10:00
În grădina Danei
10:25
Memoria zilei
10:35
Viaţa satului
11:50
Minutul de agricultură
12:00
Viaţa satului
13:00
Tezaur folcloric
14:00
Telejurnal
14:25
2 x 65 (R)
14:30
Reportajele TVRi
15:00
A doua Romanie (R)
16:00
Lecţia de istorie
17:00
D'ale lu' Mitică
17:50
Momentart
18:00
Telejurnal Moldova
18:30
Retrospectiva săptămanii
19:00
Exclusiv în România
19:40
Discover Romania
19:55
2 x 65
10:00
În grădina Danei
10:35
Viaţa satului
11:50
Minutul de agricultura
12:00
Viaţa satului
13:00
Tezaur folcloric
14:00
Telejurnal
14:30
Retrospectiva săptămânii
15:00
Drag de România mea!
16:00
Drag de România mea!
17:00
Reţeaua de idoli
17:55
2 x 65
18:00
Telejurnal Moldova
18:30
Retrospectiva săptămânii
19:00
CONEXIUNI
10:00
Emisiune
11:00
Retrospectiva săptâmănii
11:30
Satul meu
12:00
Din zestrea Ardealului
12:55
Caleidoscop
13:00
ARHIVA locala
14:30
CARTI DE VIZITA
16:00
Ganduri de duminica
16:30
Cutia muzicala
18:00
Retrospectiva Memoria Tiparului
18:30
Biruitorii
19:00
Din zestrea Ardealului
19:55
Caleidoscop
11:30
Caravana TVR 3
13:00
Drumuri aproape
13:30
Piper pe limba
14:30
Cântec şi poveste
15:30
Satul meu
16:00
Cupa Mondiala Scrima U 20 – transmisiune directa
17:30
Sarea in bucate
18:00
Reporter special
18:30
Tableta de sanatate
19:30
x5 minute de istorie
20:00
Telejurnal
20:50
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
21:00
Vedeta populară
22:00
Vedeta populară
23:00
12
Teatru TV
00:35
Romania veritabilă
01:00
Drag de Romania mea
02:00
Drag de Romania mea
03:00
Telejurnal (R)
03:50
Zi de zi cu părintele Constantin Necula (R)
04:00
12
05:50
Discover Romania
06:00
A doua Romanie (R)
06:55
Imnul României
20:00
Telejurnal
20:50
Zi de zi cu părintele Ctin Necula
21:00
Vedeta populară
22:00
Vedeta populară
23:00
Teatru TV Repetiție de seara
00:40
Portret In memoriam Valeria Gagealov
01:10
Garantat 100%
02:00
Teatru TV
03:40
Portret In memoriam Valeria Gagealov
04:10
Reţeaua de idoli
05:00
Telejurnal Moldova
05:30
Retrospectiva săptămânii
06:00
CONEXIUNI
06:55
Imn
20:00
Telejurnal
21:00
ARHIVA locala
22:00
Documentar-Drumul tatei
23:20
Concert Festivalul George Enescu
01:50
Pastila de artă
02:00
Cântec şi poveste
03:00
In familie
04:30
Deportații
05:25
Maşina timpului
05:30
Memoria locului
06:00
Locuri, oameni şi comori
06:30
Regatul Sălbatic
06:55
Imnul României
20:00
Istorii ascunse
20:30
Izolati in Romania
21:00
Cântec şi poveste
22:00
Preluare TVR3 /Offline//
jinglebells