07:00
|
Serial românesc
|
08:00
|
Telejurnal regional TVR 3
|
08:30
|
Lumea de aproape
|
09:00
|
Telejurnal TVR Craiova
|
09:30
|
PRIM
|
10:30
|
Educație 9
|
11:30
|
Lada de zestre
|
|
13:00
|
Televiziunea mea
|
14:30
|
Televiziunea mea
|
15:30
|
Memoria locului
|
16:00
|
Forum economic
|
17:00
|
Telejurnal regional TVR 3
|
17:30
|
Lumea de aproape
|
18:00
|
Telejurnal Regional TVR Craiova
|
18:30
|
Memoria locului
|
19:00
|
Cu cărțile pe față
|
|
07:00
|
3 ceasuri bune
|
08:55
|
Mașina timpului
|
09:00
|
Ziua bună de la Iași
|
10:00
|
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
|
10:30
|
Lumina Creștinului
|
11:00
|
Arena
|
12:00
|
Educația la zi
|
13:00
|
Satul meu
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:45
|
ABC
|
15:00
|
Ediții de colecție (R)
|
16:00
|
Tableta de sănătate (R)
|
17:00
|
Telejurnal regional TVR 3 (R)
|
17:25
|
Mașina timpului
|
17:30
|
Cap compas
|
18:00
|
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
|
18:30
|
Identitate Basarabia
|
19:00
|
Ziua bună de la Iași
|
|
07:00
|
Telejurnal matinal
|
08:50
|
Diasporadar
|
09:00
|
Telematinal
|
10:00
|
Agrostrategia
|
10:50
|
Smart Diaspora
|
11:00
|
Un doctor pentru dumneavoastră
(R)
|
12:00
|
Avocatul dumneavoastră
(R)
|
|
13:00
|
Global
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:45
|
Discover Romania
|
14:55
|
Vorbeşte corect!
|
15:00
|
Tu votezi România!
|
15:30
|
România... în bucate
|
16:00
|
Punctul critic
|
17:00
ap |
Puternici, împreună
|
17:55
|
VideoART
|
18:00
|
Telejurnal Moldova
|
18:50
|
Discover Romania
|
19:00
|
Un doctor pentru dumneavoastră
|
|
07:00
|
Telematinal
|
07:55
|
VideoART
|
08:00
|
Telematinal
|
08:55
|
Printre cuvinte
|
09:00
|
Telematinal
|
09:55
|
Engleza la minut
|
10:00
|
Lectia de istorie
|
10:57
|
Printre cuvinte
|
11:00
|
Portret obiectiv
|
11:55
|
Vorbeşte corect!
|
12:00
|
Cap compas
|
12:30
|
Tu votezi România!
|
12:55
|
Printre cuvinte
|
13:00
|
Telejurnal Moldova
|
13:30
|
Conexiuni economice
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:45
|
Fact or fake
|
14:55
|
Vorbeşte corect!
|
15:00
|
Romani universali
|
15:30
|
România... în bucate
|
16:00
|
Miturile comunismului
|
16:50
|
Discover Romania
|
17:00
|
Obiectiv comun
|
17:55
|
Printre cuvinte
|
18:00
|
Telejurnal Moldova
|
18:42
|
Sport
|
19:00
|
Punctul pe AZi
|
19:55
|
Printre cuvinte
|
|
20:00
|
Serial românesc
|
21:00
|
Toți împreună
|
21:30
|
La pas prin Oltenia
|
22:00
|
Telejurnal regional TVR 3
|
22:30
|
Lumea de aproape
|
23:00
|
Telejurnal Regional TVR Craiova
|
23:30
|
Memoria locului
|
00:00
|
Cu cărțile pe față
|
01:00
|
Toți împreună
|
01:30
|
La pas prin Oltenia
|
02:00
|
Lada de zestre
|
03:30
|
Televiziunea mea
|
05:00
|
Televiziunea mea
|
06:00
|
Memoria locului
|
06:30
|
Toți împreună
|
|
20:00
|
Tableta de sănătate (R)
|
21:00
|
Telejurnal Regional TVR Iași (R)
|
21:30
|
Identitate Basarabia
|
21:55
|
Mașina timpului
|
22:00
|
Preluare TVR3
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
20:55
|
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
|
21:00
|
Investiţi în România!
|
22:00
|
Tu votezi România!
|
22:45
ap |
Destine ca-n filme
|
23:35
|
Nocturne
|
00:25
|
Drumul lui Leşe
|
01:10
|
România literară TV
|
02:00
|
Un doctor pentru dumneavoastră
(R)
|
03:00
|
Telejurnal
(R)
|
03:55
|
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
(R)
|
04:00
|
Investiţi în România!
(R)
|
05:00
|
5 x 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
(R)
|
05:30
|
Garantat 100%
(R)
|
06:20
|
Vis sau realitate?
(R)
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
20:55
|
Zi de zi cu părintele Ctin Necula
|
21:00
|
Tu votezi România!
|
21:50
|
Sinteza Ştirilor zilei-TVR Moldova
|
22:00
|
Breaking fake news
|
22:50
|
Frontul
|
23:40
|
Investiţi în România!
|
00:40
|
Memorialul Durerii - o istorie care nu se învaţă la şcoală
|
01:30
|
Miturile comunismului
|
02:20
|
Breaking fake news
|
03:10
|
Frontul
|
04:00
|
Printre cuvinte
|
04:05
|
Obiectiv comun
|
05:00
|
Telejurnal Moldova
|
05:42
|
Sport
|
06:00
|
Punctul pe AZi
|
06:55
|
Imnul României
|
|