08:30
ap
TENIS ATP HALLE
10:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
11:00
ap
MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
11:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
12:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
12:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
13:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
14:00
ap
NBA INSIDE STUFF
14:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
15:00
ap
VOLEI PE PLAJA
16:00
ap
FORMULA DOLCE (TALK-SHOW)
16:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
17:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
17:30
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW) - DIRECT
18:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
19:00
ap
FOTBAL CE U-21: DANEMARCA - SERBIA
21:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
21:45
ap
FOTBAL CE U-21: FINALA
00:00
ap
SPORT 24 (STIRI)
00:30
ap
ZOOM SPORT (TALK-SHOW)
01:00
ap
FOTBAL CUPA GRECIEI: OLYMPIAKOS - XANTHI
03:00
ap
TENIS ATP HALLE
05:00
ap
FOTBAL CE U-21: DANEMARCA - SERBIA
08:30
ap
TENIS ATP HALLE
10:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
11:00
ap
MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
11:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
12:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
12:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
13:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
14:00
ap
FORMULA DOLCE (TALK-SHOW)
14:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
15:00
ap
VOLEI PE PLAJA
16:00
ap
ZOOM SPORT (TALK-SHOW)
16:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
17:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
17:30
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
18:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
19:00
ap
FOTBAL CE U-21: ANGLIA - ITALIA
21:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
22:00
ap
SPORT 24 (STIRI)
22:30
ap
FORMULA E LONDRA
23:30
ap
RALIUL MOLDOVEI
01:00
ap
FOTBAL CUPA FRANTEI: AUXERRE - PSG
03:00
ap
TENIS ATP HALLE
05:00
ap
FOTBAL CE U-21: ANGLIA - ITALIA
08:30
ap
TENIS ATP HALLE
10:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
11:00
ap
MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
11:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
12:15
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
12:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
13:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
14:00
ap
ZOOM SPORT (TALK-SHOW)
14:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
15:00
ap
VOLEI PE PLAJA
16:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
17:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
17:30
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
18:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
19:00
ap
FOTBAL CE U-21: PORTUGALIA - SUEDIA
21:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
22:00
ap
SPORT 24 (STIRI)
22:30
ap
FORMULA DOLCE (TALK-SHOW)
23:00
ap
FOTBAL AMICAL: GERMANIA - SUA
01:00
ap
FOTBAL CUPA GERMANIEI: WOLFSBURG - BORUSSIA DORTMUND
03:00
ap
TENIS ATP HALLE
05:00
ap
FOTBAL CE U-21: PORTUGALIA - SUEDIA
08:30
ap
TENIS ATP HALLE
10:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
11:00
ap
MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
11:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
12:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
12:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
13:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
14:00
ap
FORMULA DOLCE (TALK-SHOW)
14:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
15:00
ap
VOLEI PE PLAJA
16:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
17:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
17:30
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
18:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
19:00
ap
FOTBAL CE U-21: SEMIFINALA 1
21:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
22:00
ap
SPORT 24 (STIRI)
22:30
ap
ZOOM SPORT (TALK-SHOW)
23:00
ap
FOTBAL AMICAL: BRAZILIA - HONDURAS
01:00
ap
FOTBAL CUPA TURCIEI: GALATASARAY - BURSASPOR
03:00
ap
TENIS ATP HALLE
05:00
ap
FOTBAL CE U-21: SEMIFINALA 1
07:00
ap
FORMULA E LONDRA
08:00
ap
TELESHOPPING
08:30
ap
TENIS ATP HALLE
10:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
11:00
ap
MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
11:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
12:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
12:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
14:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
15:00
ap
CALIFICARI FORMULA 1 SILVERSTONE
16:30
ap
GP 2 SILVERSTONE
18:00
ap
SPORT CENTER (TALK-SHOW)
18:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
19:00
ap
FOTBAL CE U-21: SEMIFINALA 2
21:00
ap
SPORT CENTER (TALK-SHOW)
22:00
ap
SPORT 24 (STIRI)
22:30
ap
GP 2 SILVERSTONE
23:30
ap
GP 3 SILVERSTONE
00:30
ap
FOTBAL CUPA UCRAINEI: DYNAMO KIEV - SAHTIOR
03:00
ap
TENIS ATP HALLE
05:00
ap
FOTBAL CE U-21: SEMIFINALA 2
07:00
ap
GP 2 SILVERSTONE
08:00
ap
TELESHOPPING
08:30
ap
CALIFICARI FORMULA 1 SILVERSTONE
10:00
ap
PLAY
10:15
ap
GP 3 SILVERSTONE
11:15
ap
SPORT 24 (STIRI)
11:30
ap
GP 2 SILVERSTONE
12:45
ap
SPORT 24 (STIRI)
13:15
ap
REPORTAJ DOLCE SPORT
13:30
ap
RALLY MAGAZIN MOLDOVA
14:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
15:00
ap
FORMULA 1 SILVERSTONE
17:00
ap
SPORT CENTER (TALK-SHOW)
18:00
ap
REZUMAT FOTBAL CE U-21
18:30
ap
SPORT 24 (STIRI)
19:00
ap
FOTBAL CE U-21: FINALA
21:00
ap
SPORT CENTER (TALK-SHOW)
22:00
ap
SPORT 24 (STIRI)
22:30
ap
FORMULA 1 SILVERSTONE
Feedback