10:00
ap
Serie A: Roma - Inter Serie A
11:45
ap
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Munchen Bundesliga
13:30
ap
Hanbdal F.: Ungaria - Cehia
15:00
ap
Live La Liga: Rayo Vallecano - Espanyol La Liga
17:00
ap
Live Tenis: Cupa Davis
10:10
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
11:50
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
12:45
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
13:35
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
14:55
Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
15:55
Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
18:00
Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
18:25
Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
09:00
Atletism: Valencia - Marathon
11:45
Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra -
12:45
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Semifinale
13:45
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Semifinale
14:45
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala
18:00
Biatlon: Cupa Mondială Östersund - Feminin Relay
18:20
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Lillehammer - Feminin HS 140
10:10
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
11:50
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
12:45
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
13:35
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
14:55
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
15:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
16:05
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
17:00
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
18:45
Ştiri
18:50
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
19:20
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
21:45
ap
Live Ligue 1: Bordeaux - Lyon Ligue 1
23:45
ap
F1: cursa Marele Premiu al Arabiei Saudite
01:45
ap
Serie A: Sampdoria - Lazio Serie A
03:30
ap
Serie A: Juventus - Genoa Serie A
05:15
ap
Ligue 1: Bordeaux - Lyon Ligue 1
20:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
21:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
22:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30
Ştiri
00:35
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
01:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
02:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
03:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
04:00
Snooker: Campionatul Regatului Unit
06:15
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
06:45
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
20:00
Golf: Circuitul PGA - Circuitul Mondial - Etapa a patra
23:00
Ştiri
23:05
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla - Masculin HS 134
00:00
Ştiri
00:05
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise - Feminin SG
00:45
Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek - Masculin SG
01:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund - Feminin Relay
02:00
Biatlon: Cupa Mondială Östersund - Masculin Pursuit
02:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala
04:00
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer - Mixt SPRINT F
05:00
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer - Masculin SKIATHLON
05:45
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer - Masculin RELAY 4X7KM500
06:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala
21:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
22:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30
Ştiri
00:35
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
01:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
02:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
03:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
04:00
Snooker: Campionatul Regatului Unit
06:15
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
06:45
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
jinglebells