07:00
Bursa de Sănătate
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Te Iubește Adrian
11:00
Realitatea Juridică
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Teoria Conspirației
14:30
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
16:00
Univers Enciclopedic,
17:00
Profesioniști în Devenire
19:00
Dialoguri între Minte și Inimă
20:30
Misterele Universului
22:00
Orașul Tău
22:30
Puterile Secrete
00:30
Documentar,
01:00
Lifestyle cu Anamaria
02:00
Te Iubește Adrian
04:00
O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
05:00
Zodiacul Chinezesc
06:00
Între Spațiu și Timp
06:55
Imnul Național
07:00
Travel Club
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Zodiacul Chinezesc
11:00
Învață, Crește, Dăruiește,
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Iarmarocul Agricol
14:30
Sănătate ca la Carte
15:30
Bucătăria lui Chef Daniel
16:00
Lifestyle cu Anamaria
17:00
Casa Cu Stil
18:00
Autentic cu Ingrid Baciu
19:00
Faraonii
20:00
Automagazin
20:30
Valori Euroatlantice
22:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tău
00:30
Documentar,
01:00
Bursa de Sănătate
02:00
Astre și Destin
04:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
04:30
Documentar
05:00
Realitatea Românească
06:30
Documentar
06:55
Imnul Național
07:00
Intelepciune prin stele
08:00
Univers Enciclopedic
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Romania de valoare
11:00
Cerasela Show
12:00
Documentar
12:30
Profesioniști în devenire
14:30
Te iubește Adrian
15:30
Documentar
16:00
Ce nu stim, ca nu stim...
17:00
Dimensiuni Spirituale
19:00
Intelepciune prin stele
20:00
Realitatea Românească
21:30
Este posibil
22:30
Ora de fotbal
23:30
Case de vis
00:00
Romani de valoare
01:00
Valori Euroatlantice
03:00
Direct cu Roberto Grosa
04:00
Între Spațiu și Timp
05:00
O minte sănătoasă, intr-un corp sanatos
06:00
Omul… între cer și pământ
06:55
Imnul Național
07:00
Bursa de sanatate
08:00
Astre și destin
09:00
Orașul tău
09:30
Omul intre cer si Pamant
10:00
Lifestyle cu Anamaria
11:00
Ora de fotbal
12:00
Ceasul astrologic
13:00
Este posibil
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
Dimensiuni Spirituale
16:30
Orașul Tău,
17:00
Invata, creste, daruieste
18:00
Întâlnire cu Aurora
19:00
Zodiacul Chinezesc
20:00
Realitatea Juridică
21:00
Între Spațiu și Timp
22:00
Lumea in 7 zile
23:00
Case de vis
00:00
Realitatea Românească
01:30
Documentar
02:00
Univers Enciclopedic
03:00
Teoria Conspirației
05:00
Puterile Secrete
06:55
Imnul Național,
07:00
Autentic
08:00
Direct
09:00
Orașul Tău,
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Omul intre cer si Pamant
11:00
Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
12:30
Documentar
13:00
Întâlnire cu Aurora
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
Faraonii
15:30
Documentar
16:00
Te iubește Adrian
17:00
Tainele Înțelepciunii
18:00
Limba Romana primordiala?
19:00
O minte sănătoasă, într-un corp sănătos
20:00
Teoria Conspirației
22:00
Ora de fotbal
23:00
Case de vis
23:30
Automagazin
00:00
Profesioniști în devenire
02:00
Intelepciune prin stele
03:00
Puterile Secrete
05:00
Invata, creste, daruieste
06:00
Lifestyle cu Anamaria
06:55
Imnul Național,
07:00
Intre Spatiu si Timp
08:00
Cronica spiritului
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste,
10:00
Dialoguri între minte și inimă
11:30
Documentar
12:00
Ora de fotbal
12:05
O minte sănătoasă, într-un corp sănătos,
13:00
Tainele Înțelepciunii
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
O minte sanatoasa, intr-un corp sanatos
15:30
Documentar
16:00
Astre și destin
17:00
Bursa de Sănătate
19:00
Cerasela Show
20:00
Orașul Tău
20:30
Ziua Z
22:00
Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
23:30
Documentar
00:00
Omul între cer și pământ
01:00
Realitatea Juridică
02:00
Tainele Înțelepciunii
03:00
Profesionisti in devenire
05:00
Dimensiuni Spirituale
06:55
Imnul Național
07:00
Lifestyle cu Anamaria
08:00
Direct Cu Roberto Grosa
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Între Spațiu și Timp
11:00
Cerasela Show
12:00
Valori Euroatlantice
14:00
Meditația Săptămânii,
14:30
Astre si destin
15:30
Omul Intre Cer și Pământ
16:30
Documentar,
17:00
Ceasul astrologic
18:00
Cronica spiritului
19:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
20:30
Puterile Secrete
22:30
Faraonii
23:30
Case de vis
00:00
Învață Crește Dăruiește
01:00
Întâlnire cu Aurora
02:00
Zodiacul Chinezesc
03:00
Ziua Z
04:30
Documentar
05:00
Realitatea Juridică
06:00
Ce nu stim, ca nu stim
06:55
Imnul Național,
jinglebells