07:30
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă , în China
09:30
Curse de maşini: FIA F3, la Macau, în Macau
10:30
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă , în China
11:15
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
Avancronică
12:00
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
Moto3
13:15
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
Moto 2
14:45
Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
Cursa Moto GP
16:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
18:00
Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
Cursa a doua Inclusiv avancronica
18:30
Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
Cursa a treia Inclusiv avancronica
18:55
Ştirile Eurosport
19:05
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
20:45
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
23:55
Ştirile Eurosport
00:05
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
01:00
Curse de maşini: FIA GT, la Macau, în China
Inclusiv avancronica
02:00
Ştirile Eurosport
02:05
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
02:30
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
04:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
04:45
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
05:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
07:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
08:30
Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
Slalom masculin - Manşa 1
09:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
09:30
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
11:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
12:00
Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
Feminin, faza grupelor Germania - Danemarca
15:00
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
16:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
17:30
Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
Rezumat
19:25
Ştirile Eurosport
19:40
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
21:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
22:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
23:00
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
00:00
Omnisport: Watts
Tenis
00:10
Ştirile Eurosport
00:25
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
02:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
03:15
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
04:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
05:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
06:30
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) - Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)
08:00
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
09:35
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
11:00
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
12:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
13:30
Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
Rezumat
15:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
17:00
Călărie: Cupa Mondială FEI, la Stuttgart, în Germania
Sărituri peste obstacole
18:00
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
18:55
Ştirile Eurosport
19:00
Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
Masculin, faza grupelor Rusia - Elveţia
22:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
23:00
Iahting: În spiritul iahtingului
23:30
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Shanghai, în China
Retrospectivă
00:00
Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
Retrospectivă
00:35
Ştirile Eurosport
00:45
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
01:30
Ştirile Eurosport
01:35
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
02:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom masculin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
02:30
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
04:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
05:00
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
06:30
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
08:00
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) - Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)
09:30
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
10:30
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Shanghai, în China
Retrospectivă
11:00
Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
Retrospectivă
11:30
Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
Rezumat
13:30
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Shanghai, în China
Retrospectivă
14:00
Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
Masculin, faza grupelor Scoţia - Finlanda
17:00
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
18:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
18:45
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Spania - Canada, la
20:55
Ştirile Eurosport
21:05
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
21:45
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
23:55
Ştirile Eurosport
00:10
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Spania - Canada, la
01:05
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) - Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)
02:30
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
04:00
Omnisport: Watts
Ediţie specială - luna noiembrie
04:30
Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
Rezumat
06:30
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
08:00
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
09:30
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Shanghai, în China
Retrospectivă
10:00
Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
Retrospectivă
10:30
Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
11:30
Iahting: În spiritul iahtingului
12:05
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) - Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)
13:30
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
15:30
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
17:00
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) - Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)
18:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
19:15
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
19:55
Ştirile Eurosport
20:05
Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
21:00
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
22:00
Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Finala Inclusiv avancronica programului britanic
00:05
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
01:00
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
02:00
Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Shanghai, în China
Retrospectivă
02:30
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Spania - Canada, la
04:00
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
05:30
Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
Slalom feminin - Manşa 1 Inclusiv avancronica
06:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
06:30
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) - New York City FC (Statele Unite ale Americii)
08:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
09:30
Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
10:30
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
Playoff, sferturi de finală, meciul 2: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) - Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)
12:00
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
13:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
14:00
Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
Semifinalele turneului feminin
17:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica
17:45
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica
18:45
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica
20:00
Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
20:55
Ştirile Eurosport
21:05
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica
22:00
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
23:30
Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
00:25
Ştirile Eurosport
00:35
Omnisport: Watts
Ediţie specială - luna noiembrie
01:00
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
02:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica
03:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
03:30
Omnisport: Watts
Ediţie specială - luna noiembrie
04:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica
05:00
Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
Slalom feminin - Manşa 1 Inclusiv avancronica
05:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
06:00
Omnisport: Watts
Ediţie specială - luna noiembrie
06:30
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
08:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
Slalom feminin - Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
08:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica
09:30
Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
Faza grupelor, etapa a treia: Germania - Statele Unite, la
10:45
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica
11:45
Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica
13:00
Schi fond: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Proba de sprint în stil clasic Inclusiv avancronica
15:15
Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica
15:45
Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Proba masculină 10 km Inclusiv avancronica
16:30
Fotbal: Premier League
,
17:00
Fotbal: Premier League
FOTBAL, Premier League
19:00
Fotbal: Premier League
,
19:30
Fotbal: Premier League
FOTBAL, Premier League
21:30
Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
Coborârea masculină Inclusiv avancronica
22:40
Ştirile Eurosport
22:45
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142
23:30
Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
Finala feminină
00:30
Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
Finala masculină
01:25
Ştirile Eurosport
01:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142
02:30
Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica
03:00
Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Proba masculină 10 km Inclusiv avancronica
03:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
04:00
Schi fond: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Proba de sprint în stil clasic Inclusiv avancronica
05:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142
06:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a Inclusiv avancronica
06:30
Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Proba masculină 10 km Inclusiv avancronica
jinglebells