07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Digi Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Show
12:15
ap
Stirile Digi Sport
12:30
ap
Ligue 1: Rezumat Etapa 34
13:30
ap
Stirile Digi Sport
13:45
ap
Premier League: Rezumat Etapa 38
14:45
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Champions League: Magazin Episodul 30
15:30
ap
Stirile Digi Sport
15:45
ap
Premiera Scotia: Rezumat Premiership Etapa 37
16:00
ap
Premiera La Liga 2: Rezumat Etapa 40
17:00
ap
Finala M3 Futsal: CFR Timișoara-United Galaţi Liga 1 Play-off
18:45
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Premiera La Liga: Rezumat Etapa 37
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Digi Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Show
12:15
ap
Bundesliga: Rezumat Etapa 34
13:15
ap
Stirile Digi Sport
13:30
ap
Premier League: Rezumat Etapa 38
14:30
ap
Stirile Digi Sport
14:45
ap
La Liga: Rezumat Etapa 37
15:45
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Serie A: Rezumat Etapa 37
16:45
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Live Futsal: CFR Timisoara-United Galati Play-off /Finala / M4
18:45
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
La Liga World La Liga
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Digi Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Show
12:15
ap
Ligue 1: Rezumat Etapa 34
13:15
ap
Stirile Digi Sport
13:30
ap
Bundesliga: Rezumat Etapa 34
14:30
ap
Stirile Digi Sport
14:45
ap
Serie A: Rezumat Etapa 37
15:30
ap
Stirile Digi Sport
15:45
ap
La Liga: Rezumat Etapa 37
16:45
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Premier League: Rezumat Etapa 38
18:00
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Play-off-Finala M5 Baschet: U-BT Cluj-Napoca-CSM CSU Oradea Liga Nationala Masculin
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Antrenamente-Moto 3/ Moto2 / MotoGP
12:45
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
13:45
ap
La Liga: World Episodul 42
14:15
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Antrenamente-Moto 3/ Moto2 / MotoGP
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Premier League: Netbusters
19:00
ap
Live Kickboxing: Colosseum Tournament 42 Ploiesti
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:40
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Antrenamente-Moto 3/ Moto2 / MotoGP
11:45
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Calificari-MotoGP
12:45
ap
Stirile Digi Sport
13:15
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Cursa 1-Moto E
13:45
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Calificari-Moto3 / Moto2
15:30
ap
PREMIER LEAGUE STORIES
16:00
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei MotoGP Sprint
16:45
ap
Live Rugby: Leinster-Toulouse Champions Cup-Finala
18:45
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
LIVE Serie A: Juventus - Monza Etapa 38
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Stirile Digi Sport
10:40
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei WUP MotoGP
11:00
ap
Stirile Digi Sport
11:15
ap
Moto: Marele premiu al Cataloniei MotoGP Sprint
12:00
ap
Stirile Digi Sport
12:30
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Serie A: Avanpremiera Etapa 38
13:30
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Live Ross County - Raith Rovers SCOTIA Premiership Play-off (F)
14:45
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Live Ross County - Raith Rovers SCOTIA Premiership Play-off (F)
16:00
ap
Stirile Digi Sport
16:45
ap
Reluare UCL MAGAZIN (Magazine #31)
17:15
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Reluare PREMIER LEAGUE STORIES
18:00
ap
Live Baschet EuroLeague Masculin Final Four-Finala Mica
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Digi Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Show
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Show
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Premier League: Stories
15:30
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Bundesliga: Special Top Goals Episodul 21
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Finala M5 Futsal: United Galati-CFR Timisoara Liga 1 Play-off
19:45
ap
Stirile Digi Sport
20:00
ap
Premiera Serie A: Rezumat Etapa 37
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
La Liga: Best 11 Episodul 9
21:30
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Stirile Digi Sport
22:30
ap
Stirile Digi Sport
23:00
ap
Premier League: Stories
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Bundesliga: Original Series Relegation Rollercoaster IV
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
Premiera Premier League: Netbusters
21:30
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Stirile Digi Sport
22:30
ap
Stirile Digi Sport
23:00
ap
Premiera La Liga: World Episodul 42
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Premier League: Netbusters
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
Bundesliga: Original Series Relegation Rollercoaster IV
21:30
ap
Live Bundesliga: TBD-Fortuna Dusseldorf Baraj mentinere/promovare
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
La Liga: World Episodul 42
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Live Rugby: Gloucester-Sharks Challenge Cup-Finala
00:00
ap
La Liga: Avanpremiera Etapa 38
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Serie A: Avanpremiera Etapa 38
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
21:30
ap
Stirile Digi Sport
21:45
ap
Live Serie A: AC Milan - Salernitana Etapa 38
00:00
ap
Stirile Digi Sport
00:30
ap
Premier League: Stories
01:00
ap
Stirile Digi Sport
01:30
ap
Champions League: Magazin Episodul 31
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
20:00
ap
Stirile Digi Sport
20:30
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
Live Baschet EuroLeague Masculin Final Four-Finala
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Champions League: Magazin Episodul 31
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
01:30
ap
Bundesliga: Special Top Goals Episodul 21
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
20:15
ap
Stirile Digi Sport
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:15
ap
Stirile Digi Sport
21:45
ap
Stirile Digi Sport
22:15
ap
Champions League: Magazin Episodul 31
22:45
ap
Stirile Digi Sport
23:15
ap
Premier League: Stories
23:45
ap
La Liga: Talking Football Episodul 9
00:15
ap
Stirile Digi Sport
00:45
ap
La Liga: Best 11 Episodul 9
01:15
ap
Stirile Digi Sport
01:45
ap
Digi Show
02:00
ap
Stirile Digi Sport
02:30
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
jinglebells