10:10
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
11:50
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
12:45
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
13:35
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
14:55
Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
15:55
Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
18:00
Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
18:25
Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
09:00
Atletism: Valencia - Marathon
11:45
Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra -
12:45
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Semifinale
13:45
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Semifinale
14:45
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala
18:00
Biatlon: Cupa Mondială Östersund - Feminin Relay
18:20
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Lillehammer - Feminin HS 140
10:30
Documentar Cultural
11:00
Tradiții și Obiceiuri
11:30
Documentar Travel
12:00
Gastro Show
12:30
Mapamond Culinar
13:00
Documentar China
13:30
Documentar China
14:00
Caruselul Vietii
14:30
Caruselul Vietii
15:00
Documentar Travel
15:30
Documentar Cultural
16:00
Descoperă România
16:30
Club Cinema
17:00
Buftea live
17:30
Buftea Live
18:00
Bon Voiaj
18:30
Jurnal De Călătorii
19:00
Lumea, Un Bazar
19:30
Documentar Travel
10:00
Look
11:00
Cities
12:00
Look
13:00
Homme
14:00
Femme
15:00
Cities
16:00
Here comes the bride-inbal dror
16:30
Here comes the bride-ines di santo
17:00
Model turned superstar - la part 1
18:00
City chic copenhagen
19:00
Ready to wear 2021-04
19:30
Royal jewellers
20:30
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
21:00
Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
22:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30
Ştiri
00:35
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
01:30
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
02:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
03:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund
04:00
Snooker: Campionatul Regatului Unit
06:15
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
06:45
Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
20:00
Golf: Circuitul PGA - Circuitul Mondial - Etapa a patra
23:00
Ştiri
23:05
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla - Masculin HS 134
00:00
Ştiri
00:05
Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise - Feminin SG
00:45
Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek - Masculin SG
01:30
Biatlon: Cupa Mondială Östersund - Feminin Relay
02:00
Biatlon: Cupa Mondială Östersund - Masculin Pursuit
02:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala
04:00
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer - Mixt SPRINT F
05:00
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer - Masculin SKIATHLON
05:45
Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer - Masculin RELAY 4X7KM500
06:30
Snooker: Campionatul Regatului Unit - Finala
20:00
Marile Metropole
20:30
Documentar Cultural
21:00
Filmul Din Carte
21:30
Documentar Informational
22:00
Jurnal De Călătorii
22:30
Fashion
23:00
Retro Show
00:00
Documentar Istoric (R)
00:30
Documentar Istoric (R)
01:00
Fashion (R)
01:30
Club Cinema (R)
02:00
Trasee, Tari Și Orase (R)
02:30
Bon Voiaj (R)
03:00
Jurnal De Călătorii (R)
03:30
Documentar Cultural (R)
04:00
Marile Metropole (R)
04:30
Muzee și palate (R)
05:00
Filmul Din Carte (R)
05:30
Agronews (R)
06:00
Jurnal de călătorie
06:30
Documentar Educational
20:00
World of luxury-48
20:30
World of celebrities-41
21:00
Gran canaria 2021-07-voke
22:00
Let's shop! - 0105 singapore
23:00
Newyork fashion throwbacks 2014-2020-03
00:00
Miami fall 2021-22
01:00
Homme
02:00
Femme
03:00
Cities
04:00
Look
05:00
Cities
06:00
Look
jinglebells