07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional cafe
09:00
Poveştile lu’ Pilu (R)
10:00
Cântec şi poveste (R)
11:00
Gustă Transilvania (R)
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş (R)
14:00
Teleshopping
15:00
Garantat 100% (R)
15:50
Discover Romania
16:00
Piper pe limbă
17:00
Schimb de pase
18:00
Telejurnal Moldova
19:00
Cântec şi poveste
07:00
Telejurnal
07:45
tvrcluj.ro
08:00
Bună dimineaţa, Transilvania!
09:00
Observator transilvan
10:00
Bună dimineaţa, Transilvania!
11:00
Telejurnal
11:50
Regi şi pioni
12:00
Transilvania la zi
13:00
Cap de afiş
14:00
Dincolo de sport
15:00
Caravana TVR 3
16:00
Observator transilvan
17:00
Transilvania la zi
18:00
Jurnal Regional
18:15
tvrcluj.ro
19:00
Tableta de sănătate
07:00
Telejurnal matinal
08:00
Bună dimineaţa, Oltenia!
10:00
Telejurnal matinal
11:00
Bună dimineaţa, Oltenia !
13:00
Cap de afiş
14:00
Televiziunea mea
15:00
Retransmisie TVR 3
17:00
Schimb de pase
18:00
Jurnal Regional
18:30
Panorama minorităţilor
19:00
Cântec şi poveste
07:00
Retransmisie TVR 1
08:00
Bună dimineaţa, Moldova!
09:00
Telejurnal
10:00
Valori ale tinerei generaţii de interpreţi
12:00
Bună dimineaţa, Moldova!
13:00
Identitate Basarabia
13:30
Mari dirijori români - Cristian Mandeal
14:45
Spectacol Natalia Gordienco
17:00
Impact
18:00
Jurnal Regional
18:15
Urări de sărbători
18:30
Iaşii marilor iubiri
19:00
Angajare de clovn
20:00
Cap de afiş
21:00
Nocturne
21:50
Cartea cea de toate zilele
22:00
Concert simfonic - Bon anniversaire, Monsieur Chopin
22:55
Maşina timpului
23:00
Călătorii interioare (R)
23:30
Toţi împreună (R)
01:00
Telejurnal Moldova (R)
02:00
Nocturne (R)
02:50
Discover Romania
03:00
Piper pe limbă (R)
04:00
Concert simfonic - Bon anniversaire, Monsieur Chopin (R)
04:55
Maşina timpului
05:00
Cap de afiş (R)
06:00
Cântec şi poveste (R)
06:55
Imnul României
20:00
Preluare TVR3
20:00
Tableta de sănătate
21:00
Memoria locului
21:30
Jurnal Regional
22:00
Retransmisie TVR 3
20:30
Impact
21:30
Jurnal Regional
22:00
Retransmisie TVR 3
jinglebells
Feedback