07:45
ap
08:45
Teleshopping
09:00
12
10:00
Şi eu m-am născut în România
12:30
ap
Vouă (R)
13:00
ap
14:30
ap
16:30
12
17:30
12
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Lumea lui Banciu (R)
07:55
Dosar de politician (R)
08:00
Știrile B1
08:55
Dosar de politician (R)
09:00
Știrile B1
10:00
Weekend B1
11:30
Auto & Turism
12:00
Știrile B1
12:55
Dosar de politician (R)
13:00
360°
15:00
Știrile B1
16:00
Weekend B1
17:00
ap
Condamnaţii
18:00
Știrile B1
19:00
Știrile B1
09:00
Mic dejun cu un campion
10:00
România în anii celui De-Al Doilea Război Mondial
10:30
Arca lui Noe
11:00
Rugby - SuperLiga Naţională: RCMUV Timişoara-CSA Steaua
13:00
Popasuri folclorice
14:00
Patinaj artistic - Campionatele Mondiale de la Shanghai
16:30
Cap compas
17:00
Hermann Oberth, evadare de pe Terra
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
5 x 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
19:00
Arte , carte şi capricii
19:55
Momentart
07:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
08:00
Rugul Aprins (R)
09:00
Cartea cărţilor
09:30
Omida Carlos
10:00
Rădăcina tuturor relelor
10:30
Alfa Omega în obiectiv (R)
11:00
Telefonul
12:30
Rădăcini şi reflecţii (R)
13:00
Israel în prim - plan (R)
13:30
Nazaretul din vremea lui Isus (R)
14:00
Femeia creştină (R)
14:30
InTouch
15:00
Cartea cărţilor (R)
15:30
Omida Carlos
16:00
Conferinţa Peniel
17:00
Supravieţuirea miraculoasă a Israelului
17:30
Puterea rugăciunii
18:00
Conferinţă - Rugăciune pentru Israel
19:00
ap
Secţia de poliţie (R)
19:30
Ospăţ cu mană
20:15
ap
Iubire interzisă
22:00
12
Fosta mea iubire
23:00
15
Fosta mea iubire
23:45
ap
Consilier de urgenţă (R)
01:15
Copii contra părinţi (R)
02:45
Albumul Naţional (R)
04:45
Sare şi Piper (R)
06:00
ap
Baronii (R)
06:30
ap
20:00
X-Press
22:00
Lumini şi umbre
23:00
360°
00:00
Știrile B1
00:20
X-Press (R)
01:30
Știrile B1 (R)
02:30
Lumini şi umbre (R)
03:20
360° (R)
05:00
Știrile B1 (R)
05:50
ap
Condamnaţii (R)
06:30
Știrile B1 (R)
20:10
12
22:25
15
00:10
Arte , carte şi capricii
01:10
Cartea cea de toate zilele
01:15
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
01:25
15
04:00
Mic dejun cu un campion
05:00
Popasuri folclorice
05:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
06:00
Documentar 360°-GEO
06:55
Imnul României
20:00
Jerusalem Dateline
20:30
Mari isprăvi
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Strigătul mut
23:30
12
Pasiune pură
00:00
Mapamond Creştin (R)
00:30
Puterea rugăciunii
01:00
Conferinţa Peniel (R)
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
03:00
Misiunea John Militaru
03:30
Hristos pentru Moldova
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Minuni obişnuite
06:45
Întrebări esenţiale
Feedback