07:00
Știrile B1
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
10:00
Romi pentru Romania
11:00
Știrile B1
12:00
Știrile B1
13:00
Europeo
14:00
Știrile B1
15:00
Condamnaţii
16:00
Drumurile noastre
18:00
Check media
07:00
Teleshopping
07:30
România în bucate (R)
08:00
Repere sacre
09:00
Ferma - Anul 25 * Editia 1177Nu mai aveti loc la orasș? Încercati la tară!........Emisiue pentru actuali și viitori tineri fermieri. * Secretul reusitei “De la glie....la farfurie! “ În frumoasa Bucovină un moldovean mandru șsi priceput, inginer preocupat de viat
10:00
Pescar hoinar
10:30
Natură şi aventură
11:00
ap
Destine ca-n filme (R)
12:00
Telejurnal TVR 2
12:30
Cap compas
13:00
ap
14:35
Vara amintirilor
15:00
Drag de România mea!
17:00
D'ale lu' Mitică
18:00
Ora de ştiri
18:55
E vremea ta!
19:05
ap
07:00
Ce este omul? (R)
08:00
Matinal A7 (R)
10:00
Radacini si aripi
11:00
Zebra
12:00
MENS SANA
13:00
Business la Superlativ (R)
14:00
Step by Step
15:00
Radacini si aripi (R)
16:00
MENS SANA (R)
17:00
BookMedia - cu Natașa Alina Culea
18:00
Oameni și păreri
19:00
Ce bine că ești! - cu Ramona Dărvășan
07:00
Teleshopping
08:00
Ce vor Plantele
09:00
Duminica la tara
11:00
Portret de Fermier
11:30
Tehnologii si Utilaje
12:00
Agroproiecte de Succes
12:30
Din lumea Satului
14:00
Teleshopping
14:30
Pe la noi Duminica
17:30
Teleshopping
18:00
Romania Agricola
19:00
Realitati Rurale
20:00
Știrile B1
21:00
Pe bune!
23:00
Știrile B1
00:00
Știrile B1 (R)
01:00
Romi pentru Romania (R)
01:50
Check media (R)
03:20
Europeo (R)
04:30
Știrile B1 (R)
05:20
Pe bune! (R)
20:00
ap
22:00
15
23:50
Terasa urbana (R)
00:55
Cursa prin istorie (R)
01:45
Ora de ştiri (R)
02:35
E vremea ta! (R)
02:45
ap
04:10
Natură şi aventură (R)
04:35
Fără prejudecăţi (R)
05:00
Cap compas (R)
05:25
Cum vă merge? (R)
05:50
Ferma (R)
06:40
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:00
Spune-mi CUM! - cu Antonia Fudulu
21:00
Știrea cea bună
22:00
MENS SANA (R)
23:00
Substantial (R)
00:00
Matinal A7 (R)
02:00
Book Media (R)
04:00
Alături de tine (R)
05:00
Oameni și păreri (R)
06:00
Portret de campion (R)
20:00
Agromagazin
20:30
Femei care te dau pe brazda
21:00
Meat Milk
22:00
Din lumea satului
23:00
Emisiune Folclor
00:00
Ştirile AGRO TV (R)
01:00
Teleshopping
02:00
Ce vor Plantele (R)
04:00
Duminica la tara (R)
05:00
Portret de Fermier (R)
05:30
Tehnologii si Utilaje (R)
06:00
Ştirile AGRO TV
jinglebells