07:45
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:15
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:30
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:30
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
13:00
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:30
ap
Complicea - serial (R)
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Complicea - serial
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
23:00
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:00
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:00
ap
Hawthorne - serial
Jada Pinkett Smith, Dot Jones, Vanessa Lengies
02:30
Fratii - serial (R)
Daryl Mitchell, Michael Strahan, Carl Weathers
04:00
ap
Reed Diamond, Mark-Paul Gosselaar, Breckin Meyer
05:45
Reţeta de Acasă
Gazda emisiunii, Simona Mihăescu, le va învăţa pe telespectatoare să gătească repede, dar şi sănătos, cele mai gustoase reţete pentru întreaga familie, dar şi preparate delicioase pentru ocazii speciale.
06:00
ap
Terra Nostra - serial (R)
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
07:45
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:15
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:30
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:30
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
13:00
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:30
ap
Complicea - serial (R)
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Complicea - serial
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
23:00
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:00
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:00
ap
Hawthorne - serial
Jada Pinkett Smith, Dot Jones, Vanessa Lengies
02:30
Fratii - serial
Daryl Mitchell, Michael Strahan, Carl Weathers
04:00
ap
Reed Diamond, Mark-Paul Gosselaar, Breckin Meyer
05:45
Reţeta de Acasă
Gazda emisiunii, Simona Mihăescu, le va învăţa pe telespectatoare să gătească repede, dar şi sănătos, cele mai gustoase reţete pentru întreaga familie, dar şi preparate delicioase pentru ocazii speciale.
06:15
ap
Terra Nostra - serial (R)
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
07:15
ap
Cununa de lacrimi - serial (R)
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
08:15
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:30
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:45
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:45
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
13:00
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:30
ap
Complicea - serial (R)
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Complicea - serial
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
23:00
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:00
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:00
ap
Hawthorne - serial
Jada Pinkett Smith, Dot Jones, Vanessa Lengies
02:30
Fratii - serial
Daryl Mitchell, Michael Strahan, Carl Weathers
04:00
Joel McHale, Gillian Jacobs, Donald Glover
06:00
ap
Reţeta de Acasă
Gazda emisiunii, Simona Mihăescu, le va învăţa pe telespectatoare să gătească repede, dar şi sănătos, cele mai gustoase reţete pentru întreaga familie, dar şi preparate delicioase pentru ocazii speciale.
06:15
Terra Nostra - serial
Marcello Antony, Ana Paula Arosio, Raul Cortez
07:15
ap
Cununa de lacrimi - serial (R)
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
08:15
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:30
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:45
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:45
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
13:00
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:30
ap
Complicea - serial (R)
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Complicea - serial
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
23:00
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:00
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:00
ap
Hawthorne - serial
Jada Pinkett Smith, Dot Jones, Vanessa Lengies
02:30
ap
Fratii - serial
Daryl Mitchell, Michael Strahan, Carl Weathers
03:30
Iubire nebună - serial
Chris Parnell, Brittany Snow, Martin Starr
04:30
ap
Joel McHale, Gillian Jacobs, Donald Glover
06:00
ap
Reţeta de Acasă
Gazda emisiunii, Simona Mihăescu, le va învăţa pe telespectatoare să gătească repede, dar şi sănătos, cele mai gustoase reţete pentru întreaga familie, dar şi preparate delicioase pentru ocazii speciale.
06:15
Terra Nostra - serial
Marcello Antony, Ana Paula Arosio, Raul Cortez
07:45
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:00
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:15
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:15
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
12:30
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:00
ap
“Christmas Symphony” – Zdob si Zdup
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Concert “Christmas Symphony” – Zdob si Zdup
23:30
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:30
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:30
ap
Hawthorne - serial
Jada Pinkett Smith, Dot Jones, Vanessa Lengies
03:00
ap
Iubire nebună - serial
Chris Parnell, Brittany Snow, Martin Starr
04:30
ap
Joel McHale, Gillian Jacobs, Donald Glover
05:45
Terra Nostra - serial (R)
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
06:45
ap
Cununa de lacrimi - serial (R)
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
07:45
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:00
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:15
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:15
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
12:30
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:00
ap
“Christmas Symphony” – Zdob si Zdup
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Jill Morrison, Rick Ravanello, Megan Charpentier
23:45
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:45
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:45
ap
Mr. Sunshine - serial
Portia Doubleday, Matthew Perry, Andrea Anders
02:45
ap
Iubire nebună - serial
Chris Parnell, Brittany Snow, Martin Starr
03:45
ap
Alyssa Milano, Alphonso McAuley, Bret Harrison
04:45
ap
Joel McHale, Gillian Jacobs, Donald Glover
05:45
Terra Nostra - serial (R)
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
06:45
ap
Cununa de lacrimi - serial (R)
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
07:15
ap
Cununa de lacrimi - serial (R)
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
08:15
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
09:30
ap
Clona - serial (R)
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
10:45
ap
Pasiune interzisă - serial (R)
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
11:45
ap
Regina inimilor - serial (R)
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
13:00
ap
Îngeri păzitori - serial (R)
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
14:30
ap
Complicea - serial (R)
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
15:30
ap
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
16:30
ap
Lauralee Bell, Peter Bergman, Keith Hamilton Cobb
17:30
ap
Clona - serial
Murilo Benício, Giovanna Antonelli, Daniela Escobar
18:30
ap
Roberto Vander, Mónica Spear, Jencarlos Canela
19:30
ap
Regina inimilor - serial
Juan Pablo Gamboa, Paloma Marquez, Sergio Mur
20:30
ap
Angelly Moncayo, Aylín Mújica, José Luis Reséndez
22:00
ap
Complicea - serial
Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Christian Bach
23:00
ap
Terra Nostra - serial
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
00:00
ap
Numai iubirea - serial
Oana Zăvoranu, Alexandru Papadopol, Corina Dănilă
01:15
ap
Mr. Sunshine - serial
Portia Doubleday, Matthew Perry, Andrea Anders
02:15
Iubire nebună - serial
Chris Parnell, Brittany Snow, Martin Starr
03:15
ap
Alyssa Milano, Alphonso McAuley, Bret Harrison
04:45
ap
Joel McHale, Gillian Jacobs, Donald Glover
05:45
ap
Terra Nostra - serial (R)
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
06:00
ap
Terra Nostra - serial (R)
Thiago Lacerda, Marcello Antony, Ana Paula Arosio
06:45
ap
Cununa de lacrimi - serial (R)
Alejandro Nones, José María Torre, Victoria Ruffo
Feedback