14:15
Ciclism: Turul Italiei
18:15
Ciclism: Giro Extra
18:30
Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris
17:00
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia - Semifinale
19:00
Ciclism: Turul Italiei - Etapa a nouăsprezecea, Venaria Reale - Bardonneche
17:00
Monster Jam
17:50
Strongman Champions League, competiţia celor mai puternici oameni din lume
18:40
Totul despre X Games
19:30
Sesiunea SIMPEL
19:55
Sesiunea SIMPEL
21:00
Tenis: Fiţi gata!
21:15
Tenis: Circuitul feminin WTA - Turneul de la Nurnberg, Germania
22:10
Ştirile Eurosport
22:20
Ciclism: Turul Italiei - Il Giro astăzi
23:00
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia
00:10
Ştirile Eurosport
00:20
Ciclism: Turul Italiei
01:30
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia
02:30
Ciclism: Turul Italiei
04:00
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia
05:00
Ciclism: Turul Italiei
06:00
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia
22:00
Tenis: Openul Franţei, la Arenele Roland Garros, Paris - Calificări, ziua a cincea
22:45
Tenis: Fiţi gata!
22:55
Ştirile Eurosport
23:00
Ciclism: Turul Italiei - Etapa a nouăsprezecea, Venaria Reale - Bardonneche
00:15
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia - Semifinale
01:25
Ştirile Eurosport
01:30
Ciclism: Turul Italiei - Etapa a nouăsprezecea, Venaria Reale - Bardonneche
02:30
Tenis: Circuitul masculin ATP - Turneul de la Geneva, Elveţia - Semifinale
04:00
Ciclism: Turul Italiei - Etapa a nouăsprezecea, Venaria Reale - Bardonneche
05:00
Tenis: Circuitul feminin WTA - Turneul de la Nurnberg, Germania - Semifinale
06:00
Ciclism: Turul Italiei - Etapa a nouăsprezecea, Venaria Reale - Bardonneche
20:20
X Games - Minneapolis
21:10
Căutătorul de urme
22:00
IMMAF - Campionatul mondial
22:50
Campionatul de lupte extreme EFC Africa
23:40
Campionatul de lupte extreme EFC Africa
00:30
Top 10 KO
00:55
Top 10 KO
01:20
IMMAF - Campionatul mondial
02:10
Campionatul de lupte extreme EFC Africa
03:00
Campionatul de lupte extreme EFC Africa
03:50
Top 10 KO
04:15
Top 10 KO
04:40
Monster Jam
05:30
Căutătorul de urme
06:20
Eroii ciclismului montan
jinglebells