07:20
ap
Stirile Digi Sport
07:40
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Stirile Digi Sport
08:20
ap
Stirile Digi Sport
08:40
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Stirile Digi Sport
09:20
ap
Stirile Digi Sport
09:40
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Stirile Digi Sport
10:15
ap
Liga Digi Sport
11:00
ap
Stirile Digi Sport
11:15
ap
Fotbal European
12:00
ap
Stirile Digi Sport
12:15
ap
Fotbal European
13:00
ap
Stirile Digi Sport
13:15
ap
Fotbal Club
14:00
ap
Stirile Digi Sport
14:15
ap
Fotbal Club
15:00
ap
Stirile Digi Sport
15:15
ap
Digi Sport Special
16:30
ap
LIVE Stirile Digi Sport
17:00
ap
LIVE Liga Digi Sport
18:30
ap
LIVE Stirile Digi Sport
19:00
ap
LIVE Fotbal Club
10:00
ap
Tenis: Roma
12:00
ap
Tenis: Roma
14:00
ap
LIVE Tenis: WTA Rabat Semifinale
16:00
ap
LIVE Tenis: WTA Rabat Semifinale
18:00
ap
Premiera La Liga: Avanpremiera Etapa 38
18:30
ap
Premiera Serie A: Avanpremiera Etapa 38
19:00
ap
Semifinala Baschet: Panathinaikos-Fenerbahce Istanbul EuroLeague Final Four
07:00
ap
Gimnastica de Dimineata
07:15
ap
Gimnastica de Dimineata
07:30
ap
Gimnastica de Dimineata
07:45
ap
Gimnastica de Dimineata
08:00
ap
Gimnastica de Dimineata
08:15
ap
Gimnastica de Dimineata
08:30
ap
Gimnastica de Dimineata
08:45
ap
Gimnastica de Dimineata
09:00
ap
Gimnastica de Dimineata
09:15
ap
Gimnastica de Dimineata
09:30
ap
Gimnastica de Dimineata
09:45
ap
Gimnastica de Dimineata
10:00
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Antrenamente-Moto 3/ Moto2 / MotoGP
12:45
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
13:45
ap
La Liga: World Episodul 42
14:15
ap
Live Moto: Marele premiu al Cataloniei Antrenamente-Moto 3/ Moto2 / MotoGP
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Premier League: Netbusters
19:00
ap
Live Kickboxing: Colosseum Tournament 42 Ploiesti
07:00
ap
Ligue 1: Rezumat Etapa 34
08:00
ap
Premier League: Rezumat Etapa 38
09:00
ap
La Liga: Rezumat Etapa 37
10:00
ap
Bundesliga: Rezumat Etapa 34
11:00
ap
Baraj Bundesliga Baraj mentinere/promovare
12:45
ap
Baraj Superliga: Botosani-Mioveni Baraj mentinere/promovare
14:30
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Live Tenis
17:00
ap
Live Tenis
19:00
ap
Live Handbal: Michalovce-Elche Handbal feminin European Cup (finala)
20:00
ap
LIVE Baraj Superliga: Mioveni-Botosani Mentinere/Promovare
20:45
ap
LIVE Fotbal Club
21:00
ap
LIVE Baraj Superliga: Mioveni-Botosani Mentinere/Promovare
22:00
ap
LIVE Fotbal Club
23:00
ap
LIVE Super Avancronica
00:00
ap
Stirile Digi Sport
00:15
ap
Fotbal Club
01:15
ap
Stirile Digi Sport
01:30
ap
Super Avancronica
02:30
ap
Liga Digi Sport
03:15
ap
Baraj Superliga: Mioveni-Botosani Mentinere/Promovare
05:00
ap
Super Avancronica
21:00
ap
Premiera Champions League: Magazin Episodul 31
21:30
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Semifinala Baschet: Real Madrid-Olympiacos EuroLeague Final Four
00:00
ap
Tenis
02:00
ap
Tenis
04:00
ap
Tenis
22:00
ap
Live Rugby: Gloucester-Sharks Challenge Cup-Finala
00:00
ap
La Liga: Avanpremiera Etapa 38
00:30
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Serie A: Avanpremiera Etapa 38
01:30
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
Bundesliga: Original Series
21:30
ap
Live Baraj Bundesliga 2 Baraj mentinere/promovare
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Kickboxing: Colosseum Tournament 42
03:00
ap
Rugby: Gloucester-Sharks Rugby Challenge Cup (etapa 8/finala)
04:45
ap
Champions League: Magazin Episodul 31
05:15
ap
Baraj Bundesliga 2 Baraj mentinere/promovare
jinglebells