11:00
Sub zero grade - Home Again
11:45
Adevărul despre gust
12:35
Vreme nimicitoare
13:25
Planeta albastră II - Our Blue Planet
14:25
Misiune periculoasă de la un pol la altul - Jungle River
14:50
Sub zero grade - The Thaw - Under The Gun
15:35
Corpul uman: Secretele vieții - Survive
16:30
Sub zero grade - Home Again
17:20
Adevărul despre gust
18:10
Vreme nimicitoare
19:00
Planeta albastră II: Documentar despre realizarea filmului
19:50
Misiune periculoasă de la un pol la altul - Brazil
11:25
Poliţia în direct - episodul 10
11:55
Poliţia în direct - episodul 11
12:20
Crime care au şocat Marea Britanie - Angus Sinclair
13:16
Criminali în prim-plan - Ucigaşul de pe Facebook
14:10
Lumea criminalilor - Ucigaş în văzul lumii
14:40
Lumea criminalilor - Donjuanul ucigaş
15:05
Vânătorul de criminali - Strânge şuruburile
16:00
Cazurile celebre ale procuroarei Marcia Clark - Jam Master Jay
18:00
Evadare din secta poligamă - Cinsteşte pe tatăl tău
19:00
Evadare din secta poligamă - Omul din interior
11:25
Știința maximă - Electromagnetul
11:50
Infojucăria - Calea ferată
12:00
Artzooka - Ouă de dinozaur perisabile
12:25
Degete dibace - Blugi la comandă
12:45
Știința culinară - Macaroane cu brânză
13:00
GEOlino - O familie foarte numeroasă
13:15
Știința maximă - Trebuchet
13:45
Istorii oribile - Oribilul Oliver Cromwell
14:15
eXplorare Natura știe cel mai bine - Hrană organică
14:40
S-a rezolvat! - Proiectilele în sport
15:05
Știați că? - Trupul uimitor
15:35
Ciudățeniile științei - Ciudățeniile științei - Lumina
16:05
Să învățăm cu Harrison - Să învățăm cu Harrison - Unelte
16:30
Gimnastica minții - Perspective modificate
17:05
Știința maximă - Hidraulică
17:30
Istorii oribile - Conducători tiranici
18:00
eXplorare Natura știe cel mai bine - Idei înmugurite
18:25
S-a rezolvat! - Tipuri de structuri
18:50
Descoperiri uluitoare - Thomas Alva Edison Vs. Nikola Tesla - Competiția face societatea să progreseze
19:20
Artzooka - Portrete amestecate
19:45
Ciudățeniile științei - Ciudățeniile științei - Leacurile
11:25
Ursul Kermode
12:20
Insula Pinguinilor
13:10
Super părinţi
14:00
Întâmplări din larg
14:45
Pâmântul: O nouă sălbăticie
15:30
Uriaşii din acvariu
16:00
Salvând sălbăticia
16:25
Salvând sălbăticia
16:50
ap
Puii Africii
17:15
ap
Puii Africii
17:40
La bătrâneţe
18:30
Prădători preistorici
19:20
Kangaroo Dundee şi celelalte animale
20:15
Misiune periculoasă de la un pol la altul - Peru
20:40
Sub zero grade - The Thaw - Lost In The Wild
21:25
Vreme nimicitoare
22:15
Sub zero grade - Home Again
23:00
Sub zero grade - The Great Unknown
23:50
Dinastii - Lion
00:50
Vreme nimicitoare
01:35
Sub zero grade - The Thaw - Lost In The Wild
02:20
Corpul uman: Secretele vieții - Survive
03:15
Sub zero grade - Home Again
04:00
Sub zero grade - The Great Unknown
04:50
Planeta albastră II: Documentar despre realizarea filmului
05:40
Viața: La fața locului - Rock Pooling
05:50
Coșmarurile naturii cu Naomi - Kalahari Safari
06:15
Pescuit extrem cu Robson Green - Cape Cod and Niagara - Extreme Atlantic Coast
20:00
Vânătorul de criminali - Strânge şuruburile
21:00
Lumea criminalilor - Ucigaş în văzul lumii
21:30
Lumea criminalilor - Donjuanul ucigaş
22:00
Răpitorii de copii - Jeannette
23:00
Tot la Crime + Investigation - Shannon Matthews
00:00
Crimele din Jersey
01:00
Cine m-a bântuit - Charisma Carpenter
01:55
Copii paranormali - Dispariţia
02:50
Cazurile celebre ale procuroarei Marcia Clark - Jam Master Jay
04:30
Poliţia în direct - episodul 10
04:55
Poliţia în direct - episodul 11
05:15
Crime care au şocat Marea Britanie - Angus Sinclair
06:00
Criminali în prim-plan - Ucigaşul de pe Facebook
20:10
eXplorare Știința la domiciliu - Trucuri științifice trăsnite
20:35
Marvi Hämmer - Marvi Hämmer - Peștii otrăvitori
21:00
e²:Transportul - Transportul mâncării
21:30
Știați că? - Ou, friptură și roșii sub microscop
22:00
Catalizator - Inteligența gemenilor
23:00
Muzica creierului - Muzica creierului
00:00
Gimnastica minții - Procesul creier-ochi
00:30
Misterele evoluției - A vedea și a fi văzut
01:00
Ada cea calculată - contesa calculului - Ada cea calculată - contesa calculului
02:00
Catalizator - Inteligența gemenilor
03:00
Muzica creierului - Muzica creierului
04:00
Gimnastica minții - Procesul creier-ochi
04:30
Misterele evoluției - A vedea și a fi văzut
05:00
Ştiinţă pură - Ştiinţă pură
05:30
Ştiinţă pură - Ştiinţă pură
06:00
Ştiinţă pură - Ştiinţă pură
06:30
Ştiinţă pură - Ştiinţă pură
20:15
Întâmplări din larg
21:00
Special: Puii Africii
21:55
Pescarii rătăcitori
22:40
Salvat de leoaică
23:30
Salvând sălbăticia
23:55
Salvând sălbăticia
00:20
ap
Puii Africii
00:45
ap
Puii Africii
02:45
Închiderea programului
jinglebells