07:15
ap
08:15
Teleshopping
08:30
ap
Vouă (R)
08:45
Teleshopping
09:00
12
10:00
Şi eu m-am născut în România
12:30
ap
14:30
ap
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Lumea lui Banciu (R)
07:55
Dosar de politician (R)
08:00
Știrile B1
08:55
Dosar de politician (R)
09:00
Știrile B1
10:00
Weekend B1
11:30
Auto & Turism
12:00
Știrile B1
12:55
Dosar de politician (R)
13:00
360°
15:00
Știrile B1
16:00
Weekend B1
17:00
ap
Condamnaţii
18:00
Știrile B1
19:00
Știrile B1
07:00
Cartea cea de toate zilele
07:15
Teleshopping
08:00
Geopolitice
08:30
Europa 360°
09:00
Mic dejun cu un campion
10:00
România în anii celui De-Al Doilea Război Mondial
10:30
Arca lui Noe
11:00
Rugby - CSA Steaua Bucuresti-CSM Olimpia Bucureşti
12:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
13:00
Popasuri folclorice
13:55
FILLER
14:10
ap
15:50
Cartea cea de toate zilele
16:00
Memorialul Durerii
17:00
Mituri muzicale româneşti
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
5 x 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
19:00
Arte , carte şi capricii
07:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
08:00
Ascultă şi împlineşte
09:00
Cartea cărţilor
09:30
Eroii luminii
10:00
Program pentru copii
10:30
Alfa Omega în obiectiv (R)
11:00
Jock Troup and the Fishermen Revival (R)
12:30
Rădăcini şi reflecţii (R)
13:00
Israel în prim - plan (R)
13:30
Nazaretul din vremea lui Isus (R)
14:00
Femeia creştină - Program pentru femei (R)
14:30
InTouch
15:00
Cartea cărţilor (R)
15:30
Eroii luminii (R)
16:00
Semnele vremurilor
17:00
Stevie's Trek
17:30
Puterea rugăciunii
18:00
Conferinţă - Rugăciune pentru Israel
19:00
Teatrul de pe strada 7
19:30
Ospăţ cu mană
20:15
ap
Iubire interzisă
22:00
12
Fosta mea iubire
23:00
15
Fosta mea iubire
23:45
Copii contra părinţi (R)
01:15
ap
Consilier de urgenţă (R)
02:45
Albumul Naţional (R)
04:45
ap
Vouă (R)
05:00
Pitici de vară (R)
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
ap
20:00
Special B1
22:00
Lumini şi umbre
23:00
360°
00:00
Știrile B1
00:20
X-Press (R)
01:30
Știrile B1 (R)
02:30
Lumini şi umbre (R)
03:20
360° (R)
05:00
Știrile B1 (R)
05:50
ap
Condamnaţii (R)
06:30
Știrile B1 (R)
20:10
12
22:10
15
00:15
FILLER
00:20
Momentart
00:30
Arte , carte şi capricii
01:25
12
03:20
Mituri muzicale româneşti
04:10
Memorialul Durerii
05:00
Popasuri folclorice
05:50
Cartea cea de toate zilele
06:00
Documentar 360°-GEO
06:55
Imnul României
20:00
Jerusalem Dateline
20:30
Mari isprăvi
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
The pledge
23:30
ap
Pasiune pură
00:00
Mapamond Creştin (R)
00:30
Puterea rugăciunii
01:00
Semnele vremurilor
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
03:00
Misiunea John Militaru
03:30
Hristos pentru Moldova
04:00
Ospăţ cu mană
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:30
Evanghelia după Isus - Creştere spirituală
06:45
Întrebări esenţiale
Feedback