Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

View Poll Results: Echipa De Forbal Favorita ?
Steaua 74 38.34%
Dinamo 31 16.06%
Rapid 13 6.74%
Cfr Cluj 9 4.66%
Unirea Urziceni 1 0.52%
Fc Vaslui 4 2.07%
Poli Timisoara 9 4.66%
Universitatea Craiova 12 6.22%
I Don't Love Footbal ! 32 16.58%
Doar din strainatate ( Barca , Real , Manchester etc ) 39 20.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 193. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 03 Feb 2013, 17:28   #4721
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ohohhohohohohoho
burghezie. dar sti de ce e drogba there nu?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 17:30   #4722
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
si uite asa sa ramana scoru! ideal!
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 17:43   #4723
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Originally Posted by iiii:
dar sti de ce e drogba there nu?

Habar n-am.

Originally Posted by iiii:
si uite asa sa ramana scoru! ideal!


Du-te ma de-aci ca nu joaca nimic absolut City.Pacat ca are valoare vaca aia oportunista de Dzeko.
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 17:48   #4724
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
la prima idee e ca drogb a dat ultimu gol la ultima finala, ala din penalty, si teoretic a fost ultimul care a atins mingea in champions league anu trecut.

scoru 1-1 e optim. nimic mai mult. e ultra mega hyper ideal. sa dea cei de sus sau cei de jos, asa sa ramana scoru'.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 17:55   #4725
Kriss_Kringle
Guru
 
Kriss_Kringle
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,664
Lasati City-Liverpool si dati la Leverkusen-Dortmund,unde se joaca numai pe contre.Acolo e spectacolul adevarat.
__________________
I adore simple pleasures. They are the last refuge of the complex.
Kriss_Kringle is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 18:01   #4726
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Kriss, spune sincer, daca era City-Arsenal, mai sugerai sa mutam pe Eurosport?
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 18:04   #4727
Kriss_Kringle
Guru
 
Kriss_Kringle
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,664
Doar ca suporteri neutri,dar daca era City-Arsenal,vedeam unul din meciuri pe laptop si celalalt la tv.
__________________
I adore simple pleasures. They are the last refuge of the complex.
Kriss_Kringle is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Feb 2013, 19:00   #4728
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Cel mai bun meci facut de Liverpool de cativa ani incoace, la cum joaca momentan, arata ca o echipa mare.Azi au controlat meciul de la un capat la altul, dar bineinteles ca Reina iti fute doua palme exact cand ti-e lumea mai draga si visezi la un rezultat mare.Pepe sa-l ia pe Skrtel, sa-si faca bagajele si sa se duca dracu unde-si doresc.
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 09 Feb 2013, 20:34   #4729
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Daca bat maine MU sunt campioni .12 puncte sunt de ajuns pentru cele 12 etape ramase.
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 10 Feb 2013, 20:33   #4730
catasmile17
Guru
 
catasmile17
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 417
Originally Posted by bremen1980:
Daca bat maine MU sunt campioni .12 puncte sunt de ajuns pentru cele 12 etape ramase.

Ii cam gata campionatul in Anglia.... Oricum merita Man U. la cum a jucat pana acum.
catasmile17 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 10:38   #4731
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Ei au jucat bine si anul trecut fiind la mustata de titlu . Celelalte competitoare au fost sleite si asta s-a vazut de prin decembrie .
Inca un titlu pentru cel mai bun antrenor din Premiership .
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 10:44   #4732
catasmile17
Guru
 
catasmile17
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 417
Chiar daca is un Chelsea fan, trebuie sa recunosc ca joaca mult mai bine Man U. si a profitat de meciurile usoare pe care le-a avut, pe cand Chelsea a lasat de dorit .....
catasmile17 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 12:12   #4733
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Eu chiar nu inteleg ce vedeti asa spectaculos in jocul lui United.Inafara de forta ofensiva, nu mi se pare a fi o foarte mare echipa.Nu stiu care ati vazut City-United 2-3, acolo s-a vazut cat de norocoasa poate fi o echipa intr-un meci, si cat de eficienta pe faza ofensiva cu golul 3 prin minutul 95.Oricum daca s-ar scadea punctele pe care le-au scos cu ajutorul "centralilor" (amintesc doar de Chelsea-United), ar fi mare lucru daca ar mai ramane 3 puncte intre locul 1 si 2.
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 12:57   #4734
Kriss_Kringle
Guru
 
Kriss_Kringle
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,664
Eu as inlocui spectaculos cu bulanos si atunci ar avea mai mult sens.
Manure a fost,este si va fi intotdeauna o echipa norocoasa.Mai adauga si ajutorul arbitrilor care-l venereaza pe Whisky nose si o sa-ti faci o idee destul de clara de cum merg treburile.

