Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 20 May 2005, 22:43   #201
Ambra Blu
Banned
 
Ambra Blu
 
Join Date: Mar 2002
Location: Bucuresti
Posts: 3,292
My point exactly. O alzi cu l, da', de fapt, esti cu r.
Ambra Blu is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2008, 17:51   #202
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Pentru Neuptolem si djinjis.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2008, 18:11   #203
costobocus
Guru
 
costobocus
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 327
Da' vreau si io sa ma bag putin prin ca.cat...

Oricum djinjis e mai tare decat tot neamu' lu' Nepupitotinpulem de la maimutza la P8...

Feels goood ...
costobocus is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2008, 18:20   #204
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Quote:
Nepupitotinpulem
COST-OF-BOTUS care ti-e tariful la?

1) primit in mecla (dinti);
2) si la supt?

Ca-acu'-'n teleg io de ce Gingis nu mai are dinti si-si foloseste delicat gingiile mulate pe falusurile niggerilor.

Doar intriga executabila lejer, sa mearga pagina mai departe, atat.
Neuptolem is offline   sendpm.gif
Old 13 Mar 2008, 18:30   #205
costobocus
Guru
 
costobocus
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 327
bah da prostalau mai esti...

are pitbull numaru meu.. stabilim un meci... si dupa o sa aiba si forumu asta pauza de la aberatiile tale ...
costobocus is offline   sendpm.gif
Old 14 Mar 2008, 02:09   #206
djinjis
Guru
 
djinjis
 
Join Date: Dec 2007
Location: la dreapta Tatãlui
Posts: 623
1.Nu prea am timp, dar, prea am o intrebare. tu de ce Nepupitotinpule???
vad ca te-ai excitat pe acolo si ai facut scrisu mare. nu e indicat, s-ar putea sa-si dea seama chiar toti, de complexul tau de inferioritate.

2. cica o statistica spune ca daca nu te-ai ajuns pana la 40 de ani, sansele sa o faci mai tarziu sunt aproape nule. ce destin tragic pentru unele celebritati de pe aici, cu filme cotate cu 10 pe imdb, sa ajunga moderatori de forum. ups, asta e definitia cuvantului ratat. ce-i drept el nu vorbeste cu mine, doar latra. cred ca o sa intelegi de ce nu prea te bucuri de multa consideratie pe aici. cu toata bunavointa...
__________________
Era ninja. Era Kuji-kiri, si dincolo de Kuji-Kiri, era Kobudera, de care se temea pana si al sau sensei Kan-aku na ninjutsu. Era magie.

http://www.youtube.com/watch?v=JD177l2DNtw
djinjis is offline   sendpm.gif
Old 15 Mar 2008, 02:38   #207
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by Pitbull:
Parcä-ti dädusem o jucärie nouä, la "In suturi", vezi cä te-asteaptä! Pun mâna pe toroipan si treci la antrenamentul din seara asta.
Toroipan pt mine inseamna manuirea pixului cu gel negru pe coala de xerox A4.
M-am lasat de de-astea, am devenit mai intelept, mai PRAGMATIC. Si pana la urma totul e zadarnic (am un scenariu in preproductie: "Zadarnicia", pariez cu toti fratii mei cinemagisti ca synopsisul gasit de mine ar lua hbo-ul fara drept de apel daca ar fi devoltat de un silver_boy ori Keep ori NoOne; Pitbull l-ar duce la Oscaruri, fara discutii; nu, ca nu bat apropouri, niciodata nu bat apropouri - rimeaza cu popouri - deci nu bat nicaieri, doar asa...aaa! si n-am timp de el, am altele pe cap, asta e ideea

Cat despre "eroii" astia fabricati dupa modelu' clasic sunt satul iar victoria e deja asigurata dinainte de lupta - nu m-ar bate nimeni. De faot cand scriu, scriu lejer, relaxat si imi iese struna plus ca am un arsenal intreg de nestemate verbale in cartulii galbenite asezate din strabuni in stratati pe rafturi impaienjenite aflate in beciuri obscure. Sunt alte vremuri acum. Timpu' e pretios, ziua de 24 s-a facut din '87 la 16 da' eu cred ca e acum si mai jos, undeva la 12!
Dupa cum vezi, numa' de suturi n-am eu chef si timp acusica.
TOTUL E ZADARNIC. Good-bye!
Neuptolem is offline   sendpm.gif
Old 15 Mar 2008, 10:22   #208
hellsteed
Cavaler de Veste Buna
 
