TVR International
|
TVR Moldova
|
TVR Târgu Mureș
|
TVR Timișoara
|
|
07:00
|
În Slujba Binelui
|
07:30
|
Vivi Art
(R)
|
08:00
|
Weekend matinal
|
08:50
|
Diasporadar
|
09:00
|
Weekend matinal
|
09:50
|
Smart Diaspora
|
10:00
|
Mic dejun cu un campion
|
10:45
|
Vedeta familiei
|
12:00
|
Sâmbătă cu Albertina
|
12:50
|
Discover Romania
|
13:00
|
Tradiţii
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:30
|
Info Diaspora
(R)
|
15:00
|
A doua Românie
(R)
|
|
|
07:00
|
Cap compas
|
07:30
|
Bucuria credinţei
|
08:00
|
Weekend matinal
- Matinal * SportPrezintă: Maria Smarandache şi Nadine VlădescuProducatori Raluca Neagu, Horaţiu RusuInregistrare * Sport
|
09:50
|
Fact or fake
|
10:00
|
Dialoguri colorate
|
10:30
|
Ferma
|
11:30
|
Pescar hoinar
|
12:00
|
Opera comică pentru copii
|
12:50
|
Discover Romania
|
13:00
|
Vivi Art
|
13:30
|
Conexiuni economice
|
14:00
|
Telejurnal
|
14:20
|
Fact or fake
|
14:30
|
Printre cuvinte
|
15:00
|
Tezaur folcloric
|
|
|
07:00
|
SIMULCAST TVR 3
|
08:30
|
Retransmisie TeleJurnal TVR 3
|
09:00
|
Jurnal Regional in lb.maghiara VO
|
09:10
|
Bufetul de la teatru (R)
|
09:35
|
Punctul de astazi / Pont Ma (R)
|
10:00
|
Magazin agrar (R)
|
10:30
|
Jurnal Regional in lb.maghiara
|
10:55
|
Revista presei vechi (R)
|
11:00
|
Jurnal Regional
|
11:15
|
Memoria tiparului (R)
|
11:20
|
NutriInfo / Călător de meserie (R)
|
11:45
|
Cap de afiş (R)
|
12:40
|
Jurnal Regional
|
12:55
|
Memoria tiparului (R)
|
13:00
|
ARHIVA locala
|
14:30
|
CARTI DE VIZITA
|
|
|
07:00
|
Izolați în România (R)
|
07:30
|
În prelungiri (R)
|
09:00
|
Cult@art (R)
|
10:00
|
Minorități (R)
|
10:30
|
Cântecul de acasă (R)
|
11:30
|
Izolați în România (R)
|
12:00
|
În prelungiri (R)
|
13:30
|
Lumea de aproape (R)
|
14:00
|
Descoperă vestul (R)
|
14:30
|
Spirit și credință
|
15:30
|
Întâlniri esențiale
|
|
|
|
16:00
|
Ora regelui
|
16:45
|
Cu ai mei
|
17:30
|
Românii universali
(R)
|
18:00
|
Care pe care
|
18:45
|
Copiii spun
|
19:10
|
Dincolo de alb şi negru
|
|
|
|
16:00
|
Caravana TVR Moldova La tine-n sat
|
17:00
|
Portret obiectiv
|
18:00
|
Telejurnal Moldova
|
18:30
|
La pas prin țară
|
19:00
|
Lectia de istorie
|
|
|
|
16:00
|
5 zile in 60 de minute-Retrospectiva saptamanii
|
17:00
|
Emisiune
|
18:00
|
Retrospectiva săptâmănii
|
18:30
|
Istoria necunoscută
|
19:00
|
Lumea de aproape
|
19:25
|
FILLER
|
19:30
|
Satul meu
|
|
|
|
|
16:00
|
Caravana TVR 3
|
17:30
|
Selfie
|
18:00
|
Retrospectiva săptămânii
|
18:30
|
Europa 360
|
19:00
|
Drumuri aproape
|
19:30
|
Tableta de sănătate
|
|
|
TVR International
|
TVR Moldova
|
TVR Târgu Mureș
|
TVR Timișoara
|
20:00
|
Telejurnal
|
|
20:55
|
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
|
21:00
|
Drag de România mea!
|
22:35
|
Brilliant
|
23:05
|
A doua emigrare
|
23:30
ap |
|
02:00
|
Prezenţe româneşti
(R)
|
02:30
|
Info Diaspora
(R)
|
03:00
|
Telejurnal
(R)
|
03:55
|
Zi de zi cu părintele Constantin Necula
|
04:00
ap |
Teatru TV
|
06:00
|
Avocatul dumneavoastră
(R)
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
20:55
|
Zi de zi cu părintele Ctin Necula
|
21:00
|
Gladiator challenge Moldova
|
21:45
|
Drag de România mea!
|
23:30
|
Fraţii Jderi
|
01:50
|
Fact or fake
|
02:00
|
Caravana TVR Moldova La tine-n sat
|
03:00
|
Telejurnal Moldova
|
03:30
|
Printre cuvinte
|
04:00
|
Drag de România mea!
|
05:35
|
Dialoguri colorate
|
06:00
|
Lectia de istorie
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:00
|
Telejurnal
|
21:00
|
ARHIVA locala
|
22:00
|
Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor
|
00:00
|
În prelungiri
|
01:25
|
Memoria tiparului
|
01:30
|
Memoria locului (R)
|
02:00
|
Dăruieşte Românie! (R)
|
04:30
|
Transparenţe
|
05:30
|
Selfie (R)
|
05:55
|
Art pass
|
06:00
|
Program preluat de la Televiziunea Publică din Ucraina destinat refugiaţilor
|
06:55
|
Imnul României
|
|
20:30
|
Teatru TV
|
22:00
|
Caravana TVR 3 (R)
|
23:30
|
Selfie (R)
|
00:00
|
Retrospectiva săptămânii (R)
|
00:30
|
Europa 360 (R)
|
01:00
|
Drumuri aproape (R)
|
01:30
|
Tableta de sănătate (R)
|
02:30
|
Teatru TV (R)
|
04:00
|
Descoperă vestul
|
|