Avancronică
23:00
Iahting: În spiritul iahtingului
23:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
00:25
Ştirile Eurosport
00:35
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
01:30
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
06:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
08:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
10:15
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
13:15
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:45
Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
15:00
Formula e: Campionatul FIA, la Santiago, în Chile
Avancronică
15:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
16:45
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
18:00
Patinaj artistic: Campionatul European, la Minsk, în Belarus
Perechi – Programul scurt
20:00
Patinaj artistic: Campionatul European, la Minsk, în Belarus
Concursul feminin – Programul scurt
20:55
Ştirile Eurosport
21:00
Ciclism: Turul de la Antipozi , în Australia
Retrospectivă
22:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
23:25
Ştirile Eurosport
23:35
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
01:30
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Masculin dublu semifinale
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sferturi de finală
04:30
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
05:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
07:00
Tenis: Game Schett And Mats Extra
07:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
09:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
10:15
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului masculin
13:00
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30
Iahting: În spiritul iahtingului
14:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
15:15
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Feminin, 7,5 km, sprint Inclusiv avancronica
16:45
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului masculin
18:30
Patinaj artistic: Campionatul European, la Minsk, în Belarus
Perechi programul liber
21:00
Ştirile Eurosport
21:10
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Feminin, 7,5 km, sprint Inclusiv avancronica
22:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
23:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
00:10
Ştirile Eurosport
00:20
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Feminin, 7,5 km, sprint Inclusiv avancronica
01:15
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
02:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului masculin
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
05:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
06:00
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Feminin, 7,5 km, sprint Inclusiv avancronica
07:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului feminin
08:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Feminin dublu finala
10:15
Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului masculin
13:00
Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Sapporo, în Japonia
Masculin, DT 137, calificări Inclusiv avancronica
14:30
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Feminin, 7,5 km, sprint Inclusiv avancronica
15:15
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Masculin, sprint 10 km Inclusiv avancronica
16:45
Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
Super-G: Proba masculină Inclusiv avancronica
17:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Sapporo, în Japonia
Masculin, DT 137, calificări Inclusiv avancronica
18:00
Patinaj artistic: Campionatul European, la Minsk, în Belarus
Feminin programul liber
20:55
Ştirile Eurosport
21:05
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Masculin, sprint 10 km Inclusiv avancronica
22:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Sapporo, în Japonia
Masculin, DT 137, calificări Inclusiv avancronica
22:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului masculin
00:10
Ştirile Eurosport
00:20
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Sapporo, în Japonia
Masculin, DT 137, calificări Inclusiv avancronica
01:15
Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
Masculin, sprint 10 km Inclusiv avancronica
02:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
Super-G: Proba masculină Inclusiv avancronica
02:30
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Semifinalele turneului masculin
04:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Feminin, simplu, finala
06:00
Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Juniori, simplu, finala
jinglebells