07:00
ap |
Ligue 1: Rezumat Etapa 31
|
08:00
ap |
Bundesliga: Rezumat Etapa 31
|
09:00
ap |
Premier League: Rezumat Etapa 35
|
10:00
ap |
Superliga: Rapid-Universitatea Craiova Play-off (etapa 7)
|
11:45
ap |
La Liga: Barcelona-Valencia Etapa 33
|
13:30
ap |
Live Tenis: Madrid
|
15:30
ap |
Stirile Digi Sport
|
|
16:00
ap |
Premiera Scotia Premiership: Rezumat Etapa 34
|
16:15
ap |
Premiera La Liga 2: Rezumat Etapa 37
|
17:15
ap |
Premiera La Liga: Rezumat Etapa 33
|
18:15
ap |
Premiera Serie A: Rezumat Etapa 34
|
19:00
ap |
Live Baschet: Arges Pitesti-U-BT Cluj-Napoca Baschet masculin Liga Nationala
|
|
07:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
08:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
09:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
|
10:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
11:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
12:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
15:00
|
Marathon |
|
16:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
19:30
|
Ciclism: Ciclism Show
|
|
08:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
- Etapa a doua Feminin
|
09:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
- Etapa a cincea Masculin
|
09:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
- Turul al doilea
|
11:00
|
Surf: Mastersul Pipeline, în Hawaii, SUA
-
|
12:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
- Etapa a cincea Masculin
|
13:00
|
Marathon |
- Madrid |
|
14:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
- BEST OF Masculin
|
|
15:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
- Etapa a doua Feminin
|
16:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
- Etapa a treia Feminin
|
18:15
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
- BEST OF Masculin
|
19:15
|
Monaco | Cursa
- Campionatul Mondial
|
|
07:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
08:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
09:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Romandiei
|
10:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
11:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
12:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
15:00
|
Snooker
|
16:25
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
19:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
|
21:00
ap |
Live Tenis: Madrid
|
23:00
ap |
Stirile Digi Sport
|
23:30
ap |
Handbal: Skjern-Dinamo Handbal masculin European League (sferturi)
|
01:00
ap |
Superliga: Rezumatele etapei Play-off/Play-out (etapa 7)
|
01:45
ap |
La Liga: Rezumat Etapa 33
|
02:45
ap |
Serie A: Rezumat Etapa 34
|
03:30
ap |
Premier League: Aston Villa-Chelsea Etapa 35
|
05:15
ap |
Baschet: Olympiacos-Barcelona Baschet masculin EuroLeague Playoffs
|
|
20:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
20:45
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
00:00
|
Formula e: Campionatul Mondial Monaco
|
01:00
|
Speedway
|
02:00
|
Marathon |
|
02:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
04:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
06:00
|
Monaco | Retrospectivă
|
|
20:15
|
Marathon |
- Madrid |
|
21:30
|
Ciclism: Ciclism Show
-
|
22:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
- BEST OF Masculin
|
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
- Etapa a treia Feminin
|
00:00
|
Marathon |
- Madrid |
|
01:00
|
Ciclism
|
02:30
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
- Sferturi de finală
|
04:00
|
Speedway
|
05:00
|
Ciclism
|
06:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
- Sferturi de finală
|
|
20:45
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
00:00
|
Formula e: Campionatul Mondial Monaco
|
01:00
|
Speedway
|
02:00
|
Marathon
|
02:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Spaniei
|
04:00
|
Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
|
06:00
|
Monaco | Retrospectivă
|
|