07:00
|
Artiștii și muzica sufletului tău!
|
08:00
|
Petale de Cântec
|
10:00
|
Dialoguri la porta infinitului
|
12:00
|
Petale de Cântec
|
14:30
|
Artiștii și muzica sufletului tău!
|
18:00
|
Panoramic
|
19:00
|
Artiștii și muzica sufletului tău!
|
|
|
07:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
|
08:00
|
Mountain bike: Cupa Mondială Araxa
|
08:45
|
Mountain bike: Cupa Mondială Araxa
|
09:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
11:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice
|
12:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
|
13:00
|
FIA WEC | Cursa de 6 ore de la Imola
|
14:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
15:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
18:00
|
Iahting: Spiritul iahtingului
|
18:30
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
|
|
08:00
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
- Etapa a patra Masculin
|
09:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
- Etapa întâi Masculin
|
10:00
|
Motociclism de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 24 de ore de la Le Mans
- Cursa
|
11:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
- Turul întâi
|
13:30
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
- Etapa a patra Masculin
|
14:30
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
- Etapa a cincea Masculin
|
16:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
- Etapa a doua Masculin
|
|
18:45
|
Călărie: Cupa Mondială Riyadh
- Sărituri peste obstacole Finala
|
19:45
|
Curse auto de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 6 ore de la Imola
- Cursa
|
|
07:00
|
Tradiții Și Obiceiuri
|
07:30
|
Tradiții Și Obiceiuri
|
08:00
|
Tradiții Și Obiceiuri
|
08:25
|
Documentar Educațional
|
09:00
|
Muzee Și Palate
|
09:30
|
Carti Care Au Schimbat Lumea
|
10:00
|
Carti Care Au Schimbat Lumea
|
10:30
|
Documentar Cultural
|
11:00
|
Cu cărțile pe față
|
11:30
|
Cu cărțile pe față
|
12:00
|
Mapamond Culinar
|
12:30
|
Istoria Neștiută
|
13:00
|
Documentar Istoric
|
13:30
|
Club Cinema
|
14:00
|
Music Retro
|
14:30
|
Music Retro
|
15:00
|
Documentar Informațional
|
15:30
|
Brașovul tău
|
16:00
|
Brașovul tău
|
16:30
|
Muzică Clasică
|
17:00
|
Muzică Clasică
|
17:30
|
Muzică Clasică
|
18:00
|
Lumea, Un Bazar!
|
18:30
|
Documentar Travel
|
19:00
|
Jurnal De Călătorie
|
19:30
|
Marile Metropole
|
|
20:00
|
Dedicații Muzicale
|
22:00
|
Artiștii și muzica sufletului tău!
|
23:00
|
Nopți albe cu cântec
|
|
20:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
|
20:45
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
00:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
|
01:30
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
|
02:30
|
Mountain bike: Cupa Mondială Araxa
|
03:00
|
Mountain bike: Cupa Mondială Araxa
|
04:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
06:00
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
|
|
20:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice
-
|
21:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
- Etapa a doua Masculin
|
22:00
|
Golf pga tour: Discovery Golf
-
|
22:30
|
Golf: Circuitul PGA - Clasicul New Orleans
- Etapa întâi
|
01:30
|
Curse auto de anduranţă: Campionatul Mondial Cursa de 6 ore de la Imola
- Retrospectivă
|
02:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
- Turul întâi
|
04:00
|
Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
- Etapa a cincea Masculin
|
05:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
- Etapa a doua Masculin
|
06:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
- Turul întâi
|
|
20:00
|
Muzee Și Palate
|
20:30
|
Prahova Economică
|
21:00
|
Jurnal
|
21:30
|
Scurtmetraj Romanesc
|
22:00
|
Fashion
|
22:30
|
Travel Journal
|
23:00
|
Travel Journal
|
23:30
|
Scurtmetraj Romanesc
|
00:00
|
Jurnal
(R)
|
00:30
|
Prahova Economică
(R)
|
01:00
|
Istoria Neștiută
(R)
|
01:30
|
Marile Metropole
(R)
|
02:00
|
Lumea, Un Bazar
(R)
|
02:30
|
Club Cinema
(R)
|
03:00
|
Travel Journal
(R)
|
03:30
|
Filmul Din Carte
(R)
|
04:00
|
Documentar Cultural
(R)
|
04:30
|
Jurnal De Călătorie
(R)
|
05:00
|
Trasee Turistice
(R)
|
05:30
|
Muzee Su Palate
(R)
|
06:30
|
Descopera Romania
(R)
|
|