07:00
Gala Festivalului Internaţional de Folclor „Cătălina”
08:00
Transilvania la zi
08:50
România în 5 minute
08:55
Maşina timpului
09:00
Zi de vară până-n seară-Magazin estival
10:00
Ora de vară
11:00
Meseriaşii
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Magazin rural
14:00
Teleshopping
14:30
Sarea în bucate
15:00
Picătura de cultură
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Vară pentru voi
18:00
Transilvania la zi
18:50
România în 5 minute
18:55
Maşina timpului
19:00
Schimb de pase
07:00
Telejurnal matinal
07:30
Sport
07:40
Discover Romania
07:45
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
07:50
Agenda internaţională
08:00
Pescar hoinar
08:30
Reportajele TVR International
09:00
Gala umorului
10:00
Memorialul Durerii-o istorie care nu se învaţă la şcoală
11:00
WellNESIMŢIM Bine în România!
12:00
Televiziunea, dragostea mea
12:50
Exclusiv în România
13:30
Lumea şi noi
14:00
Muzici şi tradiţii în Cişmigiu
15:40
Discover Romania
15:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
16:00
Telejurnal
16:30
Reportajele TVR International
17:00
Pescar hoinar
17:30
Exclusiv în România
18:10
Televiziunea, dragostea mea
19:00
Un doctor pentru dumneavoastră
19:50
Agenda internaţională
10:00
Previziunile zilei
11:00
Se întâmplă în România
12:00
Ştiri
13:00
Se întâmplă în România
14:00
Ştiri
15:00
Esențial
17:00
100 de minute
18:45
La Ordinea Zilei
07:00
Charlie Rose
08:00
Countdown
10:00
On The Move
11:00
The Pulse
13:00
Bloomberg Surveillance
15:00
In The Loop with Betty Liu
17:00
Market Makers
19:00
Money Clip
20:00
Ora de vară
21:00
Cântec şi poveste
22:30
Meseriaşii
23:00
Oraşul pe diagonală
23:05
Toţi împreună
00:30
Magazin rural
01:30
Picătura de cultură
02:30
Tableta de sănătate
03:30
Cântec şi poveste
05:00
Gustă Transilvania
05:55
Meseriaşii
06:25
Sarea în bucate
06:55
Imnul României
20:00
Telejurnal
20:30
Lumea şi noi
21:00
Din arhiva TVR
22:00
Avocatul dumneavoastră
23:00
Starea naţiei
23:50
Discover Romania
00:00
Telejurnal
00:25
Sport
00:30
Biziday
01:10
Reportajele TVR International
01:40
Un doctor pentru dumneavoastră
02:30
Lumea şi noi
03:00
Avocatul dumneavoastră
04:00
Televiziunea, dragostea mea
04:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
05:00
Biziday
05:45
Agenda internaţională
05:55
Discover Romania
06:00
Starea naţiei
06:00
Starea naţiei
06:00
Telejurnal matinal
06:30
Sport
06:40
Discover Romania
06:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
06:55
Imnul României
20:30
Subiectiv
21:30
Sinteza zilei
23:15
În gura presei
01:10
Sinteza zilei (R)
02:00
Ştiri
02:10
Sinteza zilei (R)
03:00
Ştiri
03:10
Subiectiv (R)
04:00
Ştiri
04:10
La Ordinea Zilei (R)
05:00
Ştiri
05:10
La Ordinea Zilei (R)
05:20
În gura presei (R)
06:00
Știrile dimineții
20:00
Bloomberg West
21:00
Africa Trending
21:30
African Women to Watch: Capital Market
22:00
Street Smart with Trish Regan
00:00
Charlie Rose
01:00
Bloomberg West
02:00
First Up with Angie Lau
04:00
On the Move with Rishaad Salamat
06:00
Asia Edge
Feedback