hellsteed
 
Join Date: Jan 2007
Location: Nicosia
Posts: 1,251
Nu inteleg oamenii astia care nu stiu sa piarda. Daca l-ar pune ar castiga din start, pai cum, nu e un castig faptul ca participi. E cel mai mare. Pe de alta parte sugativam aici in termeni de parca nu ti-am stii naravul de lichea ce esti. Eu unul as prefera sa pierd 1000 de lupte doar ca s-o castig pe urmatoarea. Consider ca e un frumos punct de vedere atat timp cat rabdarea si toleranta sunt puncte pozitive ale caracterului tau. Dar in cazul tau sunt lipsa mai mult iti creeaza complexe. Cateodata mi-e mila.
__________________
Nu conteaza rezultatul cat ideea in sine
hellsteed is offline   sendpm.gif
Old 10 Apr 2008, 14:56   #209
djinjis
Guru
 
djinjis
 
Join Date: Dec 2007
Location: la dreapta Tatãlui
Posts: 623
hop si nea ion ca si el e bou. observ cu mila Al flasc de2leo stirban/starvan, cum preferi, ca disperat imi cauti chiar si posturile vechi de cateva luni si lasi cate un mesaj chinuit si ciudos ( vezi rubrica noutati) (o fi vreo noua strategie de starcraft...).
parca ultima data stabilisem de comun acord ca esti prost si ca nu te descurci, dar tu nu, vrei sa fi si dumb si dumber. o vreme ai stat pe cur, dupa care te-ai apropiat, cu pasi nesiguri, de haita si ai inceput sa latrii si tu pitigaiat, din fundal. ba scriu futilitati (sa vezi ce te futilizez pe tine ) ba te fac sa casti, ba e boring, si ciudat ca tu esti acolo de fiecare fututa de data ca sa te contrazici. mda, asa cred ca n-ai mai vazut pule, numa un penis (ref. la bancu' cu pricina) , oricum in clip au alta semnificatie, dar ma rog, fiecare saliveaza inspre ce il intereseaza.
in concluzie clovnare, prost intre urechi, fa bine si nu mai amusina pe tot site-ul dupa pula mea si nu te mai hlizi neintrebat, haleste-ti terciul in liniste si trateaza-ti ficsomania. altfel... http://www.youtube.com/watch?v=tBZ1s...eature=related

cernavoda. dupa o rasfoire succinta a posturilor tale am dedus, datorita legii compensatiei ca trebuie sa ai un aspect fizic remarcabil. in aceste conditii cre ca putem initia un proiect de simbioza, chiar daca scopurile noastre difera si pe al tau il gasesc cam dubios. ce ma intriga e termenul tau de sase luni... ori noua, ori patru luni, trei saptamani si doua zile...
nu-i asa?
__________________
Era ninja. Era Kuji-kiri, si dincolo de Kuji-Kiri, era Kobudera, de care se temea pana si al sau sensei Kan-aku na ninjutsu. Era magie.

http://www.youtube.com/watch?v=JD177l2DNtw
djinjis is offline   sendpm.gif
Old 10 Apr 2008, 15:12   #210
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
C ATI ZICE SA-L MAI BANATI P ASTA O DATA!??
kiar nu cred k mai avem nevoie d jeguri p forumu asta... :sick:
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 10 Apr 2008, 15:32   #211
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
la "In suturi" fiecare are voie sa zica ce vrea

dar djinjis primeste un avertisment pentru ca a pus link si la alte subiecte
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 11 Apr 2008, 02:36   #212
djinjis
Guru
 
djinjis
 
Join Date: Dec 2007
Location: la dreapta Tatãlui
Posts: 623
ha, iacata si ailalta victima Nepupitotinpulem facand cinste numelui sau ( care paradoxal este si
pupincurist) cum scoate capu din dos ca strutu. prostu da linkuri la
filmele lu altii de pe youtube si se lauda cu ele ca fraierii aia ce-si
trag poza langa o masina tare si scriu pe ea: eu langa vila mea de la
sovata. s-ar vrea bred pit sa-l iubeasca cati mai multi pe la spate, si troia e slabiciunea lui ca acolo toti erau in fuste, se simtea si el firesc.

,
"Gigis a scris:
nepupitotinpulem

Bah! Tu chiar crezi ca ma intimidezi/dezonorezi pe mine cu asta?
Serios acu', ca eu inteleg altceva...
Atat poti tu? ATAT?!? "

nepupitotinpulem sa-ti esplic ce ti se intampla.

