07:10
|
Porsche Sixt Carrera Cup - Imola - Race 1
|
08:10
|
Eredivisie - Etapa 30 - Sittard vs Feyenoord R1
|
09:05
|
Eredivisie - Etapa 30 - Sittard vs Feyenoord R2
|
10:00
|
Porsche Sixt Carrera Cup - Imola - Race 2
|
11:00
|
Striblea 193
|
11:15
|
DTM - Lausitzring - Race 2
|
12:45
|
Fight News 172
|
|
13:00
|
Sail GP - Dubai - Ziua 2
|
14:30
|
DTM - Oschersleben - Race 1
|
16:00
|
Eredivisie - Etapa 29 - PSV vs Alkmaar R1
|
17:00
|
Eredivisie - Etapa 29 - PSV vs Alkmaar R2
|
18:00
|
Striblea 193
|
18:15
|
Darts - Campionatul Mondial 2023 - Finala
|
|
08:00
|
Sport 24
|
08:30
|
Fotbal Liga I: Fcsb - Farul Constanta
|
10:30
|
Nba Action (Premiera)
|
11:00
|
Nba: New Orleans - Oklahoma
|
13:30
|
Direct Liga I: Otelul Galati - Hermannstadt
|
15:30
|
Nba Action
|
16:00
|
Direct Anglia: Tottenham - Arsenal
|
18:00
|
Sport 24
|
18:15
|
Direct Liga I: Poli Iasi - Uta
|
|
08:00
|
Fotbal Anglia: West Ham - Liverpool
|
10:00
|
Fotbal Italia: Juventus - Milan
|
12:00
|
Fotbal Uefa Champions League: Atletico - Dortmund
|
14:00
|
Direct Franta: Metz - Lille
|
16:00
|
Direct Anglia: Bournemouth - Brighton
|
18:00
|
Erc Ungaria
|
19:00
|
Direct Italia: Napoli - Roma
|
|
|
08:00
|
Teleshopping
|
09:00
|
Fotbal Spania: Atletico - Bilbao
|
11:00
|
Magazin Uefa Champions League
|
11:30
|
Teleshopping
|
12:30
|
Handbal European League M: Dinamo - Skjern
|
14:00
|
Teleshopping
|
15:00
|
Spania: Cadiz - Mallorca
|
17:00
|
Liga Campionilor F: Csm Bucuresti - Metz
|
18:30
|
Anglia: Nottingham - Manchester City
|
|
21:45
|
Fight News 172
|
22:00
|
DTM - Oschersleben - Race 1
|
23:30
|
GP Confidential - Episodul 10
|
00:00
|
Oktagon Torino - Main Card
|
02:35
|
World of Sailing Show Episodul 1
|
03:00
|
Romanian Darts Festival
|
06:00
|
Sail GP - Abu Dhabi - Ziua 2
|
|
20:15
|
Direct Sport Center (Talk Show)
|
21:00
|
Direct Liga I: Cfr Cluj - Sepsi Sf Gheorghe
|
23:00
|
Direct Sport Center (Talk Show)
|
00:30
|
Sport 24
|
00:45
|
Fotbal Anglia: Tottenham - Arsenal
|
02:45
|
Sport 24
|
03:00
|
Zoom Sport
|
04:00
|
Fotbal Liga I: Poli Iasi - Uta
|
|
21:00
|
Erc Ungaria
|
22:00
|
Direct Franta: Marseille - Lille
|
00:00
|
Fotbal Liga I: Cfr Cluj - Sepsi Sf Gheorghe
|
02:00
|
Fotbal Franta: Metz - Lille
|
04:00
|
Fotbal Italia: Napoli - Roma
|
|
20:30
|
Germania: Darmstadt - Heidenheim
|
22:30
|
Nba: Dallas - La Clippers
|
01:30
|
La Liga World
|
02:00
|
Fotbal Spania: Cadiz - Mallorca
|
04:00
|
Nba Action
|
04:30
|
Handbal Liga Campionilor F: Csm Bucuresti - Metz
|
06:00
|
Fotbal Italia: Lecce - Monza
|
|