07:00
Vouă (R)
07:15
Albumul naţional (R)
09:15
ap
Baronii (R)
09:45
ap
Pitici de vară (R)
10:45
Teleshopping
11:00
ap
Înfruntarea dinastiilor
12:15
ap
Baronii (R)
12:45
Teleshopping
13:00
Ştiri (R)
13:30
ap
14:45
ap
Vouă (R)
15:00
ap
16:00
Teleshopping (R)
16:15
ap
17:15
ap
Înfruntarea dinastiilor
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Ştirile dimineţii
07:55
Business B1 la zi
08:00
Ştirile dimineţii
08:55
Business B1 la zi
09:00
Ştirile dimineţii
09:55
Business B1 la zi
10:00
Ştirile dimineţii
11:00
Evenimentul Zilei
12:00
Știrile B1
13:00
Talk B1
14:00
România, acum
15:00
Știrile B1
16:00
România, acum
17:00
Evenimentul Zilei
18:00
Știrile B1
19:00
Butonul de panică
07:00
Teleshopping
07:45
Cartea cea de toate zilele
07:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
08:00
Citeşte româneşte! (R)
08:30
Europa 360° (R)
09:00
Documentar 360°
10:00
Ieri-Azi-Mâine (R)
10:50
Cartea cea de toate zilele (R)
11:10
ap
Destine ca-n filme (R)
12:00
D'ale lu' Mitică (R)
13:00
RadiRo
14:00
ap
Istorii încalcite (R)
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
16:00
Ieri-Azi-Mâine
16:45
Studio Handbal feminin
17:00
Handbal feminin - Campionatul European -Croaţia&Ungaria
18:30
Studio Handbal feminin
18:50
După 25 de ani
19:00
Documentar 360°-GEO (R)
07:30
Paşi în necunoscut
08:00
Restaurarea cortului lui David
09:00
Cartea cărţilor
09:30
Strada copiilor
10:00
Şcoala Internaţională de echipare pentru slujire
11:00
Viata lui Richard Wurmbrand (R)
12:30
Cartea deschisă
13:00
Israel în prim - plan
13:30
Secretele succesului
14:00
Triumf asupra terorii (R)
14:30
Joni şi Prietenii (R)
15:00
Cartea cărţilor (R)
15:30
Strada copiilor (R)
16:00
Teleshopping
17:00
Astăzi cu Dumnezeu
17:30
Bucură-te de fiecare zi
18:00
Restaurarea cortului lui David (R)
19:00
Viata lui Isus
20:15
ap
22:00
15
23:45
ap
01:30
15
03:15
ap
Consilier de urgenţă (R)
04:45
Sare şi piper (R)
06:00
ap
20:00
Bună seara, România!
21:30
Actualitatea românească
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
01:00
Actualitatea românească (R)
02:15
Bună seara, România! (R)
03:30
Știrile B1 (R)
04:30
Butonul de panică (R)
05:15
Știrile B1 (R)
06:05
ap
Lumea lui Banciu (R)
20:10
12
21:50
Cartea cea de toate zilele (R)
22:00
Ora de ştiri
23:00
Noapte indigo
00:10
12
01:25
Natură şi aventură (R)
02:00
RadiRo (R)
02:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
03:00
Credinţă şi celebritate (R)
03:30
Ieri-Azi-Mâine (R)
04:20
12
05:30
Mesager
06:00
Ora de ştiri (R)
06:50
După 25 de ani
06:55
Imnul României
20:30
Decupaj din realitate
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Aşteptându-L pe Mesia
22:30
Cum ar trebui să trăim?
23:00
Gaither şi prietenii
23:30
Timişoara, spirit de neuitare
00:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
00:30
Dincolo de bariere
01:00
Restaurarea cortului lui David (R)
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
03:00
Mai mult decât vise
04:00
Călătoria
04:30
Muzică
05:30
Videotext
06:30
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
Feedback