11:15
ap
Fotbal: Benfica - Juventus
12:00
ap
Stirile Digi Sport
12:15
ap
Fotbal: Benfica - Juventus
13:00
ap
Stirile Digi Sport
13:15
ap
EuroFotbal
14:00
ap
Tenis: Agnieszka RADWANSKA (POL) vs. Maria SHARAPOVA (RUS)
16:00
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Premiera Avanpremiera Liga 1
17:00
ap
Handbal M.: Stiinta Bacau - Energia Pandurii Tg. Jiu
18:30
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Fotbal: Ceahlaul Piatra Neamt - Gaz Metan Medias
19:45
ap
Fotbal Club
10:45
ap
Tenis: Gael MONFILS (FRA) - Ricardas BERANKIS (LTU)
12:00
ap
Tenis: Lukas ROSOL (CZE) vs. Gilles SIMON (FRA)
14:00
ap
Tenis: Denis ISTOMIN (UZB) vs. Robin HAASE (NED)
16:00
ap
Tenis: Gael MONFILS (FRA) vs. Paul-Henri MATHIEU (FRA)
18:00
ap
Tenis: Grigor DIMITROV (BUL) vs. Sergiy STAKHOVSKY (UKR)
11:45
ap
Interviu Helmuth Duckadam
12:00
ap
Digi Gool
12:15
ap
Stirile Digi Sport
12:45
ap
Interviu Vasile Rotariu
13:00
ap
Digi Gool
13:15
ap
Stirile Digi Sport
13:45
ap
Premiera Avanpremiera Ligue 1
14:15
ap
Stirile Digi Sport
14:30
ap
Premiera Avanpremiera La Liga
15:00
ap
MotoGP
17:15
ap
JUDO F: -63 / -70 kg M: -73 / -81 kg
19:00
ap
Baschet M.: CSKA Moscow - Panathinaikos
11:30
Sport 24
12:00
Rezumat fotbal Grecia
12:30
Sport 24
13:00
La Dolce Liga
14:30
Sport 24
15:00
Rezumat UEFA Champions League
16:00
Preview Fotbal Franţa
16:30
Sport 24
17:00
Preview Fotbal Italia
17:30
Unu la 1
18:30
Sport 24
19:00
UEFA Champions League: Chelsea - PSG
20:00
ap
Fotbal: Ceahlaul Piatra Neamt - Gaz Metan Medias
20:45
ap
Fotbal Club
21:45
ap
Fotbal: Roma - Milan
23:45
ap
Stirile Digi Sport
00:15
ap
UCL Magazin
00:45
ap
Avanpremiera La Liga
01:15
ap
Avanpremiera Ligue 1
01:45
ap
Avanpremiera Liga 1
02:15
ap
Fotbal: Ceahlaul Piatra Neamt - Gaz Metan Medias
04:00
ap
Fotbal Club
05:00
ap
Fotbal: Roma - Milan
06:45
ap
Gimnastica de dimineata
20:00
ap
Tenis: Jean-Julien ROJER (NED)/Horia TECAU (ROU) vs. Colin FLEMING (GBR)/Ross HUTCHINS (GBR)
21:00
ap
Tenis: Jelena JANKOVIC (SRB) vs. Alisa KLEYBANOVA (RUS)
23:00
ap
Tenis
20:45
ap
Premiera UCL Magazin
21:15
ap
Premiera Avanpremiera Serie A
21:45
ap
Baschet M.: Real Madrid - Olympiacos
23:30
ap
Premiera Fotbal: Nantes - Marseille
01:15
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
21:00
La Dolce Liga
22:00
Sport 24
22:30
UEFA Champions League: Atletico Madrid - FC Barcelona
00:30
Europa League: Juventus - Olympique Lyon
02:30
Handbal DHB Cup - Finala
04:00
Europa League: Valencia - FC Basel
06:00
UEFA Champions League: Atletico Madrid - FC Barcelona
Feedback