20:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice
|
20:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Următorul centimetru
|
21:00
|
Ciclism: - Turul Ungariei
Masculin |
22:00
|
Snooker: Campionatul Mondial
Finala, |
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
01:00
|
Ciclism: Cupa Franţei - Tro Bro Leon
Masculin |
02:00
|
Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
Cupa Mondială | Salt Lake City |
03:15
|
Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
Cupa Mondială | Salt Lake City |
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
06:00
|
Snooker
|
|
20:15
|
Snooker
|
21:00
|
Ciclism
|
22:00
|
Navigație
|
23:00
|
Ciclism
|
01:00
|
Escaladă
|
02:00
|
Snooker
|
04:00
|
Ciclism
|
06:00
|
Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
Cupa Mondială | Salt Lake City |
|
20:00
|
Călărie: Sărituri peste obstacole - Festivalul Ecvestru Royal Windsor
|
21:00
|
Ciclism: - Turul Ungariei
Masculin |
22:00
|
Snooker: Campionatul Mondial
Finala, |
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
01:00
|
Mountain bike: Cupa Mondială - Fort William - Masculin ELITE DH
UCI Mountain Bike World Series |
02:00
|
Escaladă: Cupa Mondială - Masculin SPEED - Finala
Cupa Mondială | Salt Lake City |
02:45
|
Escaladă: Cupa Mondială - Feminin SPEED - Finala
Cupa Mondială | Salt Lake City |
03:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Forţa Jocurilor Olimpice
|
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
06:00
|
Snooker: Campionatul Mondial
Finala, |
|
21:00
|
Ciclism: - Turul Ungariei
Masculin |
22:00
|
Curse auto de anduranţă: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps
Cursa |
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
01:00
|
Curse auto de anduranţă: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps
Cursa |
02:00
|
Snooker: Campionatul Mondial
Finala, |
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
06:00
|
Curse auto de anduranţă: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps
Cursa |
|
20:00
|
Mountain bike: Campionatele Europene - Cheile Grădiştei - Masculin ELITE
Campionatele Europene |
21:00
|
Ciclism: - Turul Ungariei
Masculin |
22:00
|
Escaladă: Cupa Mondială - Feminin BOULDER - Finala
Cupa Mondială | Salt Lake City |
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
01:00
|
Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros
Feminin, Simplu, Semifinale, Muchová Karolína - Sabalenka Aryna |
02:00
|
Snooker: - Mastersul de la Londra
Finala, |
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
06:00
|
Breaking: Seria Mondială Montpellier
|
|
20:00
|
Scrimă: Marele Premiu
|
21:00
|
Judo: Emisiunea de judo
|
22:00
|
Atletism
|
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
00:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
01:00
|
Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros
Feminin, Simplu, Semifinale, Swiatek Iga - Haddad Maia Beatriz |
02:00
|
Snooker: - Grand Prixul Mondial
Finala, |
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
05:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
06:00
|
Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros
Feminin, Simplu, Semifinale, Muchová Karolína - Sabalenka Aryna |
|
20:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
Finala, |
21:00
|
Curse auto de anduranţă: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps
Retrospectivă |
22:00
|
Speedway: FIM Speedway GP - Varşovia
Retrospectivă |
23:00
|
Surf: Margaret River - Campionatul Circuitului Ligii Mondiale
|
00:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
01:00
|
Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros
Feminin, Simplu, Finala, Swiatek Iga - Muchová Karolína |
02:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
Finala, |
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Italiei
Masculin |
06:00
|
Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros
Feminin, Simplu, Semifinale, Swiatek Iga - Haddad Maia Beatriz |
|