07:00
Ştirile Pro Tv
10:05
11:00
ap
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
ap
15:00
Masterchef (R)
17:00
ap
Barabba - partea a-II-a
19:00
Ştirile Pro Tv
08:00
Neatza cu Răzvan şi Dani
11:00
11:40
Teleshopping
12:00
ap
Mireasă pentru fiul meu
13:00
Observator
14:00
ap
Mireasă pentru fiul meu
16:00
Observator
17:00
ap
19:00
Observator
08:00
Telejurnal matinal
09:00
Clubul desenelor animate: Ciocănitoarea Woody
10:00
Ecce via - Aceasta este Calea!
10:10
Oameni care au schimbat Lumea
10:20
Miracle - Paula Seling şi Ovi
10:30
Universul credinţei
11:30
Tribuna partidelor parlamentare
12:00
Fotbal: Liga 2 la TVR * Play off
14:00
Telejurnal
14:55
Clubul celor care muncesc în România
15:30
M.A.I. aproape de tine
16:00
Parlamentul României
16:50
Tezaur folcloric
18:00
Ecce via - Aceasta este Calea! (R)
18:10
Clubul celor care muncesc în România
18:15
Universul credinţei
19:45
Sport
07:00
Neam trezit!
10:00
Teleshopping
10:30
ap
Cireaşa de pe tort (R)
11:30
Ce gândesc femeile (R)
12:00
Teleshopping
12:30
Levintza prezintă (R)
13:00
Secrete de stil (R)
13:30
Teleshopping
14:00
Click! Pofta bună (R)
14:30
Râzi şi câştigi (R)
15:00
Click! (R)
16:00
ap
16:30
Ce gândesc femeile
17:00
ap
Cireaşa de pe tort
18:00
Ştirile Prima TV
19:30
Râzi şi câştigi
20:30
Românii au talent
00:15
15
02:45
ap
04:30
ap
06:00
20:00
Observator special
20:30
ap
22:30
15
01:30
România dansează (R)
03:30
ap
06:00
Observator
20:00
Telejurnal
20:55
Clubul celor care muncesc în România
21:10
ap
22:55
Ecce via - Aceasta este Calea! (R)
23:10
ap
00:55
Tezaur folcloric (R)
01:55
Politică şi delicateţuri (R)
02:45
În grădina Danei (R)
03:10
Sport (R)
03:25
Telejurnal (R)
04:15
12
Lacrimi din Amazonia
05:10
Ecce via - Aceasta este Calea! (R)
05:15
Oameni care au schimbat Lumea
05:25
Imnul României
06:00
Sport Plus (R)
20:00
ap
20:30
12
22:30
Click!
23:30
ap
Cireaşa de pe tort (R)
00:30
ap
01:00
Râzi şi câştigi (R)
01:30
12
03:30
Ştirile Prima TV (R)
04:30
Click! (R)
05:30
ap
06:00
Historia.ro (R)
06:30
Râzi şi câştigi (R)
Feedback