09:00
Indochina sălbatică
10:00
Misterioasele maimuțe din Shangri-La
11:00
Regatul apelor - Foc și gheață
12:00
Ciudații pământului - Fețe-fețe: Urâţi din naştere
13:00
Răii Africii - Sânge proaspăt
14:00
Indochina sălbatică
15:00
Ciudații pământului - Când animalele o iau razna
16:00
Ciudații pământului - Obiceiuri la masă
17:00
Ciudații pământului - Atac din senin
18:00
Animale feroce - Asia
19:00
Top 10 șerpi periculoși - Arabia
09:00
Salvatori pe drumuri înghețate - Blocați de un uriaș
10:00
Istoria sub scaner - Piramidele egiptene
11:00
Secretele apostolilor - Călători spre Răsărit
12:00
Dezastre în aer - Moartea lui Lech Kaczynski
13:00
Geniul - Einstein: Episodul 1
14:00
Origini - Drumul omenirii: Comunicarea
15:00
Știința prostiei - Episodul 9
15:30
Știința prostiei - Episodul 15
16:00
Alaska - Reparații mari: Naufragiat pe Yukon
17:00
Dezastre în aer - Ceartă de moarte
18:00
Personaje ale nazismului - Himmler
19:00
Știința prostiei - Episodul 22
19:30
Știința prostiei - Episodul 21
09:00
Soluțiile lui Walter - Pescuit la crap pe balastiera cu varga
09:30
Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Lajos Nagy
10:00
Răpitorii fără reguli - Știucile, cerul și noi
10:30
Fly Times - times, In bucatarie
11:00
Hai la Balaton!
11:30
Frank Pizon - Copii la malul apei
12:00
TopMixTv - Tara Arapaima
12:30
Expediții la noi acasă - In umbra avatului, Partea 3
13:00
Feedermania - O noapte pe un vapor in capitala
13:30
Zona Carp Zoom - Amintiri de la lacul Balaton
14:00
Haldorado - Lectii de pescuit la feeder, in stil englezesc, Pescuit de platica, atipic!
14:30
In focus cu Jozsef Acs - Pescuit de crapi pe lacul Kovacs din Tokaj
15:00
Bucătăria vânătorilor
15:30
Febra vânătorii - Obora Radejov din nou
16:00
Halmi Péter Pál - Vânătoare de lopătari peste tot
16:30
IPCC 2016 - A treia semifinala
17:00
Jurnal de pescuit staționar - O partidă memorabilă, Partea 2
17:30
Pescuit la răpitori cu Bokor Karoly
18:00
Spinning cu Vili Varga
18:30
Expediții la noi acasă - Știuci litorale
19:00
In focus cu Jozsef Acs - Pescuitul crapului in timpul iernii, Partea 2
19:30
Lovitura de grație - Sitatunga fantomatică
09:00
Beaux arts - Goya
10:00
Art pop - Paris
10:30
Art pop - Pignon Ernest Ernest
11:00
Archi et design - Le Phaeno, le bâtiment paysage
11:30
Archi et design - La Guitare Stratocaster, Clarence Leonidas Fender
12:00
Images - Saebjornsson Egill
12:30
Images - LEWIS BALTZ
12:45
Images - ANDREAS GURSKY
13:00
Art pop - Paris
13:30
Art pop - Pignon Ernest Ernest
14:00
Art news
14:15
Art quizz - Jeu
14:30
Serie - Sketchbook
15:00
Archi et design - Le Phaeno, le bâtiment paysage
15:30
Archi et design - La Guitare Stratocaster, Clarence Leonidas Fender
16:00
Images - Saebjornsson Egill
16:30
Images - LEWIS BALTZ
16:45
Images - ANDREAS GURSKY
17:00
Art pop - Paris
17:30
Art pop - Pignon Ernest Ernest
18:00
Beaux arts - Goya
19:00
Images - Spengler Christine
19:30
Images - JEAN-MARC BUSTAMANTE
19:45
Images - JEFF WALL
20:00
Monster Fish - Himalaya
21:00
Ciudații pământului - Corp extrem
22:00
Top 10 șerpi periculoși - Arabia
23:00
Răii Africii - Sânge proaspăt
00:00
Monster Fish - Himalaya
01:00
Animale feroce - Asia
02:00
Top 10 șerpi periculoși - Arabia
03:00
Misterioasele maimuțe din Shangri-La
04:00
Suflet felin
05:00
Monster Fish - Himalaya
06:00
Ciudații pământului - Corp extrem
20:00
Geniul - Einstein: Episodul 1
21:00
Necenzurat, cu Michael Ware - Războiul modei
22:00
Supraviețuitorul - Unde frigul e ucigător
23:00
Explorer - Sub supraveghere
00:00
Geniul - Einstein: Episodul 1
01:00
Necenzurat, cu Michael Ware - Războiul modei
02:00
Supraviețuitorul - Unde frigul e ucigător
02:45
Alaska - Reparații mari: Naufragiat pe Yukon
03:30
Dezastre în aer - Ceartă de moarte
04:15
Necenzurat, cu Michael Ware - Războiul modei
05:00
Supraviețuitorul - Unde frigul e ucigător
06:00
Știința prostiei - Episodul 22
06:30
Știința prostiei - Episodul 21
20:00
Febra vânătorii - Căprior la granița cu Slovacia
20:30
Magazin Energofish - partea 2
21:00
TopMixTv - Tara Arapaima
21:30
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 1
22:00
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 2
22:30
Halmi Péter Pál - Peisaj de toamnă pictată cu pensulă Magiară
23:00
Shootingworld - Partea 1
23:30
Shootingworld - Partea 2
00:00
Haldorado - Lectii de pescuit la feeder, in stil englezesc, Secretele pescuitului de crap cu technica method
00:30
Teatrul Crapului - Lacul, part1
01:00
Teatrul Crapului - Lacul, part2
01:30
TopMixTv - Tara Arapaima
02:00
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 1
02:30
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 2
03:00
Halmi Péter Pál - Peisaj de toamnă pictată cu pensulă Magiară
03:30
Shootingworld - Partea 1
04:00
Shootingworld - Partea 2
04:30
Zona Carp Zoom - Amintiri de la lacul Balaton
05:00
IPCC 2016 - A treia semifinala
05:30
In focus cu Jozsef Acs - Pescuit de crapi pe lacul Kovacs din Tokaj
06:00
Bucătăria vânătorilor
06:30
Febra vânătorii - Obora Radejov din nou
20:00
Archi et design - Roissy 1
20:30
Archi et design - La cuisine de Francfort de Margarete Schütte-Lihotzky
21:00
Art news
21:15
Art quizz - Jeu
21:30
Serie - Sketchbook
22:00
Beaux arts - De Vinci
23:00
Art pop - Martinique
23:30
Art pop - Perrin Carmen
00:00
Art news
00:15
Art quizz - Jeu
00:30
Serie - Sketchbook
01:00
Images - Spengler Christine
01:30
Images - JEAN-MARC BUSTAMANTE
01:45
Images - JEFF WALL
02:00
Video art - La nuit, il se passe des trucs vraiment bizarres sur Museum
05:00
Beaux arts - De Vinci
06:00
Archi et design - Roissy 1
06:30
Archi et design - La cuisine de Francfort de Margarete Schütte-Lihotzky
jinglebells
Feedback