07:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
08:00
1 Matinal
08:50
Diasporadar
08:55
Vorbeşte corect!
09:00
Matinalii
10:00
Perfect imperfect
10:50
Discover Romania
11:00
Perfect imperfect
11:40
Un doctor pentru dumneavoastră
13:10
Câştigă România!
14:00
Telejurnal
14:40
Sport
14:45
Meteo
14:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
15:00
16:00
5 x 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
16:30
La un pas de România
17:00
Telejurnal
17:30
18:20
Discover Romania
18:30
Un doctor pentru dumneavoastră
07:00
Matinalii
08:00
Matinalii
09:00
Matinalii
10:00
Vara amintirilor
10:50
Discover Romnia
11:00
Drumuri aproape
11:30
Un doctor pentru dumneavoastră
13:00
Telejurnal Moldova
13:30
Plimbaţi şi mncaţi.Sezonul 2
14:00
Telejurnal
14:55
Vorbeşte corect!
15:00
Serial TV
15:45
Discover Romnia
16:00
Politică şi delicateţuri cu Mircea Dinescu
16:50
Discover Romnia
17:00
Vara amintirilor
17:50
Discover Romnia
18:00
Telejurnal Moldova
18:55
100 de povesti despre Marea Unire
19:00
Un august n flăcări
19:55
Vocile Cerbului
09:00
Jurnal Regional în limba maghiară
09:10
Portret
09:35
Pont Ma / Punctul de azi
10:00
Cappuccino
10:30
Jurnal Regional în limba maghiară
10:55
Revista presei vechi
11:00
Retransmisie TVR3
13:00
Cântec şi Poveste-retransmisie TVR3
14:00
Oraşul în Direct / Reporter special
15:00
Cărţi de vizită
16:30
Jurnal Regional în limba maghiară
16:40
Stil verde
17:00
Legătura la Bruxelles
17:05
Pont Ma / Punctul de azi
17:30
O carte pe săptămână
17:40
Urechi de măgăruş
18:00
Jurnal Regional în limba maghiară
18:25
Revista presei vechi
18:30
Jurnal Regional în limba română
18:45
10 minute de Sănătate
19:00
Cântec şi Poveste-retransmisie TVR3
10:00
Magazin minorităţi
10:30
Cap de afiş
11:30
Reporter special
12:30
Spectacol
15:00
Descoperă vestul
15:30
Magazin minorităţi
16:00
Regiunea în obiectiv
17:00
Telejurnal TVR 3
18:00
Telejurnal regional
18:30
Reporter special
19:00
Cap de afiş
20:00
Telejurnal
20:40
Sport
20:45
Meteo
20:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
21:00
La un pas de România
21:30
Corespondent TVRi
23:00
România 9
23:50
Povestea Cerbului de Aur
00:20
Destine ca-n filme
01:10
Femei de 10, bărbați de 10
02:00
Un doctor pentru dumneavoastră
03:30
Telejurnal
04:10
Sport
04:15
Meteo
04:20
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
04:30
Corespondent TVRi
06:00
Povestea Cerbului de Aur (R)
06:25
Imnul României
06:30
1 Matinal - Partea I Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă Sport * Montaj
20:00
Telejurnal
20:50
100 de povesti despre Marea Unire
21:00
Romnia 9
22:00
Povestea Cerbului de Aur
22:30
Garantat 100%
23:20
Diasporadar
23:30
Corespondent TVRi
01:00
Cantec si poveste
01:55
Diasporadar
02:00
Garantat 100%
02:50
Discover Romnia
03:00
Vara amintirilor
03:50
Discover Romnia
04:00
Politică şi delicateţuri cu Mircea Dinescu
04:50
Discover Romnia
05:00
Telejurnal Moldova
06:00
Serial TV
20:00
Cap de afiş
21:00
Cap de afiş
21:30
Caleidoscop
22:00
Jurnal TVR3
22:30
Documentare URTI-TVR3
20:00
Telejurnal
21:00
Talk show TVR1
22:00
Telejurnal Regional mimico gestual
22:30
Preluare TVR3
06:30
matinal
jinglebells