11:00
Evenimentul Zilei
12:00
Știrile B1
13:00
Talk B1
15:00
Știrile B1
16:00
România, acum
17:00
Evenimentul Zilei
18:00
Știrile B1
19:00
România, acum
10:50
Teleshopping
11:10
Destine ca-n filme (R)
12:00
D'ale lu' Mitică (R)
13:00
Festival SoNoRo 2014
14:00
Natură şi sănătate
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
15:50
Cartea cea de toate zilele
16:00
Ieri-Azi-Mâine
16:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
17:00
ap
17:50
Cartea cea de toate zilele
18:00
Telejurnal TVR 2
19:00
Documentar 360°-GEO
11:00
Real (R)
12:30
Joni şi Prietenii (R)
13:00
De ce Israel (R)
13:30
Ţinutul celor şapte biserici din Apocalipsă (R)
14:00
Partener (R)
14:30
Club 700 (R)
15:00
Casa zburătoare (R)
15:30
Adevăruri biblice pentru copii (R)
16:30
Program pentru minorităţi etnice
17:00
A fost odată
17:30
Ascendent
18:00
Împărăţia lui Dumnezeu aici şi acum
19:00
Hebron, oraşul promisiunii
19:30
Bucură-te de fiecare zi
11:00
Se întâmplă în România
12:00
Ştiri
12:30
În gura presei
13:00
Observator
14:00
ap
Ştiri de la Antena 3
15:00
Esențial
17:00
Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
19:00
Observator
20:00
Butonul de panică
21:30
Actualitatea românească
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
01:00
Actualitatea românească (R)
02:15
Butonul de panică (R)
03:30
Știrile B1 (R)
04:30
România, acum (R)
05:15
Știrile B1 (R)
06:05
ap
Lumea lui Banciu (R)
20:10
12
21:45
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
21:50
Cartea cea de toate zilele
22:00
Ora de ştiri
23:10
15
00:00
Festivalul Internaţional de Teatru de la Sibiu
00:30
Europa 360°
01:00
Festival SoNoRo 2014
02:00
Destine ca-n filme (R)
02:50
Cartea cea de toate zilele
03:00
Natură şi sănătate
03:30
Memorialul Durerii
04:20
Telejurnal TVR 2
05:10
Ieri-Azi-Mâine
06:00
Ora de ştiri
06:55
Imnul României
20:00
Decupaj din realitate
20:30
Călătoria
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Locuri neaşteptate
23:30
Muzică
00:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
00:30
Dincolo de bariere
01:00
Împărăţia lui Dumnezeu aici şi acum
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
03:00
Program pentru minorităţi etnice
04:00
Bucură-te de fiecare zi
04:30
Muzică
05:00
Videotext
06:00
Muzică
06:45
Întrebări esenţiale
20:00
100 de minute
21:30
Sinteza zilei
23:15
Subiectiv
00:00
La Ordinea Zilei
02:00
Observator (R)
03:00
În gura presei (R)
04:00
ap
Răi da' buni
06:00
Sinteza zilei (R)
Feedback