07:45
Teleshopping
08:00
Știrile B1
08:55
Meteo
09:00
Știrile B1
10:00
Știrile B1
10:45
Teleshopping
11:00
Știrile B1
11:45
Teleshopping
12:00
Știrile B1
13:00
Talk B1
13:45
Teleshopping
14:00
Talk B1
14:45
Teleshopping
15:00
Știrile B1
16:00
Se întâmplă acum
17:45
Teleshopping
18:00
Buna, România!
07:00
Generaţia Fit
07:30
România…în bucate (R)
07:55
Documentar 360° Geo (R) - Zambia-nomazii fluviului
08:50
Teleshopping
09:00
Teleșcoala - Clasa a VIII-a - Limba şi literatura română
09:30
Teleșcoala - Clasa a VIII-a - Matematică
09:54
Engleză la minut
09:56
ap
11:00
Câştigă România! (R)
12:00
Telejurnal TVR 2
12:40
Teleshopping
13:00
Cultura minorităţilor
13:30
Sănătate cu de toate (R)
14:00
Documentar 360° Geo - Roşcovul-aurul negru din Creta
15:00
Teleșcoala - Clasa a XII-a - Limba şi literatura română
15:30
Teleșcoala - Clasa a XII-a - Matematică
15:57
ap
17:00
România…în bucate
17:35
Toamna amintirilor
18:50
Sport
19:00
Telejurnal TVR 2
19:35
E vremea ta!
07:00
Autentic
08:00
Direct
09:00
Orașul Tău,
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Omul intre cer si Pamant
11:00
Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
12:30
Documentar
13:00
Întâlnire cu Aurora
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
Faraonii
15:30
Documentar
16:00
Te iubește Adrian
17:00
Tainele Înțelepciunii
18:00
Limba Romana primordiala?
19:00
O minte sănătoasă, într-un corp sănătos
07:00
Ştiri AGRO TV
07:30
Rețeta Zilei
07:45
ABC-ul consumatorului
08:00
Portret de fermier
08:30
În gura lumii
08:45
România Frumoasă
09:00
Agroturism
09:30
Casa curte și o gradină
10:00
Târguri și Expozitii
10:15
Dicționarul Vinului
10:22
Agropedia
10:30
Agenda cu evenimente
11:00
Portret de fermier
11:30
Tehnologii și Utilaje
11:45
Rețeta Zilei
12:00
Interviul Agro TV
13:00
Știri AGRO TV
13:30
Agricultura la raport
15:30
România Frumoasă
15:45
Tărguri și Expoziții
16:00
Agroturism
16:30
Agenda cu evenimente
17:00
Cântec românesc
17:30
ABC-ul consumatorului
17:45
Cum se fabrică?
18:00
România Frumoasă
18:30
Portret de fermier
19:00
Ingrediente
19:30
Ştiri AGRO TV
20:00
Știrile B1
21:00
Dosar de politician
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Un pont pe zi
00:35
Știrile B1 (R)
01:20
Dosar de politician (R)
03:00
Se întâmplă acum (R)
04:20
Știrile B1 (R)
05:10
Buna, România! (R)
06:50
Lumea lui Banciu (R)
20:00
Câştigă România!
21:10
ap
22:45
Engleză la minut (R)
23:00
12
00:00
Câştigă România! (R)
01:10
Toamna amintirilor (R)
02:15
Ferma (R)
03:05
Sport (R)
03:15
Telejurnal TVR 2 (R)
03:45
E vremea ta! (R)
04:00
12
04:50
Filler
05:00
Memorialul Durerii (R)
05:55
Poate nu ştiai
06:10
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:00
Teoria Conspirației
22:00
Ora de fotbal
23:00
Case de vis
23:30
Automagazin
00:00
Profesioniști în devenire
02:00
Intelepciune prin stele
03:00
Puterile Secrete
05:00
Invata, creste, daruieste
06:00
Lifestyle cu Anamaria
06:55
Imnul Național,
20:00
Agricultura la raport
22:00
România agricolă
23:00
Ştiri AGRO TV
23:30
Cântec românesc
06:00
Cântec Românesc
jinglebells