08:00
Fundamente seminar biblic
09:00
Casa zburătoare desene animate
09:30
Cufărul cu comori program pentru copii
10:00
Highlight documentar
10:30
Program pentru minorități etnice (maghiară) program strain
11:00
Cântărețul ambulant (r) film artistic
12:30
Călătoria (r) program religios strain
13:00
Decupaj din realitate (r) din actualitate
13:30
Concurs biblic (r) documentar
14:00
Căutând extraordinarul cu Jeni (r) emisiuni tineri
14:30
Killing Kryptonite (r) - seminar biblic
15:00
Casa zburătoare (r) desene animate
15:30
Cufărul cu comori (r) program pentru copii
16:00
Teleshopping teleshopping
16:30
Program pentru minorități etnice (maghiară) (r) program strain
17:00
Highlight (r) documentar
17:30
Dincolo de bariere marturie
18:00
Conferința „Bucuria parfumul miresei” program femei
19:00
Călătoriile lui Stevie documentar
19:30
Club 700 Magazin TV
08:00
Neatza cu Răzvan şi Dani
11:00
ap
Prietenii de la 11
13:00
Observator
14:00
ap
Totul pentru dragoste
16:00
Observator
17:00
ap
Acces direct
19:00
Observator
08:00
Neatza cu Răzvan şi Dani
11:00
100 de minute (R)
13:00
Observator
14:00
Esențial
15:30
Star Magazine (R)
16:30
Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
19:00
Observator
08:00
Neatza cu Răzvan şi Dani
11:00
100 de minute (R)
13:00
Observator
14:00
Esențial
15:30
Star Magazine (R)
16:30
Neatza cu Răzvan şi Dani (R)
19:00
Observator
20:00
Alfa Omega în obiectiv Din culisele televiziunii
20:30
Viața așa cum e Magazin TV
21:00
Calea, Adevărul și Viața talk-show
23:00
Străinul Film serial
23:30
Muzică - Muzica
00:00
Rădăcini și reflecții din actualitate
00:30
Vieți în lumină Crestere spirituala
00:45
Întrebări esențiale Crestere spirituala
01:00
Conferința „Bucuria parfumul miresei” program femei
02:00
Calea, Adevărul și Viața talk-show
03:00
Perspective eterne program religios
04:00
Club 700 Magazin TV
04:30
Muzică - Muzica
05:00
Videotext - videotext
06:00
Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
20:00
ap
Ultimul trib: Madagascar
23:00
12
Xtra Night Show
01:00
12
Eroii (R)
02:00
ap
Prietenii de la 11 (R)
04:00
ap
Acces direct (R)
06:00
Observator
20:00
Star News (R)
21:00
Punctul de întâlnire
23:00
Punctul de întâlnire
00:00
Editie speciala (R)
02:00
Observator (R)
03:30
Prietenii de la 11 (R)
05:00
Punctul de întâlnire (R)
20:00
Star News (R)
21:00
Punctul de întâlnire
23:00
Punctul de întâlnire
00:00
Editie speciala (R)
02:00
Observator (R)
03:30
Prietenii de la 11 (R)
05:00
Punctul de întâlnire (R)
jinglebells