09:30
Omul… O Poveste
10:00
Te Iubește Adrian
11:00
Realitatea Juridică
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Teoria Conspirației
14:30
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
16:00
Univers Enciclopedic,
17:00
Profesioniști în Devenire
19:00
Dialoguri între Minte și Inimă
09:30
Casa curte și o gradină
10:00
Târguri și Expozitii
10:15
În gura lumii
10:30
Ingrediente
11:00
Mereu în formă
12:00
Interviul Agro TV
13:00
Retrospectivă știri AGRO TV
13:30
Tărguri și Expozitii
14:00
Ingrediente
14:30
Portret de fermier
15:00
Rețeta Zilei
15:15
Cum se fabrică?
15:30
România Frumoasă
15:45
Tehnologii și utilaje
16:00
Tehnologii și utilaje
16:30
Tradiții și meșteșuguri
17:00
Cântec românesc
17:30
Agenda cu evenimente
18:00
România Agricolă
19:00
Performanță și Agricultură
09:30
Jovis Bon și echipa
10:00
Teknia
10:30
Alfa Omega în obiectiv (r)
11:00
El trimite ploaie
12:30
Rădăcini și reflecții (r)
13:00
Israel în prim-plan (r)
14:00
Vieţi în lumină
14:15
Întrebări esenţiale
14:30
InTouch (r)
15:00
Cartea Cărților
15:30
Jovis Bon și echipa
16:00
Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
17:30
Puterea rugăciunii
19:00
O viață diferită
19:30
Ospăţ cu mană
09:45
11:15
13:00
Observator
14:00
ap
15:45
Poftiţi pe la noi! (R)
19:00
Observator
20:30
Misterele Universului
22:00
Orașul Tău
22:30
Puterile Secrete
00:30
Documentar,
01:00
Lifestyle cu Anamaria
02:00
Te Iubește Adrian
04:00
O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
05:00
Zodiacul Chinezesc
06:00
Între Spațiu și Timp
06:55
Imnul Național
20:00
Agroproiect Succes
20:30
Interviul Agro Tv
21:30
Ingrediente
22:00
Portret de fermier
22:30
Tradiții si meșteșuguri
23:00
Cântec românesc
23:30
În gura lumii
23:45
Film documentar Agro
06:00
Cântec Românesc
20:00
Jerusalem Dateline
20:30
Mari isprăvi
21:00
Realităţi şi perspective
22:00
Declinul Occidentului
23:00
Agentul imobiliar
23:30
Pasiune pură
00:00
Mapamond Creştin
00:30
Puterea rugăciunii
01:00
Conferinţa "Rugăciune pentru Israel"
02:00
Realităţi şi perspective
03:00
Misiunea John Militaru
03:30
Cristos pentru Moldova
04:00
Ospăţ cu mană
06:30
Pași în necunoscut
06:45
Întrebări esenţiale
20:00
Next Star
23:00
12
iUmor
01:30
ap
Asia Express
06:00
Observator
jinglebells