10:00
Spirit şi credinţă
11:00
Jurnal Regional
11:15
tvrcluj.ro
11:30
Dialoguri cu Andrei Marga
12:00
Tableta de sănătate
13:00
Legal 100%
13:30
Jurnal militar
13:45
Regi şi pioni
14:00
Cap de afiş
15:00
Transilvania culturală
16:00
Observator transilvan
17:00
Ştiinţă şi cunoaştere
18:00
Retrospectiva ştirilor săptămânii
18:30
Reporter special
19:00
Cântec şi poveste
10:30
RETRANSMISIE TVR 3
12:00
Cântec şi poveste
13:00
Cu cărţile pe faţă
14:00
Secvenţe europene
14:30
Panorama minorităţilor
15:00
Reporter special
15:30
În familie
17:00
RETRANSMISIE TVR 3
18:00
La pas prin Oltenia
18:30
Telejurnal Regional TVR Craiova
18:45
Interviurile Jurnalului
19:00
Craiova metropolă culturală
10:00
Viaţa la ţară
11:00
Cap compas
11:30
Remember TVR Iaşi
13:00
Memoria locurilor
17:00
Iaşii marilor iubiri
17:30
Reporter special
18:00
Jurnal Regional
18:15
Echipa mobilă
18:30
ap
File de poveste
19:30
Cântec şi poveste
10:00
Festivalul Naţional de Folclor I. Petreuş (R)
11:50
Diasporadar
12:00
Ieri-Azi-Mâine
12:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
13:00
Ieri-Azi-Mâine
13:50
Discover Romania
14:00
Telejurnal
14:30
#Creativ (R)
15:00
Ora regelui
15:50
Discover Romania
16:00
Teatru TV
18:30
Arheologia crimei
19:20
Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
19:30
Gala 100 pentru Centenar
20:00
Telejurnal
21:00
Sfertul academic
22:00
Retrospectiva ştirilor săptămânii
22:30
Reporter special
23:00
Cântec şi poveste
00:00
Observator transilvan
01:00
Transilvania culturală
02:00
Sfertul academic
03:00
Retrospectiva ştirilor săptămânii
03:30
Reporter special
04:00
Cântec şi poveste
05:00
Transilvania culturală
06:00
Jurnal Regional
06:15
tvrcluj.ro
06:30
Retrospectiva ştirilor săptămânii
20:00
Telejurnal Regional TVR Craiova
20:15
Interviurile Jurnalului
20:30
Sărbătoare la zi mare
22:00
RETRANSMISIE TVR 3
21:00
Ghici cine vine la cină?
02:00
Retransmisie TVR 3
20:00
Telejurnal
20:40
Sport
20:45
Meteo
20:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
21:00
Anul 1848 - Furtuna
21:50
Discover Romania
22:00
Anul 1848 - Înfruntări
22:50
Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
23:00
ap
00:30
Iaşii marilor iubiri
01:00
Festivalul Naţional de Folclor I. Petreuş (R)
02:50
Discover Romania
03:00
Telejurnal (R)
03:40
Sport
03:45
Meteo
03:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
03:55
Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
04:00
ap
05:40
Gala 100 pentru Centenar (R)
06:05
Garantat 100% (R)
06:55
Imnul României
jinglebells