07:00
ap |
Tenis Madrid
|
09:00
ap |
Tenis Madrid
|
11:00
ap |
Tenis Madrid
|
13:00
ap |
LIVE Tenis Madrid Sferturi
|
15:00
ap |
Tenis Madrid
|
17:00
ap |
LIVE Tenis Madrid Sferturi
|
19:00
ap |
Champions League: Bayern Munchen-Real Madrid Semifinale
|
|
|
07:00
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
07:15
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
07:30
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
07:45
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:00
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:15
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:30
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:45
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:00
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:15
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:30
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:45
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
10:00
ap |
Digi Show
|
10:15
ap |
Bundesliga: Rezumat Etapa 31
|
11:15
ap |
Stirile Digi Sport
|
11:45
ap |
Serie A: Rezumat Etapa 34
|
12:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
13:00
ap |
Ligue 1: Rezumat Etapa 31
|
14:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
14:30
ap |
Premier League: Rezumat Etapa 35
|
15:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
16:00
ap |
La Liga: Rezumat Etapa 33
|
17:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
17:30
ap |
Premiera Premier League: Netbusters
|
18:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
18:30
ap |
Premiera La Liga: World Episodul 39
|
19:00
ap |
Play-off-Semifinala Baschet: CSO Voluntari-CSM CSU Oradea Liga Nationala Masculin
|
|
07:00
ap |
Premier League: Rezumat Etapa 35
|
08:00
ap |
Scotia Premiership: Rezumat Etapa 34
|
08:15
ap |
Serie A: Rezumat Etapa 34
|
09:00
ap |
La Liga: Rezumat Etapa 33
|
10:00
ap |
Champions League: Bayern Munchen-Real Madrid Semifinale
|
12:00
ap |
Bundesliga: Leipzig-Borussia Dortmund Etapa 31
|
13:45
ap |
Serie A: Juventus-Milan Etapa 34
|
|
15:45
ap |
Premier League: Tottenham-Arsenal Etapa 35
|
17:45
ap |
Handbal: Skjern-Dinamo Handbal masculin European League (sferturi)
|
19:15
ap |
Stirile Digi Sport
|
19:45
ap |
Live Handbal: Aalbog-Veszprem Handbal masculin Champions League (sferturi)
|
|
07:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
08:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
09:30
|
Ciclism: Ciclism Show
|
10:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
11:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
12:00
|
Snooker
|
15:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
16:30
|
Snooker
|
19:30
|
Ciclism
|
|
21:00
ap |
LIVE Tenis Madrid Sferturi
|
22:30
ap |
LIVE Tenis Madrid Sferturi
|
00:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
01:00
ap |
Tenis Madrid
|
03:00
ap |
Tenis Madrid
|
05:00
ap |
Tenis Madrid
|
|
20:45
ap |
Live Baschet: Fenerbahce Istanbul-Monaco EuroLeague Masculin (M3)
|
22:30
ap |
Premiera Baschet: Baskonia-Real Madrid EuroLeague Masculin (M3)
|
00:15
ap |
Stirile Digi Sport Episodul 39
|
00:30
ap |
La Liga: World
|
01:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
01:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
02:00
ap |
Premier League: Stories
|
02:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
03:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
03:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
04:00
ap |
Bundesliga: Original Series Relegation Rollercoaster I+II
|
04:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
05:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
|
21:30
ap |
Premiera Documentar EHF: Dare to rise Episodul 3
|
21:45
ap |
Live Handbal: Magdeburg-Kielce Handbal masculin Champions League (sferturi)
|
23:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
00:00
ap |
Liga a 2-a: Rezumatele etapei Play-off (etapa 7)
|
00:15
ap |
Superliga: Rezumatele etapei Play-off/Play-out (etapa 7)
|
01:00
ap |
La Liga: Rezumat Etapa 33
|
02:00
ap |
Bundesliga: Rezumat Etapa 31
|
03:00
ap |
Premier League: Netbusters
|
03:30
ap |
Premier League: Manchester United-Burnley Etapa 35
|
05:15
ap |
Baschet: Fenerbahce Istanbul-Monaco Baschet masculin EuroLeague Playoffs
|
|
20:00
|
Snooker
|
20:45
|
Snooker
|
00:00
|
Ciclism
|
01:00
|
Marathon |
|
02:30
|
Ciclism
|
04:00
|
Snooker
|
06:00
|
Speedway
|
|