07:00
Crede și Cercetează
08:00
Alupei Investighează
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste,
10:00
Dialoguri între minte și inimă
11:30
Documentar
12:00
Minutul de spiritualitate
12:05
O minte sănătoasă, într-un corp sănătos,
13:00
Tainele Înțelepciunii
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
Casa cu Stil
15:30
Documentar
16:00
Astre și destin
17:00
Bursa de Sănătate
18:00
Direct cu Roberto Grosa
19:00
Cerasela Show
20:00
Orașul Tău
20:30
Învață, Crește, Dăruiește
21:30
Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
23:00
Orașul Tău
23:30
Documentar
00:00
Omul între cer și pământ
01:00
Realitatea Juridică
02:00
Tainele Înțelepciunii
03:00
Rezumatul Săptămânii
05:00
Dimensiuni Spirituale
06:55
Imnul Național
07:00
Lifestyle cu Anamaria
08:00
Direct Cu Roberto Grosa
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Între Spațiu și Timp
11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul De Spiritualitate,
12:05
Valori Euroatlantice
14:00
Meditația Săptămânii,
14:30
Crede și Cercetează
15:30
Omul Intre Cer și Pământ
16:30
Documentar,
17:00
De Vorba cu Psihologul
18:00
Alupei Investighează
19:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
20:30
Puterile Secrete
22:30
Faraonii
23:30
Orașul Tău
00:00
Învață Crește Dăruiește
01:00
Întâlnire cu Aurora
02:00
Zodiacul Chinezesc
03:00
Iarmarocul Agricol
05:00
Realitatea Juridică
06:30
Spirit, Energie, Materie
06:55
Imnul Național,
07:00
Bursa de Sănătate
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Te Iubește Adrian
11:00
Realitatea Juridică
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Teoria Conspirației
14:30
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
16:00
Univers Enciclopedic,
17:00
Profesioniști în Devenire
19:00
Dialoguri între Minte și Inimă
20:30
Misterele Universului
22:00
Orașul Tău
22:30
Puterile Secrete
00:30
Documentar,
01:00
Lifestyle cu Anamaria
02:00
Te Iubește Adrian
04:00
Întâlnire cu Aurora
04:00
O Minte Sănătoasă într-un Corp Sănătos
05:00
Zodiacul Chinezesc
06:00
Între Spațiu și Timp
06:55
Imnul Național
07:00
Travel Club
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Zodiacul Chinezesc
11:00
Învață, Crește, Dăruiește,
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Iarmarocul Agricol
14:30
Sănătate ca la Carte
15:30
Bucătăria lui Chef Daniel
16:00
Lifestyle cu Anamaria
17:00
Casa Cu Stil
18:00
Autentic cu Ingrid Baciu
19:00
Faraonii
20:00
Automagazin
20:30
Valori Euroatlantice
22:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tău
00:30
Documentar,
01:00
Bursa de Sănătate
02:00
Astre și Destin
04:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
04:30
Documentar
05:00
Realitatea Românească
06:30
Documentar
06:55
Imnul Național
07:00
Spirit, Energie, Materie
08:00
Univers Enciclopedic
09:00
Orașul Tău
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Sănătate ca la Carte
11:00
Cerasela Show
12:00
Minutul de spiritualitate
12:05
Documentar
12:30
Profesioniști în devenire
14:30
Te iubește Adrian
15:30
Misterele Universului
17:00
Dimensiuni Spirituale
19:00
Spirit, Energie, Materie
20:00
Realitatea Românească
21:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tau
23:30
Documentar
00:00
Sănătate ca la Carte
01:00
Valori Euroatlantice
03:00
Direct cu Roberto Grosa
04:00
Între Spațiu și Timp
05:00
O minte sănătoasă,
06:00
Omul… între cer și pământ
06:55
Imnul Național
07:00
Casa cu Stil
08:00
Astre și destin
09:00
Orașul tău
09:30
Omul o Poveste
10:00
Lifestyle cu Anamaria
11:00
Învață, Crește, Dăruiește
12:00
Minutul de spiritualitate
12:05
Iarmarocul Agricol
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
Dimensiuni Spirituale
16:30
Orașul Tău,
17:00
Spirit, Energie, Materie
18:00
Întâlnire cu Aurora
19:00
Zodiacul Chinezesc
20:00
Realitatea Juridică
21:00
Între Spațiu și Timp
22:00
Travel Club
23:00
Documentar
23:30
Realitatea Românească
01:00
Alupei Investighează
02:00
Univers Enciclopedic
03:00
Teoria Conspirației
05:00
Puterile Secrete
06:55
Imnul Național,
07:00
Omul între cer și pământ
08:00
De vorbă cu psihologul
09:00
Orașul Tău,
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Autentic cu Ingrid Baciu
11:00
Trezește-te Gheorghe, Trezește-te Ioane
12:30
Minutul de spiritualitate,
12:35
Documentar
13:00
Întâlnire cu Aurora
14:00
Meditația Săptămânii
14:30
Faraonii
15:30
Documentar
16:00
Te iubește Adrian
17:00
Orașul Tău
17:30
Tainele Înțelepciunii
18:30
Documentar
19:00
O minte sănătoasă, într-un corp sănătos
20:00
Teoria Conspirației
22:00
Crede și Cercetează
23:00
Orașul Tău
23:30
Automagazin
00:00
Profesioniști în devenire
02:00
Spirit, Energie, Materie
03:00
Puterile Secrete
05:00
De vorbă cu psihologul
06:00
Lifestyle cu Anamaria
06:55
Imnul Național,
jinglebells
Feedback