07:45
Teleshopping
08:00
Știrile B1
08:55
Meteo
09:00
Știrile B1
10:00
Știrile B1
10:45
Teleshopping
11:00
Știrile B1
11:45
Teleshopping
12:00
Știrile B1
13:00
Talk B1
13:45
Teleshopping
14:00
Talk B1
14:45
Teleshopping
15:00
Știrile B1
16:00
Se întâmplă acum
17:45
Teleshopping
18:00
Buna, România!
07:00
Generaţia Fit
07:30
Discover Romania
07:45
ap
Nume de cod: Cini din Alaska
08:50
Teleshopping
09:00
Teleșcoala - Clasa a XII-a - Limba si literatura romana
09:50
Engleză la minut
09:52
Engleză la minut
10:00
Câştigă România!
11:00
ap
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
ap
Regatul Sălbatic
14:00
ap
Nume de cod: câini din Alaska
15:00
Teleșcoala - Clasa a XII-a - Matematică
15:55
Engleză la minut (R)
16:00
ap
17:00
România…în bucate
17:40
Vara amintirilor
18:50
Sport
19:00
Telejurnal TVR 2
19:35
E vremea ta!
07:00
Intelepciune prin stele
08:00
Univers Enciclopedic
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Romania de valoare
11:00
Cerasela Show
12:00
Documentar
12:30
Profesioniști în devenire
14:30
Te iubește Adrian
15:30
Documentar
16:00
Ce nu stim, ca nu stim...
17:00
Dimensiuni Spirituale
19:00
Intelepciune prin stele
07:00
Retrospectivă știri AGRO TV
07:30
Rețeta Zilei
07:45
ABC-ul consumatorului
08:30
În gura lumii
08:45
România Frumoasă
09:00
Agroturism
09:30
Casa curte și o gradină
10:00
Târguri și Expozitii
10:15
Dicționarul Vinului
10:22
Agropedia
10:30
Agenda cu evenimente
11:00
Portret de fermier
11:30
Tehnologii și Utilaje
11:45
Rețeta Zilei
12:00
Interviul Agro TV
13:00
Retrospectivă știri AGRO TV
13:30
Tradiții și meșteșuguri
14:00
Sinteza Agrostrategică
15:00
Realități Rurale
15:30
România Frumoasă
15:45
Tărguri și Expoziții
16:00
Agroturism
16:30
Agenda cu evenimente
17:00
Cântec românesc
17:30
ABC-ul consumatorului
17:45
Cum se fabrică?
18:00
România Frumoasă
18:30
Portret de fermier
19:00
Ingrediente
19:30
Ştiri AGRO TV
20:00
Știrile B1
21:00
Dosar de politician
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Un pont pe zi
00:35
Știrile B1 (R)
01:20
Dosar de politician (R)
03:00
Se întâmplă acum (R)
04:20
Știrile B1 (R)
05:10
Buna, România! (R)
06:50
Lumea lui Banciu (R)
20:00
Reteaua de idoli (R)
21:00
ap
22:00
Câştigă România! (R)
23:00
15
00:10
15
02:50
Filler
02:55
Filler
03:00
Sport (R)
03:10
Telejurnal TVR 2 (R)
03:45
E vremea ta! (R)
04:05
Câştigă România! (R)
05:00
Natură şi aventură (R)
05:30
Sănătate cu de toate (R)
05:55
Poate nu ştiai
06:10
Teleshopping
20:00
Realitatea Românească
21:30
Este posibil
22:30
Ora de fotbal
23:30
Case de vis
00:00
Romani de valoare
01:00
Valori Euroatlantice
03:00
Direct cu Roberto Grosa
04:00
Între Spațiu și Timp
05:00
O minte sănătoasă, intr-un corp sanatos
06:00
Omul… între cer și pământ
06:55
Imnul Național
20:00
Agricultura la raport
22:00
Sinteza Agrostrategică
23:00
Ştiri AGRO TV
23:30
Cântec românesc
06:00
Cântec Românesc
jinglebells