07:00
Atp: Antwerp
12:00
Zoom Sport
13:00
Fotbal Spania: Barcelona - Sevilla
15:00
Magazin Uefa Europa League
16:00
Fotbal Italia: Roma - Spal
18:00
Fotbal Anglia: Everton - Cristal Palace
11:30
Don Carp Baits - Inapoi in paradis
12:00
Hírös Yacht - Barcile lacului Balaton
12:30
Jurnalul unui pescar de competitie - Islanda, Partea 1
13:00
Frati de naluci - Duel la Holbina, Partea 4
13:30
Studiu de caz la Spinning - Rapitori si naluci, Partea 2
14:00
Cupa Internationala Hethland de la Balaton - Editia IV
14:30
Spinning cu Istvan Mori
15:00
Pe urmele prăzii - Selectia capriorilor in Buzau
15:30
Balázs Hajba - Roua de toamnă, partea 1
16:00
Balázs Hajba - Roua de toamnă, partea 2
16:30
Montura Withy Pool
17:00
Jurnalul unui pescar de competitie - Franta
17:30
TEATRUL CRAPULUI Punct ochit, punct lovit
18:00
The Fishing TV Show - Stiuca la Wraysbury
18:30
Feedermania - Pescuit de cega pe Dunare
19:00
Pescuit stationar si feeder - Monturi power gum
19:30
Armurierul - Cum sincronizam o pusca
11:50
Special - Felix Baumgartner
12:15
Freesports - Sailplane Grand Prix
12:45
The Challenge - Paragliding
13:10
Freesports - Faces of Valais
13:40
The Challenge - Slackline
14:05
Top - Mascots in Sport
14:30
Sport Stars Uncovered - Michael Phelps
15:00
Top - Drivers and Pilots
15:25
In the Name of Good - Mark Webber
15:55
Entourage - Renault F1
16:20
Event - Pilots Profile
16:50
Legends - David Coulthard
17:15
Top - Drivers Rising Stars
17:45
Sport Stars Uncovered - Michael Phelps
18:10
Top - Beautiful Moments
18:40
Special - Hadji & Ronaldinho
19:05
Top - African Exports
19:30
National Icons - Shock Retirements
13:00
TROPICAL HIT 30
15:00
Playlist
19:15
TROPICAL HIT 10
20:00
Handbal Chl: Metz - Buducnost
21:30
Fotbal Spania: Rayo Vallecano - Getafe
23:30
Wwe: Smack Down
01:30
Fotbal Anglia: Everton - Cristal Palace
03:30
Handbal Chl: Metz - Buducnost
05:00
Formula 1: Sua
20:00
Halmi Péter Pál - Vanatoare de cerbi si caprioare in Anglia
20:30
Pescuit fără limite - Un pescuit method inaintea furtunii
21:00
Cu Pupa - Prin Slovacia, Partea 1
21:30
Cu Pupa - Prin Slovacia, Partea 2
22:00
Razboiul crapilor
22:30
Bucătăria vânătorului - Cu Zoltan Bartalis
23:00
Țara cu o mie de insule
23:30
Takács Viktor - Cu o singura mana
00:00
Feedermania - Pescuit de crap la Tokaj
00:30
Dudi Baits - Nada campiona mondiala
01:00
EPBC Maconka - Un rezumat concis
01:30
Cu Pupa - Prin Slovacia, Partea 1
02:00
Cu Pupa - Prin Slovacia, Partea 2
02:30
Razboiul crapilor
03:00
Bucătăria vânătorului - Cu Zoltan Bartalis
03:30
Țara cu o mie de insule
04:00
Takács Viktor - Cu o singura mana
04:30
Studiu de caz la Spinning - Rapitori si naluci, Partea 2
05:00
Jurnalul unui pescar de competitie - Franta
05:30
Gone Fishin - Sezon 5, Episod 11
06:00
Pe urmele prăzii - Selectia capriorilor in Buzau
06:30
Balázs Hajba - Roua de toamnă, partea 1
20:00
Top - Drivers and Pilots
20:25
In the Name of Good - Mark Webber
20:55
Entourage - Renault F1
21:20
Event - Pilots Profile
21:50
Legends - David Coulthard
22:15
Top - Drivers Rising Stars
22:40
Top - Mascots in Sport
23:05
Sport Stars Uncovered - Ryan Sheckler
23:30
Top - Beautiful Moments
00:00
Sport Stars Uncovered - Michael Phelps
00:30
Special - Hadji & Ronaldinho
01:00
Top - African Exports
01:30
National Icons - Shock Retirements
02:00
Sport Stars Uncovered - Martina Hingis
02:30
Top - Longest Careers
03:00
Star Rated - Old Men of Sports
03:30
Clubland
04:00
Top - Drivers and Pilots
04:30
In the Name of Good - Mark Webber
05:00
Entourage - Renault F1
05:25
Event - Pilots Profile
05:55
Legends - David Coulthard
06:20
Top - Drivers Rising Stars
06:50
Top - Mascots in Sport
20:00
HITS AND LYRICS
21:00
Playlist
01:00
VOYANCE
02:00
Playlist
jinglebells