11:00
Căsătoriți și cu secrete - O minte bolnavă
11:55
Crima perfectă - Rețetă pentru crimă
12:50
Crime aproape perfecte - Dependent de karaoke
13:45
Ucigaşi printre noi - Cazul consilierului local
14:40
O umbră de îndoială - Doctorul e plecat
15:35
Revista People investighează: Execuţia
16:30
Dragoste mincinoasă - Fata dispărută
17:25
Minciuni încâlcite - Capcana feminină
18:20
Crime aproape perfecte - Trebuie să fug în Canada
19:15
Ucigaşi printre noi - Acum cine mai lipseşte?
09:45
ap
12:00
ap
Știrile Kanal D
13:00
ap
16:00
ap
Cine-i Chefu'?
17:45
ap
Cash Taxi (R)
18:45
ap
Știrile Kanal D
11:00
Cătă la lookru... (R) - Concert folk
12:00
Teleshopping
13:00
Agenda Look (R)
13:30
Animasfera (R)
14:30
Teleshopping
15:30
Confidenții
17:30
FC Dinamo București – FC Viitorul (R)
19:30
Cătă la lookru... (R) - Interviu
10:00
Fotbal Liga 1 Betano: FC Dinamo București – FC Viitorul (R)
12:00
Teleshopping
13:00
Ştiri (R)
13:30
Fotbal Liga 1 Betano: CS Gaz Metan Mediaș - FCSB (R)
15:30
Teleshopping
16:30
Look de campion
17:30
Turkish Super League: Ankaragucu - Galatasaray (R)
19:30
Ştiri
20:10
O umbră de îndoială - Atenţie la monstrul cu ochii verzi!
21:05
Când dragostea ucide - Fata cu cercelul de aur
22:00
Ape ucigaşe - Ultima răsuflare
23:00
Revista People investighează: Secta lui Tiffanie Irwin
23:50
Crime în mlaştină - Pradă mortală
00:45
Instinct ucigaș cu Chris Hansen - Crimă înainte de Crăciun
01:40
Minţi diabolice: Iubire ucigaşă - Văduva înlăcrimată
02:35
Cutia Pandorei: Descătușarea răului - Omucidere în zonă
03:30
Când dragostea ucide - Fata cu cercelul de aur
04:25
Minciuni încâlcite - Capcana feminină
05:20
Ucigaşi printre noi - Acum cine mai lipseşte?
06:10
Crime aproape perfecte - Trebuie să fug în Canada
20:00
ap
22:30
ap
Cash Taxi
23:30
ap
00:30
ap
Știrile Kanal D (R)
01:45
ap
Cine-i Chefu'? (R)
03:15
ap
05:15
ap
Pastila de râs (R)
05:45
Teleshopping (R)
20:00
Agenda Look (R)
20:30
Minunile Lui Tămaş
22:30
Jurnal de psiholog
23:30
Cărți Plus
00:00
ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – CSM Poli Iași (R)
02:00
ap
Big Boletus
03:00
Confidenții
05:00
Jurnal de psiholog
06:00
Vine Vaida pe la voi (R)
20:00
România te privește (R)
21:00
Rezumatele Ligii I Betano
21:30
Liga Magazin
22:00
Fotbal Liga 1 Betano: CS Concordia Chiajna – FC Hermannstadt (R)
00:00
Ştiri (R)
00:30
Fotbal Look (R)
01:30
Fotbal Liga 1 Betano: FC Botoșani – AFC Astra Giurgiu (R)
03:30
Liga Magazin (R)
04:00
Ştiri (R)
04:30
Look de campion
05:30
Fotbal Liga 2: FC UTA Arad - SSC Farul Constanța (R)
jinglebells