07:00
Ce este omul? (R)
08:00
Matinal A7 (R)
10:00
Radacini si aripi
11:00
Zebra
12:00
MENS SANA
13:00
Business la Superlativ (R)
14:00
Step by Step
15:00
Radacini si aripi (R)
16:00
MENS SANA (R)
17:00
BookMedia - cu Natașa Alina Culea
18:00
Oameni și păreri
19:00
Ce bine că ești! - cu Ramona Dărvășan
07:00
Teleshopping
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Duminica la tara
11:00
Portret de Fermier
11:30
Tehnologii si Utilaje
12:00
Agroproiecte de Succes
12:30
Din lumea Satului
14:00
Teleshopping
14:30
Pe la noi Duminica
17:30
Teleshopping
18:00
Romania Agricola
19:00
Realitati Rurale
07:30
Jerusalem Dateline (R)
08:00
Cristale de har și adevăr
08:30
InTouch (cu Charles Stanley) (R)
09:00
Cartea Cărților
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
Kidz România (R)
10:00
Povestirile biblice prind viață
10:30
Lucruri noi
11:00
O ușă deschisă pentru tine
11:30
Conferința "Misiunea lui Hristos - misiunea bisericii" (R)
12:30
Biserica Punctul Zero
13:00
Perspective eterne
14:00
Puterea rugăciunii (R)
14:25
Promisiuni pentru fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi (R)
15:00
Rugul Aprins
16:00
Jerusalem Dateline (R)
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
Povestirile biblice prind viață (R)
17:30
Gaither pentru România (R)
17:55
Promisiuni pentru fiecare zi
18:00
În prezența lui Isus (r) (R)
18:30
Bucuria de a cânta (R)
19:00
Dumnezeu știe!
19:30
Mapamond Creştin (R)
09:00
Neatza de weekend
13:00
Observator
14:45
Prețul cel bun
15:45
Formula 1: Marele premiu al Belgiei
18:00
Observator - Special
19:00
Observator - Sport/Meteo
20:00
Spune-mi CUM! - cu Antonia Fudulu
21:00
Știrea cea bună
22:00
MENS SANA (R)
23:00
Substantial (R)
00:00
Matinal A7 (R)
02:00
Book Media (R)
04:00
Alături de tine (R)
05:00
Oameni și păreri (R)
06:00
Portret de campion (R)
20:00
Agromagazin
20:30
Femei care te dau pe brazda
21:00
Meat Milk
22:00
Din lumea satului
23:00
Emisiune Folclor
00:00
Ştirile AGRO TV (R)
01:00
Teleshopping
02:00
Ce vor Plantele (R)
04:00
Duminica la tara (R)
05:00
Portret de Fermier (R)
05:30
Tehnologii si Utilaje (R)
06:00
Ştirile AGRO TV
20:00
Realităţi şi perspective
21:00
O nouă zi
22:00
Disculpat (R)
22:30
Muzică
23:00
E supranatural! (R)
23:30
Secția de poliție
00:00
Știrile Alfa Omega
00:30
Dumnezeu vorbește
00:45
Vieţi în lumină
01:00
Conferința "Misiunea lui Hristos - misiunea bisericii"
02:00
Realităţi şi perspective
03:00
Love Israel
03:30
Dumnezeu știe!
04:00
Club 700
04:30
Muzică
05:00
Dumnezeu vorbește (R)
05:15
Vieţi în lumină (R)
05:30
Muzică
06:00
Pași în necunoscut
06:15
Un dar pentru tine
06:25
Promisiuni pentru fiecare zi
06:30
Realităţi şi perspective (R)
20:00
12
22:15
12
00:30
Narcos (R)
03:15
Observator (R)
04:00
06:00
Observator - Sport/Meteo
jinglebells