07:00
Fresh Acces (R)
08:00
Matinal A7
10:00
Alături de tine (R)
12:00
La zi (R)
13:00
Substantial (R)
14:00
Știrea cea bună (R)
15:00
Ce este omul? (R)
16:00
De vorbă cu Doctorul
17:00
Fresh Acces
18:00
Alături de tine - cu Alina Ilioi Mureșan
19:00
Substantial
07:00
Ştirile AGRO TV
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Agricultura, o sansa pentru Romania
10:00
Teleshopping
10:30
Tehnologii si Utilaje
11:00
Agroproiecte de succes
11:30
Teleshopping
13:00
Știrile AGRO TV
14:00
Agricultura la Raport
16:00
Teleshopping
16:30
Agromagazin
17:00
Agricultura o sansa pentru Romania
18:00
Ce vor Plantele
19:00
Ştiri AGRO TV
07:30
Jerusalem Dateline
08:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
08:30
Puterea rugăciunii (R)
09:00
Cartea Cărților
09:25
Devoțional pentru copii
09:30
Biblia animată pentru copii
10:00
Reconciliere (R)
10:30
Lucruri noi (R)
11:00
Clancy (R)
12:30
Înflorește acum! (R)
13:00
Decupaj din realitate (R)
13:30
Revelații
14:00
Între sacru și secular (R)
14:25
Promisiuni pentru fiecare zi
14:30
Bucură-te de fiecare zi
15:00
O ușă deschisă pentru tine (R)
15:30
Martori oculari ai Bibliei: Faptele Apostolilor (R)
16:00
Ziua se apropie (R)
16:30
Cartea Cărților (R)
17:00
Biblia animată pentru copii (R)
17:30
Un dar pentru tine
17:45
Vieţi în lumină
17:55
Promisiuni pentru fiecare zi
18:00
Învățăturile lui Iosif Țon
18:30
Decupaj din realitate
19:00
Ospăţ cu mană
19:30
Mapamond Creştin
08:00
Neatza cu Răzvan şi Dani
12:00
Observator
14:00
Poftiți pe la noi: Poftiți la târg
17:00
Observator
18:00
Ești mai deștept decât un copil de clasa a V-a?
19:00
Observator - Sport/Meteo
20:00
La zi
21:00
Substantial
22:00
Știrea cea bună
23:00
BookMedia (R)
00:00
De vorbă cu Doctorul (R)
01:00
Știrea cea bună (R)
02:00
Matinal A7 (R)
04:00
La zi (R)
05:00
Substantial (R)
06:00
Ce este omul? (R)
20:00
Agricultura la raport
22:00
Ce vor Plantele
23:00
Știrile AGRO TV
00:00
Ştirile AGRO TV (R)
02:00
Ce vor Plantele (R)
03:00
Agricultura, o sansa pentru Romania (R)
04:00
Teleshopping
04:30
Tehnologii si Utilaje (R)
05:00
Agroproiecte de succes (R)
05:30
Teleshopping
06:00
Ştirile AGRO TV
20:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
21:00
Ascunși în văzul tuturor
22:30
Muzică
23:00
Calea Maestrului
23:30
Pasiune pură
00:00
Club 700
00:30
Un dar pentru tine
00:45
Vieţi în lumină
01:00
Învățăturile lui Iosif Țon
01:30
Decupaj din realitate
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Cântecele anotimpurilor
03:30
Cele 10 porunci
04:00
E supranatural!
04:30
Muzică
05:00
Un dar pentru tine (R)
05:15
Vieţi în lumină (R)
05:30
Muzică
06:00
Pași în necunoscut
06:15
Un dar pentru tine
06:25
Promisiuni pentru fiecare zi
06:30
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
20:30
12
Temptation Island - Insula iubirii
00:00
Observator - Sport
00:30
15
01:30
iUmor - Gala premiilor
04:00
Povești de familie
05:00
Ești mai deștept decât un copil de clasa a V-a? (R)
06:00
Observator - Sport/Meteo
jinglebells