07:00
La zi (R)
08:00
Din cărțile lumii (R)
09:30
Cânt pentru suflet (R) - best of
10:00
Bookzone
12:00
Cânt pentru suflet
13:00
E cu cântec (R) - cu Ramona Dărvășan
14:00
RESTART - cu Cornel Dărvășan
15:00
Comorile înțelepciunii (R) - cu Narcisa Ispas
17:00
Vieți schimbate (R) - cu Ionică Herlea
18:00
Jurnal de adolescent
19:00
Dă sens vieții
07:00
Emisiune Folclor
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Duminica la tara
11:00
Femei care te dau pe brazda
11:30
Teleshopping
13:00
Pe la noi Duminica
16:00
Teleshopping
17:00
Agroproiecte de Succes
17:30
Tehnologii si Utilaje
18:00
Romania Agricola
19:00
Meat Milk
07:30
Știrile Alfa Omega (R)
08:00
Eliberând captivii
09:00
Cartea Cărților
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
Kidz România
10:00
Deditos
10:30
Știrile Alfa Omega (R)
11:00
Dragostea chiar funcționează: o poveste despre vindecare și speranță (R)
12:00
Dl. Comfort și dl. Price (R)
12:30
Reconciliere (R)
13:00
Știrile TV7 (R)
13:30
InTouch (cu Charles Stanley) (R)
14:00
Dumnezeu vorbește (R)
14:15
Vieţi în lumină (R)
14:25
Promisiuni pentru fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi (R)
15:00
Conferința "Școala de vindecare și eliberare prin Cuvântul lui Dumnezeu"
16:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
Kidz România (R)
17:30
Puterea rugăciunii
17:55
Promisiuni pentru fiecare zi
18:00
Conferința "Misiunea lui Hristos - misiunea bisericii"
19:00
Mari isprăvi
19:30
Jerusalem Dateline
09:00
Adela (R)
13:00
Observator
15:00
Te cunosc de undeva
19:00
Observator - Sport/Meteo
21:00
Știrea cea bună
22:00
De vorbă cu Doctorul (R)
23:00
RESTART (R)
00:00
Dă sens vieții (R)
02:00
Step by Step (R)
04:00
Experti in sentimente (R)
05:00
Portret de campion (R)
06:00
Oameni și păreri (R)
20:00
Agromagazin
20:30
Portret de Fermier
21:00
Emisiune Folclor
00:00
Retrospectiva Stiri (R)
01:00
Emisiune Folclor (R)
02:00
Ce vor Plantele (R)
04:00
Duminica la tara (R)
05:00
Femei care te dau pe brazda (R)
05:30
Teleshopping
06:00
Ştirile AGRO TV
20:00
Realităţi şi perspective
21:00
Speranța are un nume
22:30
Bucuria de a cânta
23:00
E supranatural!
23:30
Filosofie, știință și dezbatere despre Dumnezeu (R)
00:00
Jerusalem Dateline
00:30
Un cântec nou
01:00
Conferința "Școala de vindecare și eliberare prin Cuvântul lui Dumnezeu"
02:00
Realităţi şi perspective
03:00
Biserica Punctul Zero
03:30
Cristale de har și adevăr
04:00
Ospăţ cu mană
04:30
Muzică
05:00
Puterea rugăciunii (R)
05:30
Muzică
06:00
Întrebări și răspunsuri
06:15
Semnele vremurilor
06:25
Promisiuni pentru fiecare zi
06:30
Realităţi şi perspective (R)
20:00
12
22:00
12
00:30
Temptation Island - Insula iubirii (R)
03:15
Observator (R)
04:15
ap
Povești de familie
06:00
Observator - Sport/Meteo
jinglebells