07:00
Cap de afiş
08:00
La pas prin Oltenia
08:30
Caravana TVR3
09:30
Vedere cu olteni
09:45
Magazinul de muzică
10:30
Cântec şi poveste
11:30
Elixirul Dragostei
13:30
Cap de afiş
15:00
Retransmisie TVR 3
17:00
Cap de afiş
18:00
Jurnal Regional
18:15
Spectacol aniversar
07:00
Retransmisie TVR 1
09:00
Telejurnal
10:00
Pridvoarele credinţei (R)
11:00
TVR Iaşi 25 (R)
13:30
Memoria locurilor (R)
17:00
Împreună lângă brad
18:00
Jurnal Regional
18:30
Reporter special: Nicu Ioniţă, supravieţuitor al experimentului Piteşti
19:00
Cântec şi poveste (R)
07:00
1 Matinal
07:55
Diasporadar
08:00
1 Matinal
08:50
Discover Romania
09:00
Memorialul Durerii
09:50
Vorbeşte corect!
10:00
Perfect imperfect - Ştiri
10:50
Diasporadar
11:00
Eurovision 2018 (R) - Partea I
12:00
Eurovision 2018 (R) - Partea a II-a
13:00
Eurovision 2018 (R) - Partea a III-a
14:00
Telejurnal
14:40
Sport
14:45
Meteo
14:50
Diasporadar
15:00
Cooltura (R)
15:50
Discover Romania
16:00
Timişoara, capitală culturală europeană
16:30
#Creativ
17:00
Telejurnal
17:30
Întrebări şi răspunderi
18:20
Discover Romania
18:30
Un doctor pentru dumneavoastră
07:00
1 Matinal
07:50
Discover Romnia
08:00
1 Matinal
08:50
Discover Romnia
09:00
Mic dejun cu un campion
09:50
FILLER
09:55
Ieri-Azi-Mine
11:35
13:00
Telejurnal Moldova
13:30
Locuri, oameni si comori
14:00
Telejurnal
14:55
Vorbeşte corect!
15:00
Cntec şi poveste
15:54
Centenar-5 minute de istorie
16:00
Profesionistii
17:00
Obiectiv comun
18:00
Telejurnal Moldova
19:00
Punctul pe AZi
21:45
Jurnal Regional
22:00
Retransmisie TVR 3
20:00
Împreună lângă brad (R)
21:00
Jurnal Regional (R)
21:30
Reporter special (R)
22:00
Retransmisie TVR 3
20:00
Telejurnal
20:40
Sport
20:45
Meteo
20:50
Diasporadar
21:00
22:20
Discover Romania
22:30
Lumea si noi
23:00
România 9
23:45
România 9
00:15
ap
Starea naţiei
00:40
Starea zilei
00:45
ap
Starea naţiei
01:10
Deportaţii
02:00
Un doctor pentru dumneavoastră (R)
03:30
Telejurnal (R)
04:10
Sport
04:15
Meteo
04:20
05:40
Lumea si noi (R)
06:00
Întrebări şi răspunderi (R)
06:55
Imnul României
20:00
Telejurnal
20:50
Sport
21:00
Romnia 9
21:55
Romnia 9
22:30
Avocatul dvs
00:00
Profesionistii
01:00
Cntec şi poveste
01:55
Diasporadar
02:00
Exclusiv in Romania
02:50
Discover Romnia
03:00
Punctul pe AZi
04:00
Profesionistii
05:00
Obiectiv comun
06:00
Telejurnal Moldova
06:55
Imnul Romniei
jinglebells