Asta nu inseamna ca nu e echipa,doar ca eu o urasc cu pasiune si nimic nu m-ar bucura mai mult decat ideea de a o vedea in Championship(nerealist dar tot visez).
Ei tot timpul incep meciurile tare si reusesc sa inscrie repede dar apararea din sezonul asta e cea mai slaba pe care am vazut-o la ei de cand urmaresc Premier League.Consistenta atacului si-a spus totusi cuvantul si in mare parte sunt campioni deja.

Sper ca miercuri seara sa le zica Ronaldo pe teren:

"I brought this sack for your guys.Hold it while I fill it with goals so each and one of you has a present from me."
__________________
I adore simple pleasures. They are the last refuge of the complex.
Kriss_Kringle is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 13:00   #4735
catasmile17
Guru
 
catasmile17
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 417
Originally Posted by ghost90:
Eu chiar nu inteleg ce vedeti asa spectaculos in jocul lui United.Inafara de forta ofensiva, nu mi se pare a fi o foarte mare echipa.Nu stiu care ati vazut City-United 2-3, acolo s-a vazut cat de norocoasa poate fi o echipa intr-un meci, si cat de eficienta pe faza ofensiva cu golul 3 prin minutul 95.Oricum daca s-ar scadea punctele pe care le-au scos cu ajutorul "centralilor" (amintesc doar de Chelsea-United), ar fi mare lucru daca ar mai ramane 3 puncte intre locul 1 si 2.

Ai dreptate...
catasmile17 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 13:12   #4736
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Originally Posted by Kriss_Kringle:
Sper ca miercuri seara sa le zica Ronaldo pe teren:

"I brought this sack for your guys.Hold it while I fill it with goals so each and one of you has a present from me."

Mai bine zi Ozil, Benzema sau Khedira, please don't mention this winy-ass little faggot .Cel mai tare ma bucur ca o sa iasa ori Man United ori Bwin Madrid din Champions League.Favoritele mele sunt Dortmund sau Juve sau de ce nu Arsenal.Oricum Arsenal-Bayern cred ca o sa fie mult mai spectaculos decat Bwin-United.
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 13:42   #4737
Kriss_Kringle
Guru
 
Kriss_Kringle
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,664
Ozil o sa fie cu pasele,Benzema e un ratangiu getbeget iar Khedira nu cred ca o sa mai urce asa de des cum a facut-o in ultimele meciuri,ramanand doar Ronaldo sa se ocupe cu marcatul.

Apropo,Ronaldo nu mai e winy-ass.Era intradevar la Manure dar acum s-a maturizat pentru ca nu prea il mai vad sa simuleze si nu mai face nici figuri pe teren ca inainte.

Imi amintesc cand a avut banderola de capitan in meciul cu Sociedad si a fost eliminat Adan,Ronaldo incercand dupa aia mai tot meciul sa-i dea banderola lui Iker,care-l refuza de fiecare data.
Eu il admir pentru perseverenta si faptul ca si-a perfectionat jocul la toate capitolele.
__________________
I adore simple pleasures. They are the last refuge of the complex.
Kriss_Kringle is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 15:00   #4738
catasmile17
Guru
 
catasmile17
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 417
O sa joace Kaka la mijlocul terenului alături de Cristiano Ronaldo și Ozil, iar in atac Benzema sau Higuain ( prefer Higuain )
catasmile17 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 15:08   #4739
MikkaelWolfganger
Guru
 
MikkaelWolfganger
 
Join Date: Aug 2011
Location: Shivering Isles
Posts: 507
.Favoritele mele sunt Dortmund sau Juve sau de ce nu Arsenal.Oricum Arsenal-Bayern cred ca o sa fie mult mai spectaculos decat Bwin-United.[/quote]

Hmm...Dortmund o sa fie scoasa de Shatior(chiar nu inteleg de ce toata lumea subestimeaza Shatiorul), Juve trece de Celtic(doamne, ce noroc au avut la tragere), dar mai departe nu-i vad..De la Bayern cu Arsenal am si eu asteptari de spectaculozitate (prin asta intelegand ca Bayern o sa le umple poarta de goluri celor de la Arsenal), dar cred ca cele mai specatculoase vor fi Shatior-BVB si Valencia-PSG.

PS:vreau o minune in Barca-Milan...si cred ca se poate...
MikkaelWolfganger is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Feb 2013, 15:18   #4740
ghost90
Guru
 
ghost90
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,190
Nu ca subestimez Sahtiorul, Doamne fereste, dar ai vazut Dortmund-Real si City-Dortmund?La cum au jucat baietii lui Klopp in meciurile alea, eu zic ca pot invinge orice echipa mare din Europa.Si cand ma refer la favorite, ma refer la cine as vrea sa castige, nu cine ar avea cele mai mari sanse, ca sa fim sinceri, Real si Barca sunt inca favorite, plus probabil un Bayern.
ghost90 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:27.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells