07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional cafe
09:00
În prelungiri (R)
10:00
Cântec şi poveste (R)
11:00
Fotoshow (R)
11:28
Campioni de poveste
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş (R)
14:00
Teleshopping
15:00
Drumul lui Leşe (R)
15:50
Discover Romania
16:00
Craiova, metropolă culturală
16:58
Campioni de poveste
17:00
Arena
18:00
Telejurnal Moldova
18:58
Campioni de poveste
19:00
Cântec şi poveste
07:00
Telejurnal
07:45
Scriitori clujeni
08:00
Regional café
09:00
Observator transilvan
10:00
Regional café
11:00
Telejurnal
11:50
Regi şi pioni
12:00
Fără prejudecăţi
13:00
Cap de afiş
14:00
Proiect România
15:00
Gustă Transilvania
15:30
Transilvania culturală
16:00
Observator transilvan
17:00
Transilvania Policromă I
18:00
Jurnal Regional
18:15
tvrcluj.ro
18:30
Transilvania Policromă II
19:00
Un stil de viaţă sănătos
07:00
Cap de afiş
08:00
La pas prin Oltenia
08:30
Caravana TVR3
09:30
Vedere cu olteni
09:45
Magazinul de muzică
10:30
Cântec şi poveste
11:30
Elixirul Dragostei
13:30
Cap de afiş
15:00
Retransmisie TVR 3
17:00
Cap de afiş
18:00
Jurnal Regional
18:15
Spectacol aniversar
07:00
Retransmisie TVR 1
09:00
Telejurnal
10:00
Pridvoarele credinţei (R)
11:00
TVR Iaşi 25 (R)
13:30
Memoria locurilor (R)
17:00
Împreună lângă brad
18:00
Jurnal Regional
18:30
Reporter special: Nicu Ioniţă, supravieţuitor al experimentului Piteşti
19:00
Cântec şi poveste (R)
20:00
Cap de afiş
21:00
Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
21:50
Discover Romania
22:00
Concert simfonic - Partea a V-a
23:35
Toţi împreună (R)
01:00
Telejurnal Moldova (R)
01:58
Campioni de poveste
02:00
Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
02:50
Discover Romania
03:00
Craiova, metropolă culturală (R)
03:55
Concert simfonic (R)
05:30
Fotoshow (R)
05:58
Campioni de poveste
06:00
Cap de afiş (R)
06:55
Imnul României
20:00
Preluare TVR3
21:45
Jurnal Regional
22:00
Retransmisie TVR 3
20:00
Împreună lângă brad (R)
21:00
Jurnal Regional (R)
21:30
Reporter special (R)
22:00
Retransmisie TVR 3
jinglebells
Feedback