07:00
ap
Stirile Digi Sport
07:30
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Formula 1: cursa - Marele Premiu al Australiei
10:00
ap
Stirile Digi Sport
10:15
ap
Digi Sport Matinal
11:00
ap
Stirile Digi Sport
11:15
ap
Digi Sport Matinal
12:00
ap
Fotbal: Academica Clinceni - Juventus Bucuresti Liga a 2-a
12:45
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Fotbal: Academica Clinceni - Juventus Bucuresti Liga a 2-a
14:00
ap
Stirile Digi Sport
14:30
ap
Euro Fotbal
15:15
ap
Stirile Digi Sport
15:45
ap
Digi Sport Matinal
17:00
ap
Stirile Digi Sport
17:30
ap
Euro Fotbal
19:00
ap
Fotbal: Anglia - Lituania European Qualifiers (CM)
19:45
ap
Euro Fotbal
07:00
ap
Tenis: Miami Open
14:15
ap
Formula 1 Marele Premiu al Australiei
16:15
ap
Handbal M.: CSM Bucuresti - CSU Suceava Liga Nationala
18:00
ap
Tenis: WTA Miami Open - ziua 6
07:00
ap
Digi Sport Show
07:15
ap
Rezumat European Qualifiers
07:45
ap
Gimnastica de dimineata
08:00
ap
Stirile Digi Sport
08:45
ap
Gimnastica de dimineata
09:00
ap
Stirile Digi Sport
09:45
ap
Gimnastica de dimineata
10:00
ap
Stirile Digi Sport
10:30
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Sport Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Polo: CSM Digi Oradea - Steaua Superliga Nationala
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Rezumat European Qualifiers
14:30
ap
Stirile Digi Sport
15:15
ap
Rezumat European Qualifiers
15:45
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Baschet M: BCMU Pitesti - U-BT Cluj Napoca Liga Nationala
18:45
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Fotbal: Azerbaidjan - Germania European Qualifiers(CM)
07:00
ap
Fotbal: Spania - Israel European Qualifiers (CM)
08:45
ap
Fotbal: Suedia - Belarus European Qualifiers (CM)
10:30
ap
Fotbal: Elvetia - Letonia European Qualifiers (CM)
12:15
ap
Fotbal: Bulgaria - Olanda European Qualifiers (CM)
14:00
ap
Fotbal: Belgia - Grecia European Qualifiers (CM)
15:45
ap
Fotbal: Portugalia - Ungaria European Qualifiers (CM)
17:30
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Tenis: ATP Miami Open: ziua 5
20:00
ap
Fotbal: Anglia - Lituania European Qualifiers (CM)
21:00
ap
Euro Fotbal
21:45
ap
Fotbal: Muntenegru - Polonia European Qualifiers (CM)
22:30
ap
Euro Fotbal
22:45
ap
Fotbal: Muntenegru - Polonia European Qualifiers (CM)
23:45
ap
Euro Fotbal
00:30
ap
Premiera Rezumat European Qualifiers
01:00
ap
Premiera Fotbal: Romania - Danemarca European Qualifiers (CM)
02:45
ap
Fotbal: Anglia - Lituania European Qualifiers (CM)
04:30
ap
Fotbal: Muntenegru - Polonia European Qualifiers (CM)
06:15
ap
Euro Fotbal
02:30
ap
Tenis: WTA Miami Open - ziua 6
04:00
ap
Tenis: ATP Miami Open - ziua 5
06:00
ap
Tenis: Miami Open
21:00
ap
Premiera Handbal M.: Montpellier - Kielce EHF Champions League
22:30
ap
Stirile Digi Sport
23:00
ap
Stirile Digi Sport
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
05:15
ap
Fotbal: Azerbaidjan - Germania European Qualifiers (CM)
jinglebells
Feedback