14:30
A doua emigrare
15:00
Memorialul Durerii
15:50
Diasporadar
15:55
Vorbeşte corect!
16:00
Timişoara, capitală culturală europeană (R)
16:30
România centenară (R)
17:00
Telejurnal
17:10
Sport
17:15
Meteo
17:20
Discover Romania
17:30
Garantat 100%
18:20
Discover Romania
18:30
Un doctor pentru dumneavoastră
14:30
Interviurile Telejurnalului Moldova
15:00
Cantec si poveste
15:55
100 de povesti despre Marea Unire
16:00
Profesionistii
16:50
Discover Romnia
17:00
Obiectiv comun
18:00
Telejurnal Moldova
18:55
100 de povesti despre Marea Unire
19:00
Punctul pe AZi
13:30
Caleidoscop
14:45
Cărţi de vizită
16:02
Jurnal regional în limba maghiară
16:10
Din lemn, roată de fier
16:35
Punctul de astăzi
17:00
Informed
17:10
După fluierul final
17:35
Revista presei vechi
18:00
Jurnal Regional TVR 2
18:30
Jurnal regional în limba română
18:45
Sport magazin
19:15
LiterAniversara
19:20
Istoria necunoscută
19:50
Cap de afiş
19:55
Jurnal regional în limba română
13:00
Descoperă vestul
15:30
Magazin minorităţi
16:00
Cap de afiş
17:00
Telejurnal TVR 3
18:00
Telejurnal regional
18:30
Actual Regional
20:00
Telejurnal
20:30
Sport
20:35
Meteo
20:40
Discover Romania
20:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
21:00
Adevăruri despre trecut
21:30
Avocatul dumneavoastră
23:00
Câştigă România!
23:50
Discover Romania
00:00
ap
Politică şi delicateţuri
00:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
01:00
ap
Femei de 10, bărbați de 10
01:10
Discover Romania
02:00
Un doctor pentru dumneavoastră (R)
03:30
Telejurnal (R)
04:00
Sport
04:05
Meteo
04:10
Discover Romania
04:20
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
04:30
Avocatul dumneavoastră (R)
06:00
Adevăruri despre trecut (R)
06:25
Imnul României
06:30
1 Matinal - Partea I Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă Sport * Montaj
20:00
Telejurnal
20:50
100 de povesti despre Marea Unire
21:00
Memorialul Durerii - o istorie care nu se învaţă la şcoală
21:50
Discover Romnia
22:00
Poveste dupa poveste
22:30
Memorialul Durerii - o istorie care nu se învaţă la şcoală
23:20
Discover Romnia
23:30
Avocatul dvs
01:00
Cantec si poveste
01:55
Diasporadar
02:00
Memorialul Durerii - o istorie care nu se învaţă la şcoală
02:50
Discover Romnia
03:00
Obiectiv comun
04:00
Telejurnal Moldova
05:00
Punctul pe AZi
05:55
Imnul Romniei
06:00
Matinalii
20:10
Caleidoscop
21:00
Retransmisie TVR3
20:00
Magazin minoritati
20:30
Cap de afiş
21:30
Telejurnal Regional mimico gestual
22:00
Preluare TVR3
jinglebells