07:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
07:20
ap |
Stirile Digi Sport
|
07:40
ap |
Stirile Digi Sport
|
08:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
08:20
ap |
Stirile Digi Sport
|
08:40
ap |
Stirile Digi Sport
|
09:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
|
09:20
ap |
Stirile Digi Sport
|
09:40
ap |
Stirile Digi Sport
|
10:00
ap |
LIVE Digi Sport Matinal
|
11:30
ap |
LIVE Stirile Digi Sport
|
12:00
ap |
Digi Sport Special
|
13:00
ap |
LIVE Stirile Digi Sport
|
13:30
ap |
LIVE Serie A: Lazio-Empoli Etapa 36
|
14:15
ap |
Stirile Digi Sport
|
14:30
ap |
LIVE Serie A: Lazio-Empoli Etapa 36
|
15:30
ap |
LIVE Stirile Digi Sport
|
16:00
ap |
LIVE Handbal Feminin European League Finala pentru locul 3
|
16:35
ap |
LIVE Stirile Digi Sport
|
16:45
ap |
LIVE Handbal Feminin European League Finala pentru locul 3
|
17:30
ap |
LIVE Fotbal European
|
18:30
ap |
LIVE Premier League: Manchester United-Arsenal Etapa 37
|
19:15
ap |
LIVE Stirile Digi Sport
|
19:30
ap |
LIVE Premier League: Manchester United-Arsenal Etapa 37
|
|
07:00
ap |
Tenis Roma
|
09:00
ap |
Tenis Roma
|
11:00
ap |
Tenis Roma
|
12:00
ap |
Live Tenis Roma
|
14:00
ap |
Live Tenis Roma
|
16:00
ap |
Live Tenis Roma
|
17:00
ap |
Live Liga Națională: U-BT Cluj-Napoca - CSM CSU Oradea Finala
|
19:00
ap |
Live Handbal Feminin European League Final Four – Finala
|
|
07:00
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
07:15
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
07:30
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
07:45
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:00
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:15
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
08:30
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
|
08:45
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:00
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:15
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:30
ap |
Gimnastica de Dimineata
|
09:45
ap |
Live Moto: Rookies Cup Franta Cursa 2
|
10:40
ap |
Live Moto: Marele premiu al Frantei WUP MotoGP
|
11:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
11:15
ap |
Moto: Marele premiu al Frantei MotoGP Sprint
|
12:00
ap |
Live Moto: Marele premiu al Frantei Moto 3 Cursa
|
13:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
13:15
ap |
Live Moto: Marele premiu al Frantei Moto 2 Cursa
|
14:15
ap |
Live Grila de Start
|
14:45
ap |
Live Moto: Marele premiu al Frantei MotoGP Cursa
|
16:15
ap |
Stirile Digi Sport
|
16:45
ap |
Premiera La Liga: FANS Episodul 9
|
17:15
ap |
Live La Liga: Atletico Madrid-Celta Vigo Etapa 35
|
19:00
ap |
Live Serie A: Juventus-Salernitana Etapa 36
|
|
07:00
ap |
Superliga: FCSB-CFR Cluj Play-off (etapa 9)
|
08:45
ap |
Premier League: Fulham-Manchester City Etapa 37
|
10:30
ap |
Handbal: Gloria Bistrita-HC Dunarea Braila Handbal feminin European League Final Four (semifinale)
|
12:00
ap |
Live Tenis: Roma
|
14:00
ap |
Live Tenis: Roma
|
16:00
ap |
Live Tenis: Roma
|
18:00
ap |
Live Tenis: Roma
|
18:30
ap |
Live Bundesliga: Bayern Munchen-Wolfsburg Etapa 33
|
|
20:30
ap |
LIVE Fotbal Club
|
21:30
ap |
etapa 9 Superliga: Dinamo-UTA Arad Play-Out
|
22:15
ap |
LIVE Fotbal Club
|
22:30
ap |
etapa 9 Superliga: Dinamo-UTA Arad Play-Out
|
23:30
ap |
LIVE Fotbal Club
|
00:30
ap |
LIVE Digi Gol
|
01:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
01:45
ap |
Fotbal Club
|
02:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
02:45
ap |
etapa 9 Superliga Play-Out
|
04:30
ap |
etapa 9 Superliga: Dinamo-UTA Arad Play-Out
|
06:15
ap |
Digi Gol
|
|
20:45
ap |
Stirile Digi Sport
|
21:00
ap |
Premiera Premier League: The Big Interview
|
21:30
ap |
Etapa 9 Superliga: Voluntari-Universitatea Cluj Play-out
|
23:30
ap |
Premiera Serie A: Atalanta-Roma Etapa 36
|
01:15
ap |
Tenis Roma
|
03:15
ap |
Tenis Roma
|
05:15
ap |
Tenis Roma
|
|
21:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
21:30
ap |
Live Superliga: FCU 1948 Craiova-Hermannstadt Play-out Etapa 9
|
23:30
ap |
Premiera Futsal: United Galati-CFR Timisoara Play-off / Finala M1
|
01:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
01:30
ap |
La Liga: FANS Episodul 9
|
02:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
02:30
ap |
Premier League: The Big Interview
|
03:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
04:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
05:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
06:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
|
20:30
ap |
Moto: Marele Premiu al Frantei Cursa MotoGP
|
21:30
ap |
Live Superliga: Play-out Etapa 9 Alternativ Politehnica Iasi-Petrolul/Otelul Galati-Botosani
|
23:30
ap |
Handbal Handbal feminin European League Final Four (finala mica)
|
01:00
ap |
Handbal Handbal feminin European League Final Four (finala)
|
02:30
ap |
Moto: Marele Premiu al Frantei Cursa MotoGP
|
03:30
ap |
Premier League: Manchester United-Arsenal Etapa 37
|
05:15
ap |
Serie A: Atalanta-Roma Etapa 36
|
|