07:15
ap
09:45
ap
10:45
Teleshopping
12:00
ap
Vouă
12:15
ap
12:45
Teleshopping
13:00
Ştiri Naţional TV
13:15
Teleshopping
13:30
Opriţi timpul!
15:45
Teleshopping
16:15
ap
17:15
ap
18:30
Ştiri Naţional TV
19:00
ap
07:00
Lumea lui Banciu (R)
08:00
Știrile B1
08:55
Meteo
09:00
Știrile B1
10:00
Știrile B1
10:45
Teleshopping
11:00
Știrile B1
11:55
Teleshopping
12:00
Știrile B1
13:00
Știrile B1
14:00
Știrile B1
15:00
Știrile B1
16:00
Unşpe metri
17:00
Știrile B1
18:00
Se întâmplă acum
19:30
Dosar de politician
07:00
Documentar 360° Geo (R) - Autobuzele pestriţe din Columbia
08:00
Mic dejun cu un campion (R)
08:50
Sinaia la pas în 60 de secunde - Partea I
09:00
ap
10:10
ap
Femei de 10, bărbați de 10
11:30
Teleshopping
11:50
Documentar 360° Geo - Aubrac – Văcari şi călugări
12:50
Poate nu ştiai
13:00
Telejurnal TVR 2
13:40
ap
Mâna cu briliante - Cultura minorităţilor
15:50
ap
16:40
Gala Umorului (R)
17:40
ap
18:50
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
07:00
Spirit, Energie, Materie
08:00
Univers Enciclopedic
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Sănătate ca la Carte
11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul de spiritualitate
12:05
Documentar
12:30
Profesioniști în devenire
14:30
Te iubește Adrian
15:30
Misterele Universului
17:00
Dimensiuni Spirituale
19:00
Spirit, Energie, Materie
20:00
ap
21:00
12
23:30
Fosta mea iubire (R)
00:45
12
02:45
Albumul Naţional
04:30
ap
05:00
Ştiri Naţional TV (R)
05:30
ap
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
21:00
Talk B1
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Un pont pe zi
00:35
Seara milionarilor
02:35
Unşpe metri (R)
03:20
Talk B1 (R)
05:00
Știrile B1 (R)
05:50
Dosar de politician (R)
20:00
Câştigă România!
21:10
ap
Teatru TV - Şase personaje în căutarea unui autor - de Luigi Pirandello
23:00
15
23:50
Câştigă România! (R)
00:50
ap
Mutant X (R)
01:40
Poate nu ştiai
01:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
02:00
ap
Femei de 10, bărbați de 10 (R)
03:20
Poate nu ştiai
03:30
Telejurnal TVR 2 (R)
04:30
Gala Umorului (R)
05:20
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
05:25
Pescar hoinar (R)
05:55
Imnul României
06:00
Poate nu ştiai
06:15
Teleshopping
20:00
Realitatea Românească
21:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tau
23:30
Documentar
00:00
Sănătate ca la Carte
01:00
Valori Euroatlantice
03:00
Direct cu Roberto Grosa
04:00
Între Spațiu și Timp
05:00
O minte sănătoasă,
06:00
Omul… între cer și pământ
06:55
Imnul Național
jinglebells
Feedback