08:00
Misterele cunoașterii
09:00
Oldies but goldies
10:00
Amprentele Constanței
10:30
Radiografia săptămânii (R)
12:00
Din dragoste pentru folclor (R)
13:30
Pastilele zilei
14:00
Stiri
14:20
Arhitectură și design (R)
15:00
Pastila zilei
15:20
Drumuri spirituale
16:00
Stiri
16:30
Oldies but goldies ; Cartea zilei
17:00
În prim plan
18:00
Pastila zilei
18:30
Știri
19:15
Oldies but goldies
19:30
Cafeneaua lui Enache (R)
08:00
Casa Poporului (R)
09:30
Fotbal Look (R)
10:15
Fotbal Liga 1 Betano: FC Voluntari – FC Viitorul (R)
12:15
Fotbal Look (R)
13:00
ap
Tonik Show
14:00
Casa Poporului (R)
15:30
Poveştile României (R)
16:30
Fotbal Liga 1 Betano: CS U Craiova – CS Juventus București (R)
18:30
Casa Poporului
08:00
Yoga pentru tine (R)
09:00
Academia de fotbal (R)
10:00
Naşul Special (R)
11:30
Secunda Pozitivă (R)
12:30
Ora de veghe (R)
13:30
Teleshopping
13:45
Clipa de arta
14:00
Teleshopping
14:15
Film documentar
15:00
Teleshopping "Miracolele Naturii"
15:15
Film documentar
16:00
Teleshopping „TeleStar”
16:15
Film documentar
17:00
Timpurile actuale
18:00
Ora Politistului
19:00
Ora de veghe
19:57
Cartea zilei
07:30
Reporter
08:30
ap
Contraziceri
10:00
Reporter special
10:30
Cu capsa pusă
12:00
facePress
13:00
Reporter
13:20
Sport
13:25
Meteo
13:30
After News
15:00
Arena Medicală
16:30
Babel Show
17:00
Arta de a trăi
18:00
Cu capsa pusă
19:30
Reporter
20:30
Radiografia zile
22:00
Stiri
22:20
Arhitectură și design (R)
23:00
IT Mania (R)
00:00
Video Mix (R)
01:00
Știri (R)
02:00
Atlas (R)
03:00
Misterele cunoașterii (R)
04:00
Agenția de turism (R)
05:00
In prim plan (R)
05:30
Drumuri spirituale (R)
06:00
Video Mix
20:00
Săptămâna agricolă (R)
21:30
Liga Magazin
22:30
Cărți Plus
23:00
12
Faci pariu?
00:00
ap
Tonik Show
01:00
Celebrity
02:00
Casa Poporului (R)
03:30
12
Faci pariu? (R)
04:30
Poveştile României (R)
05:30
ap
Tonik Show
06:30
Top goluri. Top ratări
20:00
Naşul Special
21:27
Cartea zilei
21:30
Dor de adevar
22:30
Cronica de noapte
23:57
Cartea zilei
00:00
Naşul CANADA
02:30
Dor de adevar (R)
03:30
Ora de veghe (R)
04:30
Cronica de noapte (R)
06:00
Film documentar
06:30
Timpurile actuale
20:10
Sport
20:25
Meteo
20:30
Reporter special
21:00
ap
Contraziceri
22:30
Reporter
22:40
Sport
22:55
Meteo
23:00
Arta de a trăi
00:00
Cu capsa pusă
01:30
Reporter special
02:00
Reporter
02:40
Sport
02:55
Meteo
03:00
ap
Contraziceri
04:30
Delicatese
05:00
Reporter
05:30
Babel Show
06:00
Lecţia de istorie
06:30
Arta de a trăi
jinglebells