1. mai intai stabilim un nume la brand, respectiv nepupitotinpulem. Structureaza-ti informatiile! Stabilirea unor obiective exacte.

2. avem grija ca mesajul trasmis sa fie clar, observa modul dinstinctiv si elegant, sigur pe el, prin care am rezolvat problema sloganului, el fiind inclus chiar in denumire. Asigura-ti o pozitie sigura! Gandeste-te la o actiune ofensiva! Surprinde!

3. asiguram o difuzare cat mai larga si agresiva a informatiei. Concentreaza-ti resursele! Realizarea unei economii de forte. Structura organizatorica.(vezi daca dai pe googlea acum nepupitotinpulem apare, o sa fii mai cunoscut ca pepsi light)

"Si inca ceva, imi e f drag acest topic - data fiind pasiunea mea pt MARKETING / ADVERTISING"

pai atunci ar trebui sa recunosti asa ceva cand ti se aplica da tu habar n-ai despre ce e vorba, neh?

"Gigis a scris:
http://www.youtube.com/watch?v=IDwtr...eature=related

dance for me baby, dance for me...

nepupitotinpulem
and, pussy, pussy, de 1000 de ori...


Te-au smotocit aia pe la zdup, no? vrei sa uiti...
Hmm, nu stiu cum sa facem, esti irecuperabil, imi pare rau, dar incerc sa te ajut, ca de la barbat la fost barbat:"

cum ti-am mai spus mesajul asta nu era pentru tine, a tau incepe de acolo de unde scrie clar nepupitotinpulem. tu de dai barbat paparudo si nu-ti dai seama cand se vorbeste cu o femeie si cand cu tine. ti se intampla des?


" consider ca am fost un exemplu sugestiv" da, si o sugerezi in

continuare

"Data viitoare va fi mai rau daca nu luati masuri aspre si juste" sper ca

masura mea e destul de aspra si de justa pentru un exemplu de sugestiv ca

tine. mult mai rau, ai si tu dreptate, nu degeaba te-ai jeluit ca is doar sapte zile.


" reusind sa ma faca sa scriu cu UMOR" cam greu printre lacrimi, eh asta

e...

" adica, am un corp bine cladit dpdv masculin" pe cine dracu intereseaza,

fa-ti reclama la matrimoniale, ca pana acum... fetitza curata, loc de

refugiu...

" voi nebunii sunteti constienti ca sunteti nebuni???" cateodata, da voi

prostii sunteti constienti ca sunteti prosti?

"Acum, v-ati invatat, Neuptolem face treburile murdare" da, si le face

cu gura si cam stangaci/sugaci

" nu pentru mine, pot foarte usor sa fiu absent, eu unul" se numeste afazie

"Ma pot mandri cu inca un scalp psihopatic in tolba de trofee,"

"Tomahawk-ul e dezgrobat din clipa asta!"


ia te uita unde se ascundea pielea rosie din lipsa de lubrefiant,
cunoscut si ca Blanitza Buza Rece printre razboinici, care cand este singur
acasa se spoieste pe fata in culorile razboiului cu vopsea din productie
proprie, sa se joace de wanatou si tinand tacu' in cumpana, carele il are
de pe vremea cand juca biliard, da' acu nu mai, ca il durea prea tare,
vaneaza niste paduchi lati cat bizonu in padurea pubiana, dupa care-i
curata de solzi si-i prajeste la foc mic de bricheta, ca daca merge la
bucatarie la aragaz trebe sa-i imparta, vorbind intre timp cu pretenaru lui
old shaterland, sarli pentru intimi, care-i da sfaturi si ii vrea binele, de cum o sa il prinde iar pe chelu in valceaua inghinala si o sa-i dea in cap sa-i ia scalpu, si o sa colectioneze ei floci uitati prin chiuveta si o si-i atarne mandrii la gat sa crape toti village people, da nu chiar acu' ci mai incolo cand se face bine, ca e bolnav, a facut hepatita de la sex cu mana murdara.


Unlikely, asa in treacat.

" Dacä-i doar o säptämânä,
Cât plätim ca sä rämânä?"

cu rima proasta ne-am obisnuit dar ce-i cu mentalitatea asta de platitor de haraci, o, voinice al darii dosului, viteze al fugitului? apa sange nu se
face, neh? pe capul si pe ochii mei, o sa-ti fac un pret bun, asa ca intre
vechi tovarasi de negot, din mila vrerii Celui Atotputernic. Uassalam
__________________
Era ninja. Era Kuji-kiri, si dincolo de Kuji-Kiri, era Kobudera, de care se temea pana si al sau sensei Kan-aku na ninjutsu. Era magie.

http://www.youtube.com/watch?v=JD177l2DNtw
djinjis is offline   sendpm.gif
Old 11 Apr 2008, 06:15   #213
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
s pare k ne-am mai pricopsit cu un monomaniac... nu-si da seama, oare, cit e d penibil?! harnicia asta sterila - amestec d mistocareala ieftina & jmekerie cu fumuri... (bashk, fireste, tzacaneala din dotare!)
nu, nu-si da, asa k o da inainte.

in c ma priveste, detest categoria asta (nu m-ar mira sa aiba si blog!) si, d la inaltimea staturii mele sociale, o privesc cu un nedisimulat dispret... :sick:
noli me tangere!

ps nu, nu am citit vomele indi-vidului d mai sus! o singura privire in diagonala este d ajuns k sa-ti dai seama k e un caz disperat...
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif
Old 11 Apr 2008, 09:52   #214
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
Originally Posted by StefanDo:
dar djinjis primeste un avertisment pentru ca a pus link si la alte subiecte

al doilea link = ban 3 zile
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 12 Apr 2008, 16:13   #215
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
L-ati bannat iar?
Neuptolem is offline   sendpm.gif
Old 12 Apr 2008, 17:48   #216
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by Sugus:
nepupitotinpulem
Mie asta imi suna doar ca a 17-a litera a alfabetului asezata langa a 7-a litera din alfabet, apoi a 19-a litera din alfabetu' limbii romane langa a 26-a litera, iar a 19-a langa 11, a 11-a langa 24 apoi urmeaza a 18 litera a alfabetului langa a 25-a litera a alfabetului langa a 11-a litera a alfabetului care se afla langa a 12-a litera a alfabetului, care a 12-a litera se afla langa a 17-a litera a alfabetului apoi urmeaza a 19-a iar, asta e langa a 26-a litera din alfabet, 26-a litera langa a 15-a litera a alfabetului care este langa a 7-a litera care se afla langa a 16-a litera din alfabet.
Niste litere asezate de-a-n-pulea, cam asta ar fi definitia seaca, fara nicio conotatie si fara sa exprime nimic mai mult - pentru ca nu sunt in conformitate cu realitatea, pur si simplu, nu ma afecteaza nici in cric.
Foloseste expresia cica sa ma atace pe mine sau sa ma raneasca :lol: sau what?

Pt restuuuu, asa crede el, mai e si idiot. EL E SMEKER-STEKER-DE-STEKER! :w00t: Feriti capu', feriti, feriti-l ca asta o sa ne futa cateva de nu ne mai vedem. :lol: :lol: :lol:

---
Nu stiu de ce mai tineti animalu' asta pe forum, s-a creat de curand vreo gradina zoologica virtuala, sau nu-'nteleg...ori e pe sistemu': "Uite tati, ASA NU! Nu tati, nu, e caca, CAH!"
Neuptolem is offline   sendpm.gif
Old 12 Apr 2008, 18:01   #217
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by Neuptolem:
Nu stiu de ce mai tineti animalu' asta pe forum, s-a creat de curand vreo gradina zoologica virtuala, sau nu-'nteleg...
Pe parcursul câtorva ani, am reusit sä-mi înving automatismul de a folosi termenul "animal" în sens peiorativ apropo de oameni. Folosirea lui e la fel de absurdä ca o frazä gen: "De ce mä huiduiesti, mäi îngerule?!" sau "Nu dau atentie unor oameni ca C.P. si M.A.M.". EXISTA si alte atribute, epitete, metafore si imprecatii - e de ajuns sä cäutäm. Cu cap.
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 12 Apr 2008, 18:19   #218
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Yes, sir!
---
Nu stiu de ce mai tineti deseul asta pe forum, s-a creat de curand vreo groapa de gunoi virtuala, sau nu-'nteleg...
Neuptolem is offline   sendpm.gif
Old 12 Apr 2008, 18:39   #219
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Ei, vezi cä se poate? :happy:
Pitbull is offline   sendpm.gif
Old 12 Apr 2008, 20:20   #220
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
ma amuza ca neuptolem intreaba mai intai daca djinjis a fost banat si apoi se dezlantuie
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:55